www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

 IMG_20200508_161926.jpg

POŠUMAVÍ – okraj Horažďovic

Pošumaví- okraj města Horažďovice směr k Sušici a na Klatov,klidná část města bez komerční zástavby a fabrik,v místě jsou jen 2 domy ,700 m od okraje města,se snadnou dostupností do centra .Dům je stylový a cihlový, patrový s podsklepením,2 samostatnými byty,u domu samostatná dílna s klady,dále garáž,zahrada s kolnou a navazující velký sad 9 000 m2.Vše oploceno  a bez okolní zástavby,jen  jeden soused.Dům má verandu se vstupem do sklepa,kde je kotelna,sklad,uhelna,sklep.Ve zvýšeném přízemí je samostatný byt,kde je kuchyň,spíž,velká jídelna,obývací pokoj,ložnice  a dětský pokoj,koupelna a WC.V patře je byt 2+1 s velkou lodžií s obýváku a ložnice.Ústřední vytápění na tuhá paliva,obecní voda i studna,septik.Byty jsou prostorné  s krásným výhledem a celodenním sluncem.Vedle domu je dvůr,samostatná dílna,garáž a sklady.Navazuje zahrádka se skleníkem,ovocná zahrada a dále navazuje velký ovocný sad s loukou,vše oplocenoKrásné  a klidné místo,ihned k bydlení i rekreaci,velmi vhodné na chov či pěstitelství.Polosamota a klid blízko města,kde je veškerá vybavenost.Dům leží mimo hlavní komunikaci,krásné a klidné okolí,výhled do krajiny.Jižně situovaný pozemek s celodenním sluncem a s výhledem..Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 9422 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

 Drahonice.jpg

POŠUMAVÍ - Vodňansko

Pošumaví- okraj osady blízko Cehnic a Drahonic,nedaleko Vodňan a blízko  Strakonic.Osada leží mimo hlavní komunikaci,v místě pár chalup,krásné a klidné okolí,výhled do krajiny.Rozestavěná hrubá stavba většího rodinného domu z roku 2017 s velkým pozemkem 2000 m2 okolo domu,určený na okrasnou zahradu,ovocnou zahradu  a zahrádku.Dům je plánován v přízemí na byt 4+1 se samostatným atelierem s vlastním vchodem v přízemí,dále je v přízemí terasa a garážové stání a byt 3+1 v podkroví,celková plocha zastavěná je 280 m2.Možnost předělání vnitřků na bydlení  a dílnu,2-3 byty nebo jeden velký byt.Topení je plánované na tuhá paliva,vodovod přiveden,septik nový.Plánované stylové provedení,u stavby jsou dřevěné trámové stropy.Krásná a velká oplocená zahrada s výhledem,bez přímých sousedů. Výhodou je klid a příroda,ale také kousek do obce Drahonice do školy,na nákupy,do restaurace,blízko rybníky a koně ,také do lesa. Města Vodňany a Strakonice do 15 minut.Pozemek je oplocený a tvoří ho velká ovocná zahrada,parkování na pozemku.V místě jen pár domů krajová zahrada bez sousedů.Jižně situovaný pozemek s celodenním sluncem a s výhledem..Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 2000 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 900 000,00 Kč.

 Zdenice.jpg

ŠUMAVA - nad Prachaticemi

Šumava-osada Zdenice přímo a kousek nad Prachaticemi v klidné krajině na kopci s výbornou dostupností do města Prachatice i do přírody.Rodinný řadový domek po částečné rekonstrukci v klidné části obce,bez zahrady,jen malá zahrádka.Domek je udržovaný,po výměně oken a na  části nová střecha.V přízemí je vstupní chodba s verandou,vstup z chodby do podkroví,dále do sklepa.Vpravo je velká kuchyň s jídelnou a kamny,spíž,vlevo je pokoj,malý pokojík či sklad se vstupem na malou zahrádku.Z chodby je vstup i do koupelny a do samostatného záchodu.V podkroví je velká ložnice do L, z chodby i dveře do půdního prostoru s novou střechou,kde lze zřídit 1-2 další pokoje.V suterénu domu je sklep,kotelna a uhelna.Topení je ústřední na tuhá paliva,krbovky,vodovod je obecní i kanalizace zavedena.Před domkem je možnost parkování.Klidná náves v blízkosti,v obci hostinec,bus do PT.Kousek do klidné přírody a do lesů.Vhodné pro trvalé bydlení i rekreaci vzhledem k poloze vesničky.Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 112 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 100 000,00 Kč.

ŠUMAVA – Kvilda

Obec nejvýše položená v ČR, v srdci Šumavy v CHKO a NP. Zahájeny rezervace na prodej nových apartmánů do osobního vlastnictví, ve stylovém šumavském stavení, blízko sjezdovky a přírody, na okraji obce s výhledem. Každý apartmán má terasu či balkon. Prodej i atelierů. Každý apartmán má v ceně sklad v suterénu a venkovní stání pro vůz. Apartmány a ateliéry jsou od 1+KK od 45 m2 do 3+KK o velikosti 106 m2, vždy s velkou terasou, některé i s balkonem nebo zahrádkou. Byty jsou stylové v několika různých dispozicích, v ceně budou hotové stylové koupelny, podlahy. Bez zařízení a nábytku. Možnost zajištění dodání kuchyně i nábytku od specializované firmy. Byty jsou s krásným výhledem, slunné a na JZ. Prodej jednotek do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství, areál oplocen. V domě bude nová restaurace, která bude především k dispozici pro majitele bytů, pouze pro denní provoz. V suterénu k dispozici je welness. Dům se nachází blízko sjezdovky, nad domem jsou běžecké dráhy, cyklostezky, lesy a příroda, dětské sjezdovky, restaurace a bowling, kavárny, obchody. Topení je centrální a dům je zateplen, voda i kanalizace, internet. Z pokojů je výhled na přírodu, lesy, příroda. Vše provedeno v šumavském stylu se dřevem. Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek, sport, relax, k pronájmu turistů. Energetický štítek PENB třídy A.

Cena: od 90 000 Kč za 1m2.

Šumava - polosamota
Nad známou obcí za Volyní, nad Malenicemi nad Volyňkou -pozemek je na kopci 800 m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.Novostavba plně roubeného dřevěného stylového domu s pěkným pozemkem,která se bude stavět v roce 2020-2021.Pozemek lesa na kopci s výhledem,,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid  a výhled,v místě bude pár novostaveb,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,v místě 800 m je ranč koní,blízko u obce je Volyňka.Dům bude nově kompletně postaven jako hrubá stavba na klíč,každý majitel si dokončí vnitřky dle svých představ a možností.Vnitřky plánované 3+kk,terasa,technická místnost,toaleta,koupelna.80 m2,vnější rozměr domu je 12 x 8,5 m.Velký obývací pokoj s krbovými kamny na terasu a do zahrady.Topení podlahové ÚT na plyn a krbovky,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 1080 m2.
Cena: 4 960 000,00

ŠUMAVA - Volyně

Šumava-brána šumavy Volyně.Zděný byt  2+1 s balkonem,52 m2,v osobním vlastnictví v klidné části městečka s vybaveností. Byt je v 1.patře bez výtahu,dům má novou a zateplenou fasádu,je udržovaný a klidný.Byt je před 4 roky po kompletní rekonstrukci včetně oken,stoupaček,koupelny a WC,kuchyně,podlahy.Topení má vlastní na plynový kotel.Byt má vchod  a zádveří,kuchyň s velkým balkonem,koupelnu a WC,obývací pokoj,ložnici.Je situován na jihozápad se sluncem,k bytu je sklep.Před domem je parkování a zeleň.Nízké poplatky,klidné bydlení,ve městě veškerá vybavenost.Blízko so Strakonic,Vimperka a na Šumavu.PENB třídy G.

 

Cena: 1 300 000,00

PÍSEK- centrum starého města

Písek-u starého centra města v ulici Švantlova,lukrativní lokalita ve městě.Nový byt v 1.NP-3.NP nového bytového domu,kde jsou stylové luxusní byty . Byty i umístění domu je jedinečný,největší terasy a balkony od 12 do  40m2 v domě,s krásným výhledem do dvora,kde bude zeleň a posezení i na klidnou část zahrad.Dům je novostavba,zděný se zateplením,splňuje náročné energetické podmínky.Byt je v OV,byt má 101 m2 ,možnost i většího bytu 145 m2, v 1.NP-3.NP s výtahem,k bytu je terasa či balkon a velký sklepní prostor,dále možnost přikoupení garáže v domě.Byt má velkou předsíň pro vestavěnou skříň a šatnu.Následuje velký obývací pokoj s navazující kuchyní a jídelnou a vchod na terasu.Velká koupelna,WC,2 ložnice.Prostory jsou jedinečné s otevřením a velké okno-světlo,slunce.Atypické řešení,velký prostor,vzdušné a světlé prostory .Byt je na klíč,osobní výběr podlah,dlažeb,dveří a zárubní,obkladů a zařizovacích předmětů-vše je v ceně,hned k bydlení.Velké místnosti,slunce,výhled,výhoda venkovních terasy na posezení.Topení ústřední dálkové.U domu bude soukromý velký dvůr se zelení na posezení a pro děti,odpočinek,možnost přikoupení garáže v suterénu.Blízko centrum města a náměstí,blízko centrum nákupů i do přírody.Dokončení již nyní a do konce roku 2020.PENB třídy A.

Cena: 4 566 000,00


Písek - centrum města

Písek-u starého centra města a blízko náměstí-lukrativní lokalita ve městě.Nový byt v 1.- 3.NP nového bytového domu,kde jsou stylové nové byty .Byt s balkonem do dvora,kde bude zeleň a posezení i z ložnice a pokoje na krajovou část Písku.Dům je novostavba,zděný se zateplením,splňuje náročné energetické podmínky.Byt je v OV,58 m2, s výtahem,k bytu je velký sklepní prostor,dále možnost přikoupení podzemní garáže v domě.Byt má velkou předsíň .Následuje velký obývací pokoj s navazující kuchyní a jídelnou a vchod na balkon,která je částečně krytá a slunná,výhled na kostel.Dále ložnice,koupelna a WC.Prostory jsou jedinečně řešené,krásně prosvětlené s velkými okny,slunce..Moderní řešení,velký prostor,vzdušné a světlé prostory .Možnost volby dveří,podlah,zařizovacích předmětů,koupelny s vanou či sprchou.Velké místnosti,slunce,výhled,výhoda venkovního balkonu na posezení.Topení ústřední dálkové.U domu bude soukromý velký dvůr se zelení na posezení a pro děti,odpočinek,možnost přikoupení garáže v suterénu.Blízko centrum města a náměstí,blízko centrum nákupů i do přírody.Celková plocha bytů je 58 -145 m2 dle požadavku zájemce.některé jsou již k dispozici,ostatní dokončení 2020.PENB třídy A.

Cena: 2 904 000,00


Vimperk - u centra města

Vimperk- rodinný domek u centra města ,kde je klidné bydlení ,blízko náměstí a nákupy,kousek do centra města.Domek po rekonstrukci fasády,jen udržovaný,bez vnitřních rekonstrukcí,vhodný k přestavbě a přístavbě na velké půdě.V přízemí je předsíň a vchod do sklípku,dále velká kuchyň,velký pokoj,další pokoj s rohovou sprchou,samostatný WC.Topení je lokální,vodovod i kanalizace městská,možnost připojení na plyn,který je přiveden.U domu uzavřený dvorek,ze dvora,kde je zahrádka a zeleň je dále vstup na velkou půdu pro vestavbu,dále navazuje v přízemí velký sklad a sklípek na ovoce,zeleninu.Za domkem je dvorek,kde je sklad a prostor na posezení se soukromím.Vzhledem k poloze je vhodný k trvalému bydlení či rekreaci.Celková plocha je 182 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 200 000,00


Pošumaví - u Katovic

Šumava- Obec na Strakonicku nedaleko Katovic a Strakonic, s dobrou dostupností do Horažďovic a na Šumavu.Obec s vybaveností a školou,obchody,poštou a dobrým spojením do ST.Rodinný dům zděný,patrový se suterénem,v klidné části obce,okolo domu je okrasná a ovocná zahrada,dále zděný sklad a kolna.Ze zahrady a z domu krásný výhled na lesy,kopce,pod domem příroda.Je vkusně řešen i pro 2 rodiny či větší rodinu.Ve zvýšeném přízemí je veranda,sklad,WC,dále chodba se vstupem do patra a do suterénu,navazuje kuchyň a jídelna s novou kuchyňskou linkou se spotřebiči ,spíž,velký obývací pokoj s krbovkami,s balkonem a výhledem na jih,velká ložnice,pokoj,koupelna s vanou.V patře je chodba se vstupem na velkou terasu,dále velký pokoj s balkonem,2 pokoje větší,pokojík případně na kuchyň,koupelna a WC,nad je prostorná půda na sklad.V suterénu je velká dvougaráž,sklep,kotelna s kotlem na tuhá paliva,sklad uhlí a dřeva.Přiveden plyn,ÚT na tuhá paliva,obecní voda i kanalizace.V místě klid,výhled,zástavba rodinných domů-okraj obce,okolo oplocená zahrada se skladem na kola,sekačku,dřevo.Hezké a klidné místo nad městem,vhodné na trvalé bydlení i k rekreaci vzhledem k blízkosti centrální Šumavy.Celková plocha je 780 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.


Šumava – okraj města Volyně

Šumava- novostavba stylového bungalovu nad Volyní ,v okrajové části s dostupností 10 minut pěšky do centra Volyně,kde je veškerá vybavenost,vlak,bus,koupaliště,školy,obchody,lékaři.Rodinný dům je moderně a vkusně řešen,obytná plocha je 130 m2 a je energeticky velmi úsporný,levné náklady na bydlení.U domu je zahrada s krásným výhledem,v místě jen pár nových domů a krásný výhled směr na Šumavu,kopce a lesy.Velká veranda s krytým zádveřím je výhodou pro botárnu a šatník,u verandy je WC s bidetem,dále velká chodba do L.V pravé části je kuchyň s jídelnou a velkým oknem na krytou terasu,jídelna volně navazuje na velký obývací pokoj,též s velkým oknem a vchodem na velkou terasu a do zahrady.Z terasy krásný výhled na panorama nad městem.U kuchyně je spíž.v levé části domu je velká koupelna s vanou i sprchou,dále prádelna a komora,samostatné WC,ložnice s vchodem na terasu a s výhledem,dále 2 samostatné pokoje na JV.Vše stylové,dlažby a příprava na podlahy dle vlastní volby.Topení je ústřední podlahové elektrické,rozvody antén,vodovod i kanalizace.Vedle vchodu je i vchod do velké dvougaráže s dílnou,před garáží zpevněné parkovací stání.Půda pochozí s přístupem pro antény i na sklad.Okolo domu je zahrada zatravněná,slunná a s výhledem a se soukromím.V zahradě nádrž 4 m3 na dešťovou vodu.Z pokojů je výhled na přírodu.Hezké a klidné místo nad městem,vhodné na trvalé bydlení i k rekreaci vzhledem k blízkosti centrální Šumavy.Celková plocha je 861 m2.PENB třídy A.

Cena: 0,00

POŠUMAVÍ – Strakonice město

Strakonice- známé město s vybaveností ,s dobrým spojením do měst i na Prahu. Zděný rodinný dům blízko centra města u hlavní komunikace s garáží,malou okrasnou zahradou,dvorkem na posezení se soukromím a předzahrádkou před domem , i parkováním před domem.Ve zvýšeném přízemí je veranda,chodbička,vstup do kuchyně , dále obývací pokoj,ložnice,komora,koupelna a samostatný WC.Z chodby vstup do podkroví,kde jsou 2 samostatné pokoje.V suterénu je sklep a kotelna-ústřední vytápění na plyn.Domek je napojen na kanalizaci,vodovod a plyn.Je zděný,ze 60 let,bez velkých modernizací.U domku dvorek,zahrádka,garáž,předzahrada.Blízko do centra i přírody,jeden soused. Celková plocha je 300 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 400 000,00 Kč.


PÍSECKO – Čimelice

Písecko- obec Čimelice s vybaveností nedaleko Písku a Strakonic,blízko i Orlíka nad Vltavou,s dobrým spojením do měst i na Prahu. Zděný rodinný dům v klidné části obce s okrasnou i ovocnou zahradou,dvorem na posezení se soukromím a zděnou budovou se skladem ,dílnou a 2 garážemi. Ve zvýšeném přízemí je veranda,dále vstupní schodiště do zvýšeného přízemí,kde je velký byt 3+1,koupelna,WC,komora.Společným schodištěm,které byty odděluje je vstup do podkroví,kde je též byt 3+1,koupelna,WC,balkon.Byty jsou velké a slunné.V suterénu je sklad a kotelna s kotlem na ústřední vytápění-kotel na plyn ,elektrokotel i kotel na tuhá paliva.Před domem a vedle domu je krásná okrasná zahrada,za domem je uzavřený dvůr na posezení se soukromím,dále zděná budova s garážemi a skladem.Za domkem je velká ovocná zahrada.V místě klid,voda i kanalizace obecní,studna,klidná část obce,kde jsou rodinné domky.V místě klid,výhled,klidný soused,vybavenost.Pro trvalé bydlení i rekreaci vzhledem k místu nedaleko známého Orlíka.Celková plocha je 1400 m2.PENB třídy G.

Cena: 4 500 000,00 Kč.


ŠUMAVA – Husinec

Šumava-Husinec u Prachatic,známá obec s vybaveností a s výbornou dostupností do PT,ST i CB. Rodinný dům poblíž centra obce,již před pár lety po rekonstrukci vnitřků a s novou střechou,s velkým prostorem i pro další půdní vestavbu.U domu je uzavřený dvůr se soukromím,kde je posezení s krbem a koutek pro děti,ze dvora vstup do verandy,navazuje velká chodba se vstupy do koupelna,samostatné WC,komora,sklep a do podkroví,nyní půda.Dále je v přízemí velká kuchyň s jídelnou,obývací pokoj s krbovými kamny s rozvodem do ústředního vytápění,dále ložnice a dětský pokoj.Místnosti situovány na jih,slunné a s výhledem.Nový krov a střecha,podlahy,stropy,rozvody,okna.Voda je obecní,septik,možnost plynu,který je k domu přiveden.V místě klid,parkování před domem,blízko do centra i na autobus.Vše stylově provedeno ,kompletně vybaveno, ihned k užívání.PENB třídy G.Celková plocha je 221m2.


Cena: 1 300 000,00 Kč.


ŠUMAVA – Volyně brána Šumavy

Šumava- Volyně,novostavba nízkoenergetického bungalowu nad městem na okraji,u osady Přechovice,s krásným výhledem na Volyni a panaroma nad Volyní,kopce,lesy,přírodu.V místě pár novostaveb,dům je rohový jen se sousedem nad domem.Okolo domu je okrasná zahrada, u domu je samostatná zděná garáž i s parkovacím stáním.Dům je zděný,zateplen,úsporný na vytápění i provoz.Vchod je do vstupní velké verandy,vhodné i na šatnu,dále do chodby.Z chodby vstup do kuchyně,která je spojena s velkým obývacím pokojem a vstupem velkými prosklenými dveřmi na terasu.Kuchyň je možno oddělit.V obývacím pokoji připraven komín na krbová kamna či krb.Z chodby dále vstup do ložnice se vstupem na terasu.Dům má dále velkou koupelnu s vanou i sprchovým koutem,2 velké dětské pokoje či pracovnu,komoru s kotlem,na pračku i sklad.Půdní prostor na odkládání.Místnosti velké,slunné,s výhledem do krajiny.Okolo domu i od terasy je okrasná zahrada a samostatná garáž se stáním pro další vůz.Dům má ústřední podlahové vytápění elektrokotlem,napojen na městský vodovod i kanalizaci.Samostatná jímka na dešťovou vodu.Provedeny chodníky,dále z přední strany a z boku podezdívka s piliři na oplocení.Moderní řešení,precizní provedení,klidné bydlení na okraji města,do centra Volyní 10 minut.Ve městě vybavenost,lékaři,školy,vlak,bus,obchody,koupaliště,blízko i na centrální Šumavu,do Strakonic,Prachatic.Vhodné na trvalé bydlení i rekreaci.PENB třídy A.Celková plocha je 912 m2,užitná 150 m2.

Cena: 0,00 Kč.


STRAKONICE - Kapsova Lhota

Strakonice- osada Kapsova Lhota v bezprostřední blízkosti Strakonic.Rozestavěná stavba přízemního rodinného domku s uzavřeným dvorem ,s navazující svažitou zahradou v klidné části.Z oken výhled na rybník a na JZ s celodenním sluncem.Dvůr je uzavřen se soukromím.Chalupa je do L,původně menší usedlost s obytnou částí a navazující stodolou,započatá rekonstrukce v hrubé stavbě v části budovy,stavební povolení možno obnovit na přestavbu rodinného domku s bytem 4+1,možno změnit stavbu i projekt,podle svých představ i požadavků.Vhodné na trvalé bydlení nebo chalupu,vzhedem k poloze i místu.Blízko do města i na Šumavu.Voda ze studna,planová a elektropřípojka jsou na budově.Dvůr na zeleň a klidné posezení,před domem je zahrádka,nad domem je okrasná zahrada.Možnost přestavby dle svých potřeb a požadavků.V místě klid,a pro celoroční využití.Celková plocha je 768 m2.PENB třídy G.

Cena: 720 000,00 Kč.


PÍSEK-centrum města

Písek-centrum města nedaleko náměstí v ulici Rokycanova.Řadový dům na vhodném místě pro bydlení i podnikání,v přízemí po celkové rekonstrukci.Dům je s dvorním traktem,kde je garáž,dílna,sklad a v patře atelier s dvěma místnostmi s propojením krytou pavlačí do bytu v patře domu.V přízemí domu je uzavřený průjezd na vstup,vjezd do dvora na auta,parkování.Dále je v přízemí bývalá velká kancelář po celkové rekonstrukci se vstupem z ulice, dále menší místnost se vstupem i do dvora,WC a umývárna. Z průjezdu je vchod do patra,kde je chodba se vstupem na pavlač s průchodem do patra zadního traktu,dále vchod do podkrovního nového bytu 3+kk, nový krov a krytina.Z chodby je dále vstup do velkého bytu 3+1,koupelna,WC,komora,byty jsou na JZ slunné.Topení je ústřední nové a plynové, vodovod i studna ve dvoře,kanalizace.Dům má uzavřený dvůr se soukromím,ve dvoře je kolna a sklad,dále garáž a bývalá dílna,v patře jsou 2 místnosti-atelier v původním stylu.Dům je udržován,celý volný.Ihned k bydlení i podnikání,vhodný na bydlení a atelier,kanceláře,ordinaci,obchod ap.Výhodná poloha,garáže,výhodou uzavřený dvorní trakt.Celková plocha je 300 m2.PENB třídy G. Nyní celý dům pronajat výhodně.

Cena: 7 500 000,00 Kč.


PÍSEK-centrum města

Písek-u starého centra města a blízko náměstí-lukrativní lokalita ve městě.Nový byt po kolaudaci v podkroví nového bytového domu,kde jsou stylové luxusní byty .Byt je jedinečný,největší v domě,s krásným výhledem z terasy na kostel a centrum města,do dvora,kde bude zeleň a posezení i z ložnice a pokoje na krajovou část Písku.Dům je novostavba,zděný se zateplením,splňuje náročné energetické podmínky.Byt je v OV,78 m2, ve 3.NP s výtahem,podkrovní,k bytu je terasa a velký sklepní prostor,dále možnost přikoupení garáže v domě.Byt 3+kk má velkou předsíň s vestavěnou skříní a schodištěm do podkrovního pokoje.Následuje velký obývací pokoj s navazující kuchyní, jídelna a vchod na terasu či balkon.Dále má byt velkou koupelnu s proskleným sprchovým velkým koutem nebo vanou,místo pro pračku a sučičku.Atypické řešení,velký prostor,vzdušné a světlé prostory.Dveře,podlahy,dlažby,obklady a zařizovací předměty si může vybrat budoucí vlastník dle svého.Velké místnosti,slunce,výhled,výhoda venkovních terasy na posezení.Topení ústřední dálkové.U domu bude soukromý velký dvůr se zelení na posezení a pro děti,odpočinek,možnost přikoupení garáže v suterénu.Blízko centrum města a náměstí,blízko centrum nákupů i do přírody.Celková plocha je 78 m2.Dokončení říjen 2018.Dále jsou k dispozici byty 2+kk,52m2 a 3+1,100-145m2.PENB třídy A.

Cena: 3 680 000,00 Kč.


POŠUMAVÍ-ves u Bavorova a Vodňan

Pošumaví-malá vesnička v blízkosti Bavorova,kde je veškerá vybavenost a i blízko Vodňan.Stylový rodinný dům,již částečně rekonstruován s možností dokončení bytu či místností v podkroví,s velkou navazujicí zahradou,za ní je volná příroda.V místě klid,výhled,slunce.Dům má v přízemí kompletně nový byt-veranda a chodba,velká kuchyň s jídelnou,velký obývací pokoj s ležením,ložnice,komora,koupelna a WC,vstup do podkroví,kde je jeden pokoj dokončen a velký byt 2+1 před dokončením nebo na 4 podkrovní pokoje.Dům má sklep ,kde je nový kotel,kotelna,sklad a sklep na ovoce.ÚT je na tuhá paliva,nový úsporný kotel,vlastní studna a ČOV.Před domem je zahrádka,okolo domu a za domem zahrada s jezírkem,velká a nově udělaná,oplocená,za ní volná příroda.Soukromí,klid,příroda.PENB třídy G.Celková plocha je 986 m2.

Cena: 2 500 000,00


STRAKONICKO-osada u Cehnic

Pošumaví-malá osada mezi Strakonicemi,Pískem a Vodňanama,v klidné a krásné krajině luk a lesů.Zemědělská usedlost s vchodem z klidné stylové návsi s kapličkou,již postupně rekonstruována,nyní využívána k bydlení a chovu koní,na usedlost přímo navazuje zahrada a 2,5 ha pastin.ZU má pěkný a uzavřený dvůr s výhledem,soukromí.Obytná část po stylové rekonstrukci má velké 3+KK,koupelnu,WC,verandu,nová střecha a půda ihned k vestavbě dalších místností.Dále kotelna-ÚT na dřevo,uhlí,pelety,dále letní kuchyňka,sklep.Ve dvoře je sýpka po rekonstrukci,kde jsou sklady,dále klenutá stáj,včetně funkčního boxu pro koně,maštale.Přístřešek na dřevo,samostatná velká dvougaráž s dílnou.Velká stodola 30x12 m na sklad i ustájení koní,za stodolou je zahrada s potokem a navazují louky a krásné výběhy až k lesu.Ihned k bydlení,chovu,rekreaci.Možnost snížení ceny prodejem jen části luk.Do Cehnic 2 km,kde je veškerá vybavenost,školy,blízko bus do ST,PI,CB.PENB třídy G.Celková plocha je 30 000 m2.

Cena: 0,00


PÍSEK-centrum města

Písek-rezidenční nový byt v blízkosti starého centra města,s výbornou dostupností všech služeb,škol,obchodní centrum i do přírody .Nový byt v nově vybudovaném bytovém komplexu s vnitřním dvorem s venkovní plochou na relaxaci a pro děti,s možností zakoupení i uzavřené vlastní garáže.Byt k prodeji do OV jsou o velikosti 2+KK,50-73 m2, byt má vstupní chodbu se šatnou,velkou koupelnu,WC,velký obývací pokoj s KK a jídelnou,samostatný balkon,ložnici,sklep.Lze přikoupit i vedlejší byt a byty lze i propojit a zvětšit počet místností i plochu bytu.Byty jsou dobře prosluněny a odvětrány,dům splňuje velmi úspornou energetickou náročnost.Prodej možný ve stadiu před dokončením a kompletací s možnosti výběrů podlah,dveří,zařizovacích předmětů a vybavení.Byt je na klíč bez kuchyňské linky.Uprostřewd bytového kompolexu bude relaxační a odpočinková,uzavřená zóna.V blízkosti sportovní centrum a welness.PENB třídy B.

Cena: 2 500 000,00


ŠUMAVA-obec u Volyně

Šumava-známá obec v údolí řeky Volyňky,nedaleko Volyně a Čkyně,obklopena lesy.Středisková obec s vybaveností,vlakem,obchodem,s dobrým spojením do ST,Vimperka a na Šumavu.Novostavba luxusního stylového bungalovu na okraji obce na kopci nad vsí,jižně situovaný,s výhledem,okolo s okrasnou zahradou.Dům netradičně architektonicky řešen,s 2 terasami,má zádveří a samostatné WC,dále halu se skříní,kuchyň volně spojena s jídelnou,velkým obývacím pokojem s krbem a vstupy na krytou i nekrytou terasu,dále spíž,3 ložnice,koupelnu s vířivkou a WC.Vše hezky a moderně řešeno,nadstandartní prvky-okna,dveře,podlahy,zeteplená fasáda obložena cihlou.Topení je ÚT plynové,dům napojen na vodovod i kanalizaci.Před domem je posezení s výhledem na povodí Volyňky a lesy,přístřešek pro 2 vozy,2x sklad na kola,nářadí.Okolo domu je velká stylově provedená okrasná zahrada.Slunce,výhled,klid,pro bydlení i rekreaci,moderní obec s vybaveností.Nová kuchyň se spotřebiči a nábytek je součástí.Celková plocha je 1262 m2.PENB třídy C.

Cena: 4 700 000,00


ŠUMAVA-Husinec u PT

Šumava-Husinec u Prachatic,blízko Vimperka i Vlachovo Březí.Středisková obec s vybaveností a s dobrým spojením do měst.Stylový rodinný domek v řadové zástavbě u centra obce,s uzavřeným dvorem s pergolou a posezením,sluncem.Dům před několika lety modernizován.Má předsíň,kuchyň,velký pokoj obývací s jídelnou,ležením a krbovými kamny,samostatnou ložnici,koupelnu a WC.Vytápění je ústřední na plyn a krbovky,vodovod i kanalizace.Na obytnou část navazuje sklad a komora,velká půda pro snadnou možnost další vestavby.Dům je udržovaný a obývaný.U domku je uzavřený dvůr s pergolou,výhledem,slunný.Před domem je parkování.PENB třídy G.Celková plocha je 212 m2.

Cena: 860 000,00


STRAKONICE-centrum města

Strakonice-centrum města blízko centra a náměstí i blízko do přírody,klidná lokalita.Několik let starý rodinný dům,stylový a hezký dům s předzahradou,garáží,zahrádkou se skleníkem,krytým bazénem,pergolou s posezením.Dům má v přízemí verandu a zádveří,dále velký obývací pokoj navazující na jídelnu a kuchyň,dále navazuje venkovní terasa krytá s krbem a posezením a přístup k zabudovanému bazénu.Vše je situována na Jih se sluncem.Dále je v přízemí komora,WC,koupelna.V podkroví jsou 2 ložnice,pracovna,velká koupelna s rohovou vanou,velké WC.V suterénu je posilovna,prádelna,sprcha,sklad,kotelna a vinný klenutý sklep.Vše velmi pěkně a precizně provedeno.Topení je ústřední na elektřinu,podlahové topení,vlastní studna i obecní přípojky.U domu je garáž,předzahrada.Vše oploceno,v místě klid,výhled,slunce.celková plocha je 500 m2.PENB třídy G.

Cena: 7 000 000,00


PÍSEK-centrum města

Písek-rezidenční nové byty v blízkosti starého centra města,s výbornou dostupností všech služeb,škol,obcodní centrum i do přírody .Bytový komplex bytového domu s vnitřním dvorem a venkovní plochou na relaxaci a pro děti,s možností zakoupení i uzavřené vlastní garáže.Byty k prodeji do OV jsou o velikosti 2+KK,3+KK,od 52 m2,každý byt má vstupní chodbu se šatnou,velkou koupelnu,WC,velký obývací pokoj s KK a jídelnou,samostatný balkon,ložnici,sklep,byty lze i propojit a zvětšit počet místností i plochu bytu.Byty jsou dobře prosluněny a odvětrány,dům splňuje velmi úspornou energetickou náročnost.Prodej možný ve stadiu před dokončením a kompletací s možnosti výběrů podlah,dveří,zařizovacích předmětů a vybavení.Byt je na klíč bez kuchyňské linky.Uprostřewd bytového kompolexu bude relaxační a odpočinková,uzavřená zóna.V blízkosti sportovní centrum a welness.Individuální výběr při osobním jednání.Ceny v průměru od 2,5 mil.Kč.PENB třídy A.

Cena: 2 800 000,00


VIMPERK-okraji města

Vimperk-byt 3+1 s balkonem o velikosti 63 m2,družstevní,po celkové rekonstrukci bytu i domu včetně zateplení na okraji města,s výhledem,blízko přírody i v dobré dostupnosti do centra a obchodních domů.Byt je ve 3.patře, s novým výtahem,situována na jihozápad s výhledem na přírodu,ale i slunný.Byt po kompletní a moderní rekonstrukci před pár lety-nová koupelna,kuchyň,podlahy,omítky,rozvody,okna.Byt má velkou předsíň se šatnou,kuchyň a jídelnu,dále velký obývací pokoj,balkon,ložnici,dětský pokoj,koupelnu a WC, komora,sklep.Byt je moderní,prostorný,parkování před domem.V 5.patře též prodej 3+1 s balkonem,63 m2,po moderní a celkové rekonstrukci,situován JZ,pěkný stav.Celková plocha je 63 m2.Možnost výměny za chalupu na vsi či menší byt ve ST,Volyni,PT,PI.PENB třídy G.

Cena: 850 000,00


STRAKONICE-centrum města

Strakonice centrum města u Velkého náměstí.Víceúčelový rodinný větší dům na lukrativním místě města, již po modernizaci a rekonstrukci,s nebytovými prostory v přízemí,byty v patře a v podkroví,garážemi v suterénu a uzavřeným dvorem.V přízemí 2 obchody,v patře 2 byty a v podkroví zánovní byt.V suterénu jsou 2 garáže,2 sklady,dále velký uzavřený dvůr s kolnami a sklady,zatravněný,slunný se soukromím ,na zahrádku i na posezení či parkování.Topení je ÚT dálkové,vodovod i kanalizace,obchody zavedené,vše i byty pronajaty,výhodně a dlouhodobě.Výborná lokalita,před domem i za domem parkování,obchody,vše v dosahu.K bydlení,podnikání i investici.celková plocha je 376 m2.PENB třídy G.

Cena: 6 000 000,00


STRAKONICE-centrum města

Strakonice-centrum města na okraji areálu nemocnice Strakonice.Rodinný dům po celkové rekonstrukci s vlastní oplocenou zahradou na lukrativním místě blízko centra města,v areálu nemocnice.Stylová vila v retro provedení včetně vnitřků,s vchodem z ulice Lidická i z areálu nemocnice,lukrativně vedle VZP,lékárny,naproti banka,blízko obchody a náměstí.Dům má v přízemí 2 vstupy-z ulice a z nemocničního areálu přes vlastní pozemek,2 verandy a chodbu.V přízemí dále nebytové prostory 150 m2-dvě velké propojené místnosti,samostatná místnost,bývalá kuchyň,umývárna a WC.Možnost jednoduché přestavby na velký byt.Z chodby je vstup do podkroví,kde je moderní retro velký krásný byt 120 m2,4+KK,šatna,koupelna,WC,vybaven novou kuchyní s veškerými spotřebiči.Dům má sklepy,ÚT na plyn,vodovod i kanalizaci.U domu je oplocená zahrada na posezení,zahrádku,relax,2 parkovací místa.Vedle velké parkoviště,v místě klid,celodenní slunce,vhodné pro soukromou ordinaci s bytem,relax či jiné centrum,masážní či jiný salon,kadeřnice,provozovna,cvičení,prodejnu či další byt.Celková plocha je 500 m2.PENB třídy G.

Cena: 4 000 000,00


VOLYNĚ-brána Šumavy

Šumava-Volyně,městečko na úpatí Šumavy s veškerou vybaveností na trase Praha-Šumava-SRN.Dům v centru města mezi náměstími města u hlavní komunikace,výhodná poloha pro podnikání i bydlení s nájemními byty.Dům prošel celý rekonstrukcí před několika lety,s novou stylovou a moderní půdní vestavbou bytu.V přízemí je volný obchod se zázemím-obchod s výlohami,dále sklad s kotlem na plyn,místnost jako kancelář i sklad se zadním vchodem,umyvadlo a WC,vše o celkové ploše 85 m2.V patře je velký byt 2+1 s koupelnou a WC,v podkroví je moderní a velký byt 3+KK.Každý byt má vlastní kotel s ÚT na plyn,dům napojen na kanalizaci a vodovod.Před domem je parkování.byt v patře pronajat,druhý byt i obchod volný,možnost výnosu z pronájmu.Strategická poloha,dobrý stav bez investic.Pro bydlení i podnikání.Celková plocha je 280 m2,zastavěná 111 m2.PENB třídy G.

Cena: 3 300 000,00


ŠUMAVA-VOLYNĚ-brána Šumavy

Nová výstavba rodinných domů ve Volyni- na okraji známého městečka na krásném místě s výhledem na město i na lesy,kopce.Rodinné domy jsou přízemní 4+1,2xWC,koupelna,komora a terasa,i s garáží ,napojeny na inženýrské sítě,plyn,nová komunikace ap.Jsou na vlastním pozemku 900 m2,samostatně stojící,slunné,všechny s výhledem.Domy provedeny zděné,zeteplené a postaveny na klíč.V případě vstupu zájemce formou rezervace do dokončení stavby je možnost výběru materiálů,dispozic ap.dle vlastního výběru a požadavku.Domy jsou moderní,stylové.V městečku-od domu 500m do centra,je veškerá vybavenost,školy,lékaři,vlak i bus,koupaliště,v okolí lesy,krásná příroda,v místě slunce,klid,dobrý přístup,chodník,asfalt.cesta,výhled,blízko Šumava a SRN.Termín výstavby 2018.Cena domu na klíč včetně pozemku a DPH.PENB třídy B.

Cena: 4 300 000,00

 

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.