IMG_20220527_102746.jpg

STRAKONICE  – město

Strakonice – stylový větší dům v blízkosti centra i přírody s parkováním, 3 garážemi a 2 byty či kancelářemi a bytem. Stylový dům po celkové rekonstrukci a přístavbě před několika lety, vhodný k bydlení i k podnikání vzhledem k typu domu i poloze ve městě. Dům  je zděný, zateplená dokončená fasáda, nová střecha, okna, vnitřky, stylové provedení. V přízemí je vstupní hala či velká veranda, navazuje masivní schodiště do patra domu. Vpravo je velký pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem s linkou a barem, dále pokoj, ložnice či pracovna se vstupem do zahrady a na terasu s markýzou. Z haly vstup do 2 dalších pokojů, šatna s možností koupelny se sprchou či vanou, WC a výměník pro zdroj tepla z teplárny.V patře domu  jsou vpravo 2 samostatné velké pokoje s možností předělení na 3 pokoje a  vlevo samostatný byt 3+1 s velkým balkonem do zahrady, se samostatným měřením. Nad podkrovím je půda. Možnost kanceláří a velkého pohodlného bytu nebo možnost 2 samostatných  bytů. Voda je obecní, dále 2 kopané studny, kanalizace, vytápění výměníkem velmi úsporné a elektro. Vše oploceno se soukromím, alarm, DO, před domem je parkoviště za vjezdovou branou,dále dlážděný dvůr,za ním 3 garáže s vinným sklepem,vhodné i na sklad či dílnu.U domu je velká okrasná zelená zahrada s posezením,oplocena se soukromím.Vhodné k bydlení i podnikání. Blízko do centra i na nákupy, též do přírody. Celková plocha je 1679 m2. PENB třídy D.

Cena: 12 500 000,00 Kč.

 

 IMG_20220524_161847.jpg

STRAKONICE - Heydukova

Strakonice město, ulice Heydukova blízko centra města, škola a školka za rohem. Velký byt 2+1 s balkonem o velikosti 70 m2, v osobním vlastnictví, v 5.patře s výtahem s dobrou možností parkování, blízko nákupů, školy.Byt i dům prošel kompletní  rekonstrukcí včetně fasády a balkonů,v bytě nové podlahy,okna,jsou i nové dlažby a plovoucí podlahy,vestavěné skříně a též nové jádro velké koupelny s vanou, WC, pěkná moderní kuchyně. Byt je situován na východ i na jihozápad, je slunný a s výhledem.Byt má předsíň,navazující na chodbu s vestavěnou skříní, v chodbě  vstup do komory s pračkou a sklad, dále do koupelny s vanou a WC, kuchyň s jídelnou, dále obývací pokoj se sezením a  s odděleným ležením pro dospělé,samostatný dětský velký pokoj s balkonem,v suterénu je sklep,kolárna,sklad.Byt lze uzpůsobit svým požadavkům s možností velkého obývacího pokoje s balkonem místo dětského pokoje ap.Nízké poplatky, dálkové vytápění, moderní byt a pěkný stav. Celková plocha 70 m2. PENB třídy C.

Cena: 3 800 000,00 Kč.

IMG_20220523_103934.jpg

STRAKONICKO  – Štěkeň

Strakonicko – středisková obec Štěkeň nedaleko Strakonic a Písku s vybaveností. Nový řadový dům před dokončením  v klidné části v klidné řadové zástavbě blízko centra obce i přírody.Dům  nedávno postaven,je zděný,zateplená dokončená fasáda a zateplení střechy.Josu dokončeny vnitřní rozvody a vnitřní omítky,zbývá dokončit podlahy,strop podkroví,zařizovací předměty a kompletace,vše dle svých představ.V přízemí je veranda se vstupní chodbou do patra.V suterénu je garáž,sklad kol a nářadí,dále kotelna a velká místnost s oknem na pokoj,posilovnu,welnes či saunu.V patře je vstupní veranda na oplocenou zahrádku,která vybízí na pergolu s posezením,zahrádku a dětský kout. Dále v patře velký obývací pokoj s kuchyňským koutem,vstup na velký balkon s výhledem,koupelna a WC,komora či šatna.Oddělené schody do podkroví ,kde je obývací pokoj s přípravou na KK nebo velká ložnice,menší pokoj a připravena koupelna a WC.Dům má garáž  a parkovací stání před domem.Možnost velkého pohodlného bytu 5+1 nebo 2 bytů.Voda je obecní,kanalizace,připraveno na podlahové vytápění čerpadlem či soláry,elektřina.U domu je i okrasná zelená zahrada,oplocena se soukromím.Blízko do centra i na nákupy, veškerá vybavenost,školka,školka,obchod,bus do ST,PI.Blízko příroda,pod obcí Otava,lesy,blízko na Šumavu.Celková plocha je 141 m2.PENB třídy B.

Cena: 4 800 000,00 Kč.

 WhatsApp Image 2022-04-21 at 09.36.22 (1).jpeg

ŠUMAVA  – Sušice

Šumava – město Sušice,brána Šumavy.Rodinný dům na okraji města v klidné novější zástavbě blízko centra města i přírody.Dům postaven v roce 2018,je zděný a velice dobře zateplen,splňuje podmínky energetické náročnosti s nízkými náklady.Velikostně 4+1 s krytou velkou terasou.Ve vstupní části je veranda,toaleta,dále hala s chodbou.Vstup do technické místnosti,kde je kotelna a sklad,vstup na prostornou půdu pro sklad,dále větší obývací pokoj s krbovými kamny,navazuje jídelna,z jídelny vstup na krytou terasu s posezením,která může sloužit i jako zimní zahrada,obývací pokoj i jídelna propojena s moderně vybavenou kuchyní.Z chodby jsou vstupy  do ložnice se šatnou,  2 dětské samostatné pokoje,koupelna se sprchou i vanou v ní dostatečný prostor  pro pračku i sušičku.Topení je podlahové i radiátory ,kotelna automat  na pevná paliva,krbová kamna,vodovod i kanalizace městská,možnost plynu.Z domu výhled,celodenní slunce.Vedle domu je dlážděné parkovací stání,parkování i před domem.Kolna na dřevo a sklad,u domu je i okrasná zelená zahrada,oplocena se soukromím,situována na jih.Blízko do centra i na nákupy,pár minut je plavecký stadion,blízko na centrální Šumavu,vhodné i k rekreaci.Ve městě veškerá vybavenost.Klid, výhled,blízko do centra i k nákupům a do škol,vedle příroda a les.Celková plocha je 580 m2.PENB třídy B.

Cena: 9 500 000,00 Kč.

 IMG_20220323_164926.jpg

STRAKONICE - Bezděkovská

Strakonice město,ulice Bezděkovská blízko centra města.Byt 2+1 s balkonem o velikosti 55 m2,v osobním vlastnictví , ve 4.patře klidného  domu v řadové zástavbě s dobrou možností parkování,blízko nákupů,školy.Byt je ve 4.patře bez výtahu.Byt již prošel nedávnou rekonstrukcí koupelny,WC,kuchyně,podlah.Byt je situován na východ i na jihozápad ,je slunný a s výhledem,část situována do klidné části vnitrobloku.Byt má předsíň,v chodbě vstup do WC,dále do koupelny s vanou,kuchyň s malou jídelnou,dále obývací pokoj se sezením a TV,také s odděleným ležením a balkonem,na JZ a s výhledem,dětský pokoj,v suterénu je sklep.Nízké poplatky,dálkové vytápění,hezký stav.Možná výměna za stavební pozemek ve ST či u ST nebo za starší RD ve ST a doplatek.Celková plocha 55 m2. PENB třídy G.

Cena: 2 800 000,00 Kč.

 IMG_20220406_155754.jpg

STRAKONICE  – Pod Kuřidlem

Strakonice- rezidenční vilová část Strakonic nad Jezárkami pod lesem s krásným výhledem na jih a to nejen na město Strakonice,ale až na panorama Šumavy.Stylový a zděný rodinný dům z 90 let  s hezkou a velkou okrasnou zahradou a bazénem,pergolou se soukromím za domem u lesa i sezením vpředu u obývacího pokoje  s výhledem .Dům má vstupní verandu s vchodem do dvougaráže,s dveřmi do skladu,prádelny a kotelny a vstupem do haly,která navazuje na přízemí a  dřevěným schodištěm do podkroví domu.V přízemí je hala,velký obývací pokoj s krbem a krytou terasou,dále zánovní a velká kuchyň,navazuje velká prosklená jídelna se vstupem na krytou terasu,velká koupelna s vanou,sprchou a WC.V přízemí i podlahové topení,v celém domě ÚT na plyn.Velkým schodištěm vstoupíte do velké haly v podkroví,které má 2 velké ložnice se šatnou a lodžií,koupelnu a WC,dále sklad a šatnu.Místnosti jsou velké,vzdušné,slunné a s výhledem.Z haly je možné udělat i vstup do další půdní volné části nad garáží pro případnou další vestavbu.Okolo domu krásná zahrada,parkování,kvalitní oplocení.Vedle domu velký bazén,za domem je pergola a zahradní domek.Voda je z vrtu i městská,kanalizace,plyn.Klid,les,krásný výhled,blízko do centra i k nákupům a do škol,vedle příroda a les.Celková plocha je 1127 m2.PENB třídy G.

Cena: 12 000 000,00 Kč.

 IMG_20220310_134747.jpg

RADOMYŠL u Strakonic

Radomyšl – středisková obec blízko Strakonic s veškerou vybaveností a s výbornou dopravní obslužností do města Strakonic.Starší ,zděný rodinný dům na okraji obce v klidné zástavbě RD blízko centra a nákupů,nádraží,ale i blízko přírody.Stylový rodinný dům  Šumperák, zděný a s oplocenou zahradou se dvěma vjezdy,před domem zděná garáž s dílnou.Dům je bez rekonstrukcí a udržovaný,možnost 2 samostatných bytů a to v přízemí a v patře.Vstup  do verandy,kde je vchod do bytu v přízemí,do bytu v patře .V přízemí je v levé části na jih  byt  o velikosti 2+1,spíž,koupelna a  WC. V pravé samostatné části je prádelna,kotelna s plynovým kotlem,sklad,vodárna  a vchod za dům k hospodářské části.V patře je samostatný velký byt 3+1 s velkou jídelnou,obývacím pokojem s velkou lodžií na jih,spíž,koupelna,samostatný WC.Byty jsou slunné pokoje,výhled z oken.V celém domě je ústřední vytápění na plyn,voda z vlastní studny i městská,kanalizace.Za domem je kolna,sklad,skleník. Pěkná,oplocená a udržovaná ovocná a okrasná zahrada.V místě klid,zahrada je slunná s 2 vjezdy.Vhodné pro větší rodinu či 2 rodiny.Možná výměna za stavební pozemek ve ST či u ST.Celková plocha od 885 m2. PENB třídy G.

Cena: 3 500 000,00 Kč. 

 IMG_20220301_093055.jpg

STRAKONICE – Podsrp

Strakonice – okrajová část Podsrp blízko centra města a nákupů,nádraží,ale i blízko do přírody.Stylopvý rodinný dům, zděný a s oplocenou zahradou,bez přímých sousedů.Dům již po rekonstrukci střechy,fasády a po výměně oken,nová půdní vestavba bytu proběhla v roce 2007.Dům má 2 samostatné byty a to v přízemí a v podkroví.Vstup  do verandy,kde je vchod do bytu v přízemí,do bytu v podkroví a do sklepa.V přízemí je starší byt bez rekonstrukcí o velikosti 2+1,koupelna a nový WC.V podkroví je samostatný byt 3+KK,k tomu vestavěné samostatné spaní pod střechou,koupelna a toaleta.Byty jsou stylově řešené s prvky dřeva,slunné pokoje,výhled z oken.U sklepa v mezipatře je kotelna s kotlem elektro nebo možnost plynu na stávající přípojku. V celém domě je ústřední vytápění,voda z vlastní studny i městská,kanalizace.Vedle domu je přístřešek na parkování pro 2 vozy,dále navazuje zděná garáž,za ní dílna,sklad a kolna.Pěkná,oplocená a udržovaná okrasná zahrada,v rohu zahrady v soukromí je krytý bazén s vyhříváním,dále pergola s posezením,dětský koutek,posezení.V místě soukromí,zelený plot,zahrada je slunná.Vhodné pro větší rodinu či 2 rodiny.Možnost výměny za menší byt ve ST a doplatek.PENB třídy G.Celková plocha od 872 m2.

Cena: 6 990 000,00 Kč.

 IMG_20210816_181928.jpg

ŠUMAVA  – Volyně

Šumava-centrum města Volyně,historické centrum ,blízko centrální Šumavy.Klidné městečko na úpatí Šumavy,obklopené lesy a kopci,s řekou Volyňkou,historickým plaveckým areálem a zároveń studentské město.Dům v centru města,který bude přestavěn v roce 2022-23 na samostatné byty,každý samostatně oddělen,převod do osobního vlastnictví se společnými částmi,bude vytvořeno SVJ.Bude společná vstupní hala a chodba,dále část s dvorem,každý byt bude mít parkování pro auto či 2 auta.Byty budou stylové o velikosti 1+KK až 3+1,poslední samostatný byt-domek v zadní části domu bude velký a atypický s vlastní terasou a  zahradou..Ústřední vytápění elektro a krb s rozvodem,vodovod,studna, kanalizace.Stylové provedení,stylové vybavení,ihned k bydlení.Výhodná poloha,celoroční využití,vzhledem k poloze v předšumaví vhodné i na rekreační byty.Celková plocha je od 50 do 200 m2.PENB třídy G.cena od 1 mil.Kč dle velikosti.

Cena: 1 500 000,00 Kč.

 IMG_20211201_140840.jpg

ŠUMAVA – ČESTICE u Vacova

Šumava-obec Čestice pod Vacovem směr Stachy, Zadov.Klidná obec s vybaveností,obchody,lékař,pošta,bus do ST,Prahy,Zadova.Stylový větší dům téměř na okraji obce s velkou zahradou,pod kostelíkem,na kopci  s výhledem.Dům prošel před pár lety rekonstrukcí včetně střechy,oken,nová vestavba podkroví se samostatným bytem,nyní nové vytápění ústřední na plyn.V přízemí je velká prosklená veranda s posezením,dále předsíň a chodba,z které je vstup do přízemního velkého bytu,kde je velká kuchyň s jídelnou,obývací pokoj,WC,společenská velká místnost s jídelnou a s posezením s kulečníkem,dále ložnice,sprchy WC,kotelna.V místnotech jsou i krová kamna,stylové podlahy a dveře.Vstup z chodby je i do podkroví,kde je hala s posezením,dále 3 ložnice,kuchyň s jídelnou,sprcha,WC,sklad,Dům je podklepen-velký klenutý sklep na vinárnu a 2 sklady.Voda je obecní i studna,kanalizace,plyn.Z horních místností pěkný výhled na kostelík i panorama podšumaví,lesy.U domu jsou i kolna a sklad.Oplocená a velká ovocná zahrada se započatou zděnou pergolou,zahrada je slunná,parkování u domu i pro více aut.Vhodné pro větší rodinu či k pronájmu vzhledem k poloze a blízkosti na centrální Šumavu,v obci vybavenost,kalvárie a zámeček.Krásné okolí s lesy a klidnou přírodou,pro trvalé bydlení i škola,školka,vybavenost.Celková plocha je 1859 m2.PENB třídy G.

Cena: 11 000 000,00 Kč.

 IMG_20210809_165846.jpg

ŠUMAVA – Strunkovice nad Blanicí

Šumava – obec s vybaveností nedaleko Prachatic a Netolic v klidné krajině Prachaticka.Zděný rodinný domek v klidné části obce ze dvorem,hospodářskou budovou a ovocnou zahradou.Domek již po částečné rekonstrukci vnitřků,plynofikace a před několika lety i po výměně střech.Dům má verandu,chodbu,v pravé části je pokoj ,ložnice,dále samostatný dětský pokoj,v levé části je obývací pokoj,dále navazuje kuchyň ,z které je vchod do dvora na terasu,vedle kuchyně je komora,koupelna a samostatné WC.Dům má kotelnu kde je sklad a kotel na plyn.Topení je ústřední plynové,i kamna,voda je obecní i studna,septik.Velká půda je velice vhodná pro další vestavbu.Na obytnou do L navazuje uzavřený průjezd,dále garáž,dílna,sklad a letní kuchyň. Průjezdem je vchod na pěknou oplocenou zahradu,kde je terasa s posezením,ovocná zahrada se skleníkem a odděleně část pro zvířectvo se zděnou menší budovou na chov.Přímo z kuchyně přes krytou verandu částečně otevřený dvůr se soukromím bez sousedů a s výhledem,na něj navazuje volná příroda.Dvůr i zahrada jsou slunné,dům je též situován k jihu obytnou částí.V místě klid,okraj obce.V obci veškerá vybavenost,dobré spojení vlakem,řeka Blanice,blízko do Prachatic ,Vodňan,Netolic.Celková plocha je 7500 m2.PENB třídy G.

Cena: 3 500 000,00 Kč.

 IMG_20210319_125134.jpg

ŠUMAVA - Čkyňsko

Šumava - polosamota nad známou obcí nad Volyní směr ke  Čkyni, pozemek a dům bude stát  na kopci 800 m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.V místě pár stylových a stejných roubených novostaveb.Novostavba bude postavena na základě požadavku zájemce ,jde o plně dřevěný roubený dům s pěkným pozemkem.Pozemek u lesa na kopci s výhledem,necelý 1 km od známé střediskové obce,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid  a výhled,v místě jen pár stylových stejných novostaveb,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,blízko ranč koní,blízko u obce je Volyňka.Dům bude nově kompletně postaven jako hrubá stavba včetně oken a venkovních dveří ,dále komína,každý majitel si dokončí vnitřky dle svých představ a možností,nebo je dokončí firma.Vnitřky plánované 3+kk nebo větší 4+KK,venkovní terasa,technická místnost,toaleta,koupelna.Dům má 80 m2,vnější rozměr domu je 12 x 8,5 m.Stávající ům dle projektu má velký obývací pokoj s krbovými kamny na terasu a do zahrady.Topení podlahové ÚT na plyn a krbovky,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu. Celková plocha je 2462 m2.

Cena: 6 000 000,00 Kč

 IMG_1970.jpg

Písek – Václavské Předměstí

Písek - Václavské předměstí na okraji města, s výbornou dostupností do centra města ,vedle příroda a v místě klid.Rodinný domek na rohu nízkopodlažní zástavby, postaven 2008,zděný  a zateplen,stylový.U domu je pergola a parkovací stání,dále přírodní bazén a pergola s posezením,sklad,oplocená a udržovaná okrasná zahrada.V přízemí domu je veranda se vstupem do podkroví,veranda navazuje na chodbu se šatnou,obývací pokoj spojen s jídelnou,kuchyní a vstupem na terasu,ta je s krásným výhledem na centrum města.Dále pokoj,velká ložnice se šatnou,navazuje velká koupelna s vanou i sprchou,samostatný WC s bidetem.V chodbě je vestavěná skříň,plynový kotel na ÚT a ohřívač.V podkroví je nyní velký pokoj s možností předělení na dva pokoje a půda,připravena na vestavbu dalšího pokoje.Dům má rozvody na počíatač a kvalitní alarm.Dům napojen na přípojky.Vedle domu je parkování,pergola a sklad.V krásné okrasné,oplocené zahradě pod domem je přírodní bazén s venkovní terasou,zabudovaná nádrž na vodu.Pěkně a stylově řešeno.Jeden klidný soused,slunce,výhled na centrum města,před domem parkování,blízko do města i pro nákupy,vedle je příroda,v místě klidná zástavba domků.PENB třídy C.celková plocha je 659 m2.

Cena: Info v RK.

 IMG_20201117_104650.jpg
Šumava - Volyně
novostavba nízkoenergetického bungalovu na okraji města ,s  výhledem  na panaroma ,kopce,lesy,přírodu.V místě pár novostaveb,za domem volná příroda.Okolo domu je okrasná zahrada, u domu je velká zděná garáž a velké,dlážděné parkovací stání.Dům je zděný,zateplen 10 cm,úsporný na vytápění i provoz.Vchod je do vstupní velké verandy,vhodné i na šatnu,dále do chodby do L.Z chodby vstup do velkého prostoru,který tvoří nyní vcelku obývací  pokoj,terasu,jídelnu a kuchyň ,vše se vstupy velkými prosklenými dveřmi na terasu,která je za domem se soukromím a na JZ se sluncem,vhodná na posezení,relax.Kuchyň je možno oddělit.Z chodby dále vstup do ložnice ,2 dětské velké pokoje,či pracovna.Dům má  velkou koupelnu s vanou i sprchovým koutem,2 umyvadla,2x samostatné WC včetně bidetu,komoru s kotlem,místo i na pračku i sklad,z komory vchod do velké garáže.Půdní prostor na odkládání.Místnosti velké,slunné,s výhledem do krajiny.Okolo domu i od terasy je okrasná a zatravněná,z části již oplocená .Dům má ústřední podlahové vytápění elektrokotlem,napojeno na městský vodovod i kanalizaci,možnost plynu-je přiveden.Samostatná jímka na dešťovou vodu.Provedeny chodníky kolem domu,dále zámková dlažba a vydlážení před vstupem a před garáží.Ulice je asfaltová s možností parkování i před domem.Moderní řešení,precizní provedení,klidné bydlení na okraji města,do centra Volyně 5 minut.Ve městě vybavenost,lékaři,školy,vlak,bus,obchody,koupaliště,blízko i na centrální Šumavu,do Strakonic,Prachatic.Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci.PENB třídy B.Celková plocha je 913 m2,užitná 200 m2.
Cena: 0,00

 

ŠUMAVA – Kvilda

Obec nejvýše položená v ČR, v srdci Šumavy v CHKO a NP. Zahájeny rezervace na prodej nových apartmánů do osobního vlastnictví, ve stylovém šumavském stavení, blízko sjezdovky a přírody, na okraji obce s výhledem. Každý apartmán má terasu či balkon. Prodej i atelierů. Každý apartmán má v ceně sklad v suterénu a venkovní stání pro vůz. Apartmány a ateliéry jsou od 1+KK od 45 m2 do 3+KK o velikosti 106 m2, vždy s velkou terasou, některé i s balkonem nebo zahrádkou. Byty jsou stylové v několika různých dispozicích, v ceně budou hotové stylové koupelny, podlahy. Bez zařízení a nábytku. Možnost zajištění dodání kuchyně i nábytku od specializované firmy. Byty jsou s krásným výhledem, slunné a na JZ. Prodej jednotek do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství, areál oplocen. V domě bude nová restaurace, která bude především k dispozici pro majitele bytů, pouze pro denní provoz. V suterénu k dispozici je welness. Dům se nachází blízko sjezdovky, nad domem jsou běžecké dráhy, cyklostezky, lesy a příroda, dětské sjezdovky, restaurace a bowling, kavárny, obchody. Topení je centrální a dům je zateplen, voda i kanalizace, internet. Z pokojů je výhled na přírodu, lesy, příroda. Vše provedeno v šumavském stylu se dřevem. Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek, sport, relax, k pronájmu turistů. Energetický štítek PENB třídy A.

Cena: od 130 000 Kč za 1m2.

IMG_20210228_143453.jpg
Šumava - polosamota
Nad známou obcí za Volyní, nad Malenicemi nad Volyňkou -pozemek je na kopci 800 m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.Novostavba plně roubeného dřevěného stylového domu s pěkným pozemkem,která se bude stavět v roce 2020-2021.Pozemek lesa na kopci s výhledem,,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid  a výhled,v místě bude pár novostaveb,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,v místě 800 m je ranč koní,blízko u obce je Volyňka.Dům bude nově kompletně postaven jako hrubá stavba na klíč,každý majitel si dokončí vnitřky dle svých představ a možností.Vnitřky plánované 3+kk,terasa,technická místnost,toaleta,koupelna.80 m2,vnější rozměr domu je 12 x 8,5 m.Velký obývací pokoj s krbovými kamny na terasu a do zahrady.Topení podlahové ÚT na plyn a krbovky,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 1208 m2.
Cena: 0 Kč

PÍSEK- centrum starého města


Písek-u starého centra města v ulici Švantlova,lukrativní lokalita ve městě.Nové byty v 1.NP-3.NP nového bytového domu,kde jsou stylové luxusní byty . Byty i umístění domu je jedinečné,mají velké balkony balkony od 6 do  30m2 ,s krásným výhledem do dvora,kde bude zeleň a posezení i na klidnou část zahrad a centrum města.Dům je novostavba,zděný se zateplením,splňuje náročné energetické podmínky.Byty do OV, mají od 2+KK- 51 m2 do 3+KK -
115 m2 a ka každému bytu balkon a sklep,možnost přikoupení garáže. Dům s výtahem,k bytu je balkon a velký sklepní prostor,dále možnost přikoupení garáže v domě.Byt má většinou velkou předsíň pro vestavěnou skříň a šatnu.Následuje velký obývací pokoj s navazující kuchyní a jídelnou a vchod na terasu.Velká koupelna,WC,1-2 ložnice.Prostory jsou jedinečné s otevřením a velké okno-světlo,slunce.Atypické řešení,velký prostor,vzdušné a světlé prostory .Byt je na klíč,osobní výběr podlah,dlažeb,dveří a zárubní,obkladů a zařizovacích předmětů-vše je v ceně,hned k bydlení.Velké místnosti,slunce,výhled,výhoda venkovních balkonů na posezení.Topení ústřední dálkové.U domu bude soukromý velký dvůr se zelení na posezení a pro děti,odpočinek,možnost přikoupení garáže v suterénu.Blízko centrum města a náměstí,blízko centrum nákupů i do přírody.Dokončení již nyní a do konce roku 2022.Výběr pater i dispozic po dohodě. Ceny od 5 400 000 včetně DPH.PENB třídy A.


Cena: 5 400 000,00


ŠUMAVA – Volyně brána Šumavy

Šumava- Volyně,novostavba nízkoenergetického bungalowu nad městem na okraji,u osady Přechovice,s krásným výhledem na Volyni a panaroma nad Volyní,kopce,lesy,přírodu.V místě pár novostaveb,dům je rohový jen se sousedem nad domem.Okolo domu je okrasná zahrada, u domu je samostatná zděná garáž i s parkovacím stáním.Dům je zděný,zateplen,úsporný na vytápění i provoz.Vchod je do vstupní velké verandy,vhodné i na šatnu,dále do chodby.Z chodby vstup do kuchyně,která je spojena s velkým obývacím pokojem a vstupem velkými prosklenými dveřmi na terasu.Kuchyň je možno oddělit.V obývacím pokoji připraven komín na krbová kamna či krb.Z chodby dále vstup do ložnice se vstupem na terasu.Dům má dále velkou koupelnu s vanou i sprchovým koutem,2 velké dětské pokoje či pracovnu,komoru s kotlem,na pračku i sklad.Půdní prostor na odkládání.Místnosti velké,slunné,s výhledem do krajiny.Okolo domu i od terasy je okrasná zahrada a samostatná garáž se stáním pro další vůz.Dům má ústřední podlahové vytápění elektrokotlem,napojen na městský vodovod i kanalizaci.Samostatná jímka na dešťovou vodu.Provedeny chodníky,dále z přední strany a z boku podezdívka s piliři na oplocení.Moderní řešení,precizní provedení,klidné bydlení na okraji města,do centra Volyní 10 minut.Ve městě vybavenost,lékaři,školy,vlak,bus,obchody,koupaliště,blízko i na centrální Šumavu,do Strakonic,Prachatic.Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci.PENB třídy A.Celková plocha je 912 m2,užitná 150 m2.

Cena: 0,00 Kč.


PÍSEK-centrum města

Písek-centrum města nedaleko náměstí v ulici Rokycanova.Řadový dům na vhodném místě pro bydlení i podnikání,v přízemí po celkové rekonstrukci.Dům je s dvorním traktem,kde je garáž,dílna,sklad a v patře atelier s dvěma místnostmi s propojením krytou pavlačí do bytu v patře domu.V přízemí domu je uzavřený průjezd na vstup,vjezd do dvora na auta,parkování.Dále je v přízemí bývalá velká kancelář po celkové rekonstrukci se vstupem z ulice, dále menší místnost se vstupem i do dvora,WC a umývárna. Z průjezdu je vchod do patra,kde je chodba se vstupem na pavlač s průchodem do patra zadního traktu,dále vchod do podkrovního nového bytu 3+kk, nový krov a krytina.Z chodby je dále vstup do velkého bytu 3+1,koupelna,WC,komora,byty jsou na JZ slunné.Topení je ústřední nové a plynové, vodovod i studna ve dvoře,kanalizace.Dům má uzavřený dvůr se soukromím,ve dvoře je kolna a sklad,dále garáž a bývalá dílna,v patře jsou 2 místnosti-atelier v původním stylu.Dům je udržován,celý volný.Ihned k bydlení i podnikání,vhodný na bydlení a atelier,kanceláře,ordinaci,obchod ap.Výhodná poloha,garáže,výhodou uzavřený dvorní trakt.Celková plocha je 300 m2.PENB třídy G. Nyní celý dům pronajat výhodně.

Cena: 9 500 000,00 Kč.


PÍSEK-centrum města

Písek-u starého centra města a blízko náměstí-lukrativní lokalita ve městě.Nový byt po kolaudaci v podkroví nového bytového domu,kde jsou stylové luxusní byty .Byt je jedinečný,největší v domě,s krásným výhledem z terasy na kostel a centrum města,do dvora,kde bude zeleň a posezení i z ložnice a pokoje na krajovou část Písku.Dům je novostavba,zděný se zateplením,splňuje náročné energetické podmínky.Byt je v OV,78 m2, ve 3.NP s výtahem,podkrovní,k bytu je terasa a velký sklepní prostor,dále možnost přikoupení garáže v domě.Byt 3+kk má velkou předsíň s vestavěnou skříní a schodištěm do podkrovního pokoje.Následuje velký obývací pokoj s navazující kuchyní, jídelna a vchod na terasu či balkon.Dále má byt velkou koupelnu s proskleným sprchovým velkým koutem nebo vanou,místo pro pračku a sučičku.Atypické řešení,velký prostor,vzdušné a světlé prostory.Dveře,podlahy,dlažby,obklady a zařizovací předměty si může vybrat budoucí vlastník dle svého.Velké místnosti,slunce,výhled,výhoda venkovních terasy na posezení.Topení ústřední dálkové.U domu bude soukromý velký dvůr se zelení na posezení a pro děti,odpočinek,možnost přikoupení garáže v suterénu.Blízko centrum města a náměstí,blízko centrum nákupů i do přírody.Celková plocha je 78 m2.Dokončení říjen 2018.Dále jsou k dispozici byty 2+kk,52m2 a 3+1,100-145m2.PENB třídy A.

Cena: 5 800 000,00 Kč.


PÍSEK-centrum města

Písek-rezidenční nový byt v blízkosti starého centra města,s výbornou dostupností všech služeb,škol,obchodní centrum i do přírody .Nový byt v nově vybudovaném bytovém komplexu s vnitřním dvorem s venkovní plochou na relaxaci a pro děti,s možností zakoupení i uzavřené vlastní garáže.Byt k prodeji do OV  o velikosti 3+KK,82 m2, byt má vstupní chodbu se šatnou,velkou koupelnu,WC,velký obývací pokoj s KK a jídelnou,samostatný balkon,ložnici,pokoj,sklep.Lze přikoupit i vedlejší byt a byty lze i propojit a zvětšit počet místností i plochu bytu.Byty jsou dobře prosluněny a odvětrány,dům splňuje velmi úspornou energetickou náročnost.Prodej možný ve stadiu před dokončením a kompletací s možnosti výběrů podlah,dveří,zařizovacích předmětů a vybavení.Byt je na klíč bez kuchyňské linky.Uprostřewd bytového komplexu bude relaxační a odpočinková,uzavřená zóna.V blízkosti sportovní centrum a welness.PENB třídy B.

Cena: 7 700 000,00


ŠUMAVA-obec u Volyně

Šumava-známá obec v údolí řeky Volyňky,nedaleko Volyně a Čkyně,obklopena lesy.Středisková obec s vybaveností,vlakem,obchodem,s dobrým spojením do ST,Vimperka a na Šumavu.Novostavba luxusního stylového bungalovu na okraji obce na kopci nad vsí,jižně situovaný,s výhledem,okolo s okrasnou zahradou.Dům netradičně architektonicky řešen,s 2 terasami,má zádveří a samostatné WC,dále halu se skříní,kuchyň volně spojena s jídelnou,velkým obývacím pokojem s krbem a vstupy na krytou i nekrytou terasu,dále spíž,3 ložnice,koupelnu s vířivkou a WC.Vše hezky a moderně řešeno,nadstandartní prvky-okna,dveře,podlahy,zeteplená fasáda obložena cihlou.Topení je ÚT plynové,dům napojen na vodovod i kanalizaci.Před domem je posezení s výhledem na povodí Volyňky a lesy,přístřešek pro 2 vozy,2x sklad na kola,nářadí.Okolo domu je velká stylově provedená okrasná zahrada.Slunce,výhled,klid,pro bydlení i rekreaci,moderní obec s vybaveností.Nová kuchyň se spotřebiči a nábytek je součástí.Celková plocha je 1262 m2.PENB třídy C.

Cena: 0,00


PÍSEK-centrum města

Písek-rezidenční nové byty v blízkosti starého centra města,s výbornou dostupností všech služeb,škol,obcodní centrum i do přírody .Bytový komplex bytového domu s vnitřním dvorem a venkovní plochou na relaxaci a pro děti,s možností zakoupení i uzavřené vlastní garáže.Byty k prodeji do OV jsou o velikosti 2+KK,3+KK,od 52 m2,každý byt má vstupní chodbu se šatnou,velkou koupelnu,WC,velký obývací pokoj s KK a jídelnou,samostatný balkon,ložnici,sklep,byty lze i propojit a zvětšit počet místností i plochu bytu.Byty jsou dobře prosluněny a odvětrány,dům splňuje velmi úspornou energetickou náročnost.Prodej možný ve stadiu před dokončením a kompletací s možnosti výběrů podlah,dveří,zařizovacích předmětů a vybavení.Byt je na klíč bez kuchyňské linky.Uprostřewd bytového kompolexu bude relaxační a odpočinková,uzavřená zóna.V blízkosti sportovní centrum a welness.Individuální výběr při osobním jednání.Ceny v průměru od 5 mil.Kč.PENB třídy A.

Cena: 7 000 000,00


VIMPERK- na okraji města

Vimperk-byt 3+1 s balkonem o velikosti 63 m2,družstevní,po celkové rekonstrukci bytu i domu včetně zateplení na okraji města,s výhledem,blízko přírody i v dobré dostupnosti do centra a obchodních domů.Byt je ve 3.patře, s novým výtahem,situována na jihozápad s výhledem na přírodu,ale i slunný.Byt po kompletní a moderní rekonstrukci před pár lety-nová koupelna,kuchyň,podlahy,omítky,rozvody,okna.Byt má velkou předsíň se šatnou,kuchyň a jídelnu,dále velký obývací pokoj,balkon,ložnici,dětský pokoj,koupelnu a WC, komora,sklep.Byt je moderní,prostorný,parkování před domem.63 m2,po moderní a celkové rekonstrukci,situován JZ,pěkný stav.Celková plocha je 63 m2.Možnost výměny za chalupu na Šumavě či menší byt ve ST,Volyni,PT,PI.PENB třídy G.

Cena: 2 000 000,00


STRAKONICE-centrum města

Strakonice centrum města u Velkého náměstí.Víceúčelový rodinný větší dům na lukrativním místě města, již po modernizaci a rekonstrukci,s nebytovými prostory v přízemí,byty v patře a v podkroví,garážemi v suterénu a uzavřeným dvorem.V přízemí 2 obchody,v patře 2 byty a v podkroví zánovní byt.V suterénu jsou 2 garáže,2 sklady,dále velký uzavřený dvůr s kolnami a sklady,zatravněný,slunný se soukromím ,na zahrádku i na posezení či parkování.Topení je ÚT dálkové,vodovod i kanalizace,obchody zavedené,vše i byty pronajaty,výhodně a dlouhodobě.Výborná lokalita,před domem i za domem parkování,obchody,vše v dosahu.K bydlení,podnikání i investici.celková plocha je 376 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 000 000,00