STRAKONICE  – Pod Kuřidlem

Strakonice- rezidenční vilová část Strakonic nad Jezárkami pod lesem s krásným výhledem na jih a to nejen na město Strakonice,ale až na panorama Šumavy.Stylový a zděný rodinný dům z 90 let  s hezkou a velkou okrasnou zahradou a bazénem,pergolou se soukromím za domem u lesa i sezením vpředu u obývacího pokoje  s výhledem .Dům má vstupní verandu s vchodem do dvougaráže,s dveřmi do skladu,prádelny a kotelny a vstupem do haly,která navazuje na přízemí a  dřevěným schodištěm do podkroví domu.V přízemí je hala,velký obývací pokoj s krbem a krytou terasou,dále zánovní a velká kuchyň,navazuje velká prosklená jídelna se vstupem na krytou terasu,velká koupelna s vanou,sprchou a WC.V přízemí i podlahové topení,v celém domě ÚT na plyn.Velkým schodištěm vstoupíte do velké haly v podkroví,které má 2 velké ložnice se šatnou a lodžií,koupelnu a WC,dále sklad a šatnu.Místnosti jsou velké,vzdušné,slunné a s výhledem.Z haly je možné udělat i vstup do další půdní volné části nad garáží pro případnou další vestavbu.Okolo domu krásná zahrada,parkování,kvalitní oplocení.Vedle domu velký bazén,za domem je pergola a zahradní domek.Voda je z vrtu i městská,kanalizace,plyn.Klid,les,krásný výhled,blízko do centra i k nákupům a do škol,vedle příroda a les.Celková plocha je 1127 m2.PENB třídy G.

Cena: 12 000 000,00 Kč.

ŠUMAVA - Kvilda

Šumava - Kvilda na Šumavě,známá,nejvýše položená obec v ČR,v krásném prostředí nejvyšší Šumavy.Stylová šumavská stylová chalupa na okraji s výhledem- dům určen i k trvalému bydlení,přímo  na  okraji obce s výhledem,na lesy a přírodu.Vedle chalupy není a nebude  zástavba,je volná příroda a výhled na lesy,přírodu,běžkařské dráhy.Chalupa je stylová,bude postavena jako  novostavba s 2 samostatnými byty 3+KK,180 m2, s garáží v suterénu se samostatnými a oddělenými  vchody,samostatnými zahradami,úsporná a zateplena.Jedná se o samostatně i katastrálně oddělený dům ve dvojdomku,samostatný  s vlastním vstupem, garáží,parkovacím stáním, se svým vlastním pozemkem-zahradou,dále svým kotlem i měřiči vody,elektřiny.V přízemí je vchod a veranda,dále obývací pokoj a kuchyň,terasa,koupelna a WC,dále vstup do podkroví,kde jsou 2 ložnice,druhá ložnice s balkonem,další koupelna WC, v suterénu je valstní garáž,dále  sklad na lyže a kola a stání před domem.Topení vlastní ústřední elektrické i na DO,kanalizace i vodovod obecní.U domu zahrada,možno oplotit.Pěkný výhled,klid,okraj obce.V místě vybavenost,letní a zimní středisko sportů a odpočinku.Po složení kauce je možnost převzít nedokončenou stavbu a provést si vnitřky kompletace dle svých požadavků.PENB A.

Cena: 16 000 000,00 Kč.

CHKO ŠUMAVA – samota Zadov

Šumava - Zadov centrum,polosamota u sjezdovky Churáňov-Zadov,přímo navazující na les,louku,sjezdovku a přírodu.Stylová před pár lety rekonstruovaná stylová chalupa ,je  ukryta před turisty,za chalupou končí cesta. Vhodný k rekreaci i k trvalému bydlení,pronájmu či přestavbě na apartmány.Stavba je do L,s výhledem na  lesy,s okrasnou zahradou pergolou a posezením,dále má ovocnou zahradu až do lesa,bez přímých sousedů.U chalupy přístřešek pro auto.V přízemí 4+1,veranda,lyžárna a kolárna. V podkroví je možnost vestavby.Dům má sklad a sklep.Vše stylové,ve dřevě ,krbová kamna a ústřední vytápění.Vlastní místní voda,septik.Velké místnosti s výhledem na sjezdovku a les a slunné,směrované na JZ.Styl a dřevo,krásné prostředí, lesy,lyže a běžky přímo od chalupy.Klid,restaurace 200 m.Plně vybaveno a k užívání ihned.Celková plocha je 1650 m2.PENB třídy G.

Cena: 14 500 000,00 Kč.

PÍSECKO – rybník Tálín

Písecko - vesnička Tálín se stejnojmenným rybníkem Tálín,blízko Písku v klidné krajině Písecka.Ojedinělá nabídka stylové dřevěnice na samotě s velkým pozemkem 7500 m2, skryté v lese na břehu rybníka,s absolutním soukromím bez sousedů,okolo lesy,příroda,velký rybník.Pozemek je oplocen,část tvoří vzrostlý les a část zeleň-slunná louka.Chalupa je původní dřevěnice s kulatiny,nyní po celkové rekonstrukci včetně střechy,vnitřků,nové terasy se zastřešením.Dále je na pozemku vedle domu  velká garáž,venkovní posezení s ohništěm a na okraji pozemku další garáž,kterou lze přestavět na chatu,chalupu,je vedena jako stavba pro bydlení.Dům má verandu,dále předsíň,vybavená kuchyň s jidelnou,velký obývací pokoj s krbovkami,vstupem na terasu a vstup do podkroví.V přízemí je dále prostorná koupelna a WC.Vše stylově vybaveno.V podkroví je hala s ležením,dále dětský pokoj a velká ložnice.Celoročně obyvatelné,střecha zateplena.Voda pitná z vlastního nového vrtu,ekologický septik,fotovoltaika bez potřeby připojení na síť.Dům i pozemek je zabezpečen alarmem.Prodej včetně kompletního vybavení,traktůrku,čtyřkolek,lodi.Místo je skryto před lidmi,dobrý příjezd celoročně.Pod pozemkem je přímo rybník,nad pozemkem volná přírody a louka s výhledem.Do obce je 1 km,vybavenost,do centra Písku 15 minut autem.Nemovitost skýtá možnost pro využití na sídlo,relax,pronájem,možnost rozšíření ,chov,pětitelství.Prodej včetně kompletního vybavení.Celková plocha je 7500m2.PENB třídy G.

Cena: 12 500 000,00 Kč.

ŠUMAVA-Kvilda

Šumava-Kvilda na Šumavě,známá,nejvýše položená obec v ČR,v krásném prostředí nejvyšší Šumavy.Stylová šumavská stylová chalupa  na  okraji obce s výhledem,na lesy a přírodu.Vedle chalupy není  a nebude zástavba,je volná příroda.Jedná se osamostatnou oddělenou polovinu domu s vlastním pozemkem,vchodem i vytápěním.Chalupa je zděná s prvky dřeva a stylová,několik let novostavba,zateplena,zachovalá a udržovaná,pronajímaná stálými klienty celoročně na rekreaci.V přízemí je vchod a veranda,dále obývací pokoj a kuchyňský kout s vybavenou kuchyňkou,terasa,koupelna a WC,schody do podkroví,kde jsou 2 ložnice,hambalka-celkem 8 postelí.Dále je u domu sklad na lyže a kola,garáž.Topení ústřední elektrické,kanalizace i vodovod obecní.Před domem a okolo domu je okrasná zahrada s posezením s krbem,navazuje na volnou přírodu.V místě vybavenost,letní a zimní středisko sportů a odpočinku.Kompletně vybaveno stylovým nábytkem a spotřebiči v kuchyni.Celková plocha je 100 m2.PENB C.

Cena: 13 000 000,00

CHKO ŠUMAVA-Zadovsko

Šumava- polosamota u Zadova v nedotčené a klidné krajině nad Masákovou Lhotou,1 km od Zadova a Churáňova a sjezdovky Kobyla.Okolo jsou hluboké a krásné lesy a příroda,klidné prostředí pro bydlení,chov,pěstitelství i rekreaci.V místě pár chalup-soukromí.Novostavba zděného domu obloženého dřevem z roku 2004, provedena ve velmi krásném šumavském stylu jako replika šumavského většího stavení s navazující 1ha loukou okolo.Dům je vhodný a postaven až pro 3 rodiny s ložnicemi v přízemí a v podkroví,vhodné též k ubytování s bydlením či pro 2 rodiny.Obytná část má v přízemí velkou předsíň s pračkou a úložnými skříněmi,dále chodbu do L s WC a vstupem do suterénu,dále do garáže,kotelny,také i na venkovní terasu.V pravé části přízemí je velká stylová světnice ve dřevě s funkční pecí s ležením,vybavená kuchyň a velká jídelna s posezením,spíž,vstup na terasu,která je s výsuvnou roletou.V levé části je ložnice,koupelna s WC,vchod do garáže,kotelny a skladu paliva a nářadí -se samostatným vchodem ven.V suterénu je velká místnost využitelná k fitness,jako společenská místnost,sauna ap. Dva apartmány v podkroví. Každý z apartmánů má obytnou část s  kuchyní, ložnicí a koupelnu. Koupelna má sprchový kout nebo vanu, umyvadlo a WC. Apartmán 1 o ploše 61 m2 nabízí dostatek prostoru a komfortu pro týdenní rodinný pobyt. Apartmán 2 o ploše 60 m2 nabízí dostatek prostoru a komfortu.Vše stylově provedeno i vybaveno stylovým zařízením.Společný kotel a ústřední vytápění na dřevoplyn s kombinací elektrokotle na DO,voda z vrtu a velkoobjemový septik.Dům má alarm.Byty jsou velké,slunné,s krásným výhledem.U domu je parkoviště a okolo domu okrasná zahrada a navazující velká udržovaná louka,vhodná na chov,pěstitelství,další využití včetně staveb,.V místě pár chalup,soukromí,absolutní klid. V místě lesy,houby,běžky,lyže,cyklo,koupaliště 5 km,vybavenost a lékař v blízkém Zdíkově. Celková plocha je 10500 m2,možnost přikoupení dalších 2000 m2 v blízkosti.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

ŠUMAVA – Kvilda

Obec nejvýše položená v ČR, v srdci Šumavy v CHKO a NP. Zahájeny rezervace na prodej nových apartmánů do osobního vlastnictví, ve stylovém šumavském stavení, blízko sjezdovky a přírody, na okraji obce s výhledem. Každý apartmán má terasu či balkon. Prodej i atelierů. Každý apartmán má v ceně sklad v suterénu a venkovní stání pro vůz. Apartmány a ateliéry jsou od 1+KK od 45 m2 do 3+KK o velikosti 106 m2, vždy s velkou terasou, některé i s balkonem nebo zahrádkou. Byty jsou stylové v několika různých dispozicích, v ceně budou hotové stylové koupelny, podlahy. Bez zařízení a nábytku. Možnost zajištění dodání kuchyně i nábytku od specializované firmy. Byty jsou s krásným výhledem, slunné a na JZ. Prodej jednotek do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství, areál oplocen. V domě bude nová restaurace, která bude především k dispozici pro majitele bytů, pouze pro denní provoz. V suterénu k dispozici je welness. Dům se nachází blízko sjezdovky, nad domem jsou běžecké dráhy, cyklostezky, lesy a příroda, dětské sjezdovky, restaurace a bowling, kavárny, obchody. Topení je centrální a dům je zateplen, voda i kanalizace, internet. Z pokojů je výhled na přírodu, lesy, příroda. Vše provedeno v šumavském stylu se dřevem. Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek, sport, relax, k pronájmu turistů. Energetický štítek PENB třídy A.

Cena: 0 Kč za 1m2.

Šumava - polosamota
Nad známou obcí za Volyní, nad Malenicemi nad Volyňkou -pozemek je na kopci 800 m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.Novostavba plně roubeného dřevěného stylového domu s pěkným pozemkem,která se bude stavět v roce 2020-2021.Pozemek lesa na kopci s výhledem,,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid  a výhled,v místě bude pár novostaveb,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,v místě 800 m je ranč koní,blízko u obce je Volyňka.Dům bude nově kompletně postaven jako hrubá stavba na klíč,každý majitel si dokončí vnitřky dle svých představ a možností.Vnitřky plánované 3+kk,terasa,technická místnost,toaleta,koupelna.80 m2,vnější rozměr domu je 12 x 8,5 m.Velký obývací pokoj s krbovými kamny na terasu a do zahrady.Topení podlahové ÚT na plyn a krbovky,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 1208 m2.
 
Cena: 6 800 000,00 Kč

PRAHA a ČESKÁ REPUBLIKA - luktraktivní lokality

Česká republika včetně hlavního města Prahy,Český Krumlov,České Budějovice,Plzeň…..Nabízíme exklusivně  lukrativní a luxusní objekty a  pozemky,hotely v centrech měst,developerské projekty,pozemky stavební ke komerční výstavbě,zámky a zámečky,luxusní sídla,velké stylové a mimořádné domy pro seniory a dlouhodobě nemocné, velké zemědělské areály a bývalá panská sídla s mnoha tisíci hektary pozemků,s rybníky ,lesy a  souvisejícími stavbami.Vše na mimořádně lukrativních a ojedinělých  místech České republiky.Celková vnitřní plocha a plocha pozemků různá dle jednotlivých objektů a nabídek.Solventním klientům  na základě požadavků a osobního jednání poskytneme veškeré podklady.PENB třídy A-G.

Cena: 0,00

Táborsko – okraj osady  u Černovic

Táborsko -Biofarma plně funkční s 42 ha přilehlých pastvin a 5 ha lesa, na okraji malé osady pod Choustníkem a nedaleko Černovic,blízko Pacov i Kamenice,Kraj Vysočina.Obec leží v krásné a klidné krajině lesů,pastvin a kopců mezi Táborem a Pelhřimovem.Stylová a nevelká zemědělská usedlost s uzavřeným dvorem,navazují bývalé stáje a stodola,sklad strojů a techniky.Před domem je oplocená velká okrasná předzahrada s parkovištěm,vlastní rybník,svažovitě navazují velké pozemky-farmy.Na okraji pozemků pod domem stojí nový sklad píce 30x10m a dřevěný seník,vše  volně navazuje na přilehlé pastviny,oplocené a rozdělené na dančí farmu,mufloní farmu a chov červeného skotu.Vedle domu je i zimoviště s výběhy a též pastvina,další velké a oplocené pastviny  v  blízkosti usedlosti,jsou plně využívané  a udržované,chovy plně funkční.V katastru je i 5 ha vzrostlého lesa.Usedlost má stylovou,celkově nově provedenou obytnou  část s podkrovím- tvoří velký  byt 5+1,2 koupelny a WC,Navazuje kotelna s autom.kotlem,dále nové welnes se saunou.Též nová bourárna masa s mrazicím boxem,velká dílna a garáže,sklad z bývalých stájí,sklad techniky,sklep,další zděná budova se sklady a dílnou uzavírá dvůr.Jižně situován je vchod  a vjezd na zahradu ,volně pak k rybníku a k pastvinám.V místě krásný výhled a slunce,klid,bez přímých sousedů.Voda je obecní a  ze studny,na pastvinách též studny,septik,ÚT automat a krbovky,dále kachle.V místě klid,příroda,lesy,nádherná krajina,vhodné na farmu,agroturistiku,koně,chov.Prodej celé zavedené farmy včetně vybavení,strojů i zvířat.Celková plocha je 47 ha m2.PENB třídy G.

Cena: 55 000 000,00  Kč.

NP Šumava – Kvilda

Šumava- Kvilda a centrální Šumava blízko Slatí,Horské Kvildy,Modravy v NP Šumava.Nejvýše položená obec v ČR,centrum Šumavy,běžek,cykloturistiky a odpočinku.Zavedený rodinný penzion se 3 byty,dvougaráží,provozovna s terasou,na luxusním místě v centru blízko sjezdovky,přírody ,s krásným výhledem,vedle parkoviště ,oplocenou zahradou na relax a pro děti nebo k výstavbě dalšího domku.Dům je zděný,stylový.Na dům nezávisle navazuje provozovna s terasou.Topení je na ekokotel ÚT,voda i kanalizace.V obci vybavenost,restaurace,hřiště,obchody,pivovar,běžky,cyklostezky,vleky Kvilda.Vhodné k celoročnímu pronájmu turistů-zavedená klientela nebo a podnikání  sbydlením.Vybaveno  a ihned k užívání.PENB třídy D.

Cena: 40 000 000,00

CHKO ŠUMAVA - Zadov centrum


Šumava-Zadov,Churáňov vsrdci Šumavy v CHKO a NP . Prodej apartmánů do osobního vlastnictví,od 1.PP až po podkrovní ,každý apartmán má lodžii či terasu,některé galerii,některé v přízemí i vlastní zahradu od 40 do 150 m2.Apartmány jsou od 1+KK od 26 m2 do 3+KK o velikosti 70 m2.Byty jsou stylové v několika různých dispozicích,hotové stylové koupelny a omítky s rozvody,vybavení dle vlastních potřeb.v nově vybudovaném apartmánovém domě přímo pod Churáňovem v centru a nad sjezdovkou Kobyla areálem Zadov.Byty budou různých velikostí,k bytu bude sklep,parkovací místo.Byty jsou s krásným výhledem,do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství.ke všem bytům bude parkoviště,zeleň a posezení venku.a sklad na lyže,kola,dále bude v objektu kolárna a lyžárna.Dům se nachází 5 minut od hlavní sjezdovky,nad domem 800 m jsou běžecké dráhy,další i dětské sjezdovky,restaurace a bowling,kavárna.Topení je centrálnía dům je zateplen,,voda i kanalizace,internet.Z pokojů je výhled na přírodu,lesy,příroda,rozhledna.Vše stylově provedeno se dřevem,kompletně vybaveno.Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek,sport,relax,k pronájmu turistů.Celková plocha je 100 -150 m2.PENB A.

Cena: 12 000 000,00

ORLICKÁ PŘEHRADA  –  u Kučeře a Zvíkova

Orlická přehrada- osada u Kučeře nedaleko Zvíkova,krásné okolí lesů a přírody a blízko Orlické přehrady.Stylový dům z roku 2012 na okraji osady s krásným výhledem do krajiny vedle přírody a s menším domkem ve velké 2500 m2 zahradě, domek celoročně pronajímán zahraniční klientele.Větší rodinný dům do L stylově postaven s dvěma velkými terasami s otevřeným výhledem, vstupy na terasy ze všech pokojů.Velká veranda navazuje na halu a chodbu,samostatná šatna.Vlevo velký pokoj s terasou a ložnice s terasou.Z chodby velká koupelna s vanou i sprchou,samostatné WC,technická místnost s pračkou a sušičkou,dále velká kuchyň s jídelnou a vstupem na terasu navazuje obývací pokoj s krbem,posezením a terasou.Velké a stylové pokoje,moderně a vkusně řešeno a vybaveno.ÚT podlahové vytápění na tepelné čerpadlo a solární systém,vlastní vrt a ČOV.Za obývacím pokojem vstup do solaria a masážní místnost,dále velký vyhřívaný bazén 8x4 m s posezením,sprchou a WC,vstup na samostatnou terasu. Okolo domu je okrasná,oplocená zahrada,zahradou je i oddělen vstup do dvougaráže a stání pro 2 vozy.Tím je oddělen i druhý domek určen k pronájmu pro 8 osob,který má velké 2+1,koupelnu,WC,zimní zahrada ,posezení pod pergolou s krbem.Dále u domku dětské hřiště,parkovací stání,whirpool,domeček se saunou,hrací místnost,sprcha  a WC,z druhé strany venkovní krytý a vyhřívaný bazén a okrasná zahrada,parkování.Domy jsou nezávislé a oddělené garážemi.Domy jsou zatepleny,splňují energetické náročnosti,úsporné náklady.Vhodné pro bydlení pro 2 rodiny,rekreaci,žádaný pronájem vzhledem k poloze.Klidná krajina u Orlícké přehrady.Celková plocha je 400 m2.Včetně plného vybavení.PENB třídy A.

Cena:   16 500 000,00

ŠUMAVA-VACOVSKO POD JAVORNÍKEM

Stylová nově postavená roubenka vhodná k rekreaci i k trvalému bydlení,či k pronájmu-rodinný penzion.Stavěna je do L na okraji nad malou obcí za Vacovem pod Javorníkem,s výhledem na kopce a lesy,dále s velkou okrasnou zahradou,bez přímých sousedů.V přízemí je vstupní hala z kamenné terasy a vstupem do podkroví,dále velká sednice s kuchyňským koutem a jídelnou s kachlemi,spíž,dále pokoj s kachlemi,velká klenutá koupelna s vchodem na terasu a ven,WC. V podkroví je vstupní hala na odpočinek,velká ložnice s otevřeným stropem a vstup na velkou lodžií,pokoj,koupelna a WC.Vše stylové,ve dřevě a v masívu,krbová kamna a podlahové el.vytápění.Obecní voda,ČOV.Velké místnosti s výhledem a slunné.V přízemí na obytnou navazuje kolna,garáž a bývalá stodola.U chalupy je velký pozemek-okrasná zahrada a louka,oplocen.Styl a dřevo,krásné prostředí,blízko lesy,koupaliště Rohanov,lyže Javorník.Celková plocha je 3490 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00