www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

ŠUMAVA- Kašperskohorsko

Ranč a penzion se rozkládá na téměř 14 ha pozemků, 12 ha se využívá k pastevním účelům, 2 ha jsou určeny pro ubytování hostů a k jejich rekreačnímu a sportovnímu vyžití. Rodinná farma a penzion je provozována ve westernovém stylu. Je zaměřená na poskytování ubytovacích a volnočasových služeb, nyní chov daňků a bizonů,ryb v rybníčkách,možnost chovu koní ,v sousedství koně jsou.Ranč se nachází uprostřed šumavských hvozdů a je vyhlášeným houbařským rájem, cykloturistiky,pěší turismus.K dispozici je přírodní koupaliště se svážným dnem 10x25m. V krásné a stylové budově,která zděná,obložena masivem a byla v roce 2002 kompletně zrekonstruována je v přízemí velká veranda,dále chodba s vchodem do patra,stylová společenská místnost s barem a se spoustou kuriozit ,dále velká kuchyň,sklad,herna s kulečníkem,toalety dámy a páni.Dále navazuje rozdělaný minipivovar se zázemím, a byt pro majitele či správce či na kanceláře.Pro příjemně strávené chvíle vám poslouží veliká veranda , kde můžete posnídat, vypít kávu nebo jen relaxovat při pohledu na čistou šumavskou přírodu.V patře je krásná hala,5 stylových pokojů a 2 apartmány,všechny pokoje z koupelnou a WC,celkem 28 lůžek.V podkroví je luxusní byt 230 m2,nadstandartně zařízený,vše ve dřevě. Krásný výhled na protilehlý vrch Ždánov, hrad Kašperk,Kašperskou věž či ůdolí říčky Losenice. V suterénu je keramická dílna ,sklad a ÚT kotelna na tuhá paliva,připraveno na solární přivytápění.Voda ze studní,velká jímka,elektřina.U domu je parkoviště,terasa,garáže a sklady na dřevo,okolo okrasná zahrada ,altán,koupaliště s hřištěm a navazují louky,vše 20 000 m2 vcelku.Okolo hluboké lesy NP Šumava.Blízko jsou další pozemky- pastviny vcelku 117500 m2 oplocené,s rybníčky,rozdělené na chov bizonů a daňků.Nyní bydlení s chovem,ubytování penzionového typu,zavedená klientela,celoročně využité,absolutní klid a skvostná příroda,lesy.vybaveno stylově a ihned k užívání.Celková plocha je 13,6 ha.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

ŠUMAVA – Kvilda

Obec nejvýše položená v ČR, v srdci Šumavy v CHKO a NP. Zahájeny rezervace na prodej nových apartmánů do osobního vlastnictví, ve stylovém šumavském stavení, blízko sjezdovky a přírody, na okraji obce s výhledem. Každý apartmán má terasu či balkon. Prodej i atelierů. Každý apartmán má v ceně sklad v suterénu a venkovní stání pro vůz. Apartmány a ateliéry jsou od 1+KK od 45 m2 do 3+KK o velikosti 106 m2, vždy s velkou terasou, některé i s balkonem nebo zahrádkou. Byty jsou stylové v několika různých dispozicích, v ceně budou hotové stylové koupelny, podlahy. Bez zařízení a nábytku. Možnost zajištění dodání kuchyně i nábytku od specializované firmy. Byty jsou s krásným výhledem, slunné a na JZ. Prodej jednotek do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství, areál oplocen. V domě bude nová restaurace, která bude především k dispozici pro majitele bytů, pouze pro denní provoz. V suterénu k dispozici je welness. Dům se nachází blízko sjezdovky, nad domem jsou běžecké dráhy, cyklostezky, lesy a příroda, dětské sjezdovky, restaurace a bowling, kavárny, obchody. Topení je centrální a dům je zateplen, voda i kanalizace, internet. Z pokojů je výhled na přírodu, lesy, příroda. Vše provedeno v šumavském stylu se dřevem. Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek, sport, relax, k pronájmu turistů. Energetický štítek PENB třídy A.

Cena: od 90 000 Kč za 1m2.

Šumava - polosamota
Nad známou obcí za Volyní, nad Malenicemi nad Volyňkou -pozemek je na kopci 800 m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.Novostavba plně roubeného dřevěného stylového domu s pěkným pozemkem,která se bude stavět v roce 2020-2021.Pozemek lesa na kopci s výhledem,,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid  a výhled,v místě bude pár novostaveb,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,v místě 800 m je ranč koní,blízko u obce je Volyňka.Dům bude nově kompletně postaven jako hrubá stavba na klíč,každý majitel si dokončí vnitřky dle svých představ a možností.Vnitřky plánované 3+kk,terasa,technická místnost,toaleta,koupelna.80 m2,vnější rozměr domu je 12 x 8,5 m.Velký obývací pokoj s krbovými kamny na terasu a do zahrady.Topení podlahové ÚT na plyn a krbovky,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 1080 m2.
 
Cena: 4 960 000,00 Kč

PRAHA a ČESKÁ REPUBLIKA - luktraktivní lokality

Česká republika včetně hlavního města Prahy,Český Krumlov,České Budějovice,Plzeň…..Nabízíme exklusivně  lukrativní a luxusní objekty a  pozemky,hotely v centrech měst,developerské projekty,pozemky stavební ke komerční výstavbě,zámky a zámečky,luxusní sídla,velké stylové a mimořádné domy pro seniory a dlouhodobě nemocné, velké zemědělské areály a bývalá panská sídla s mnoha tisíci hektary pozemků,s rybníky ,lesy a  souvisejícími stavbami.Vše na mimořádně lukrativních a ojedinělých  místech České republiky.Celková vnitřní plocha a plocha pozemků různá dle jednotlivých objektů a nabídek.Solventním klientům  na základě požadavků a osobního jednání poskytneme veškeré podklady.PENB třídy A-G.

Cena: 0,00

Táborsko – okraj osady  u Černovic

Táborsko -Biofarma plně funkční s 42 ha přilehlých pastvin a 5 ha lesa, na okraji malé osady pod Choustníkem a nedaleko Černovic,blízko Pacov i Kamenice,Kraj Vysočina.Obec leží v krásné a klidné krajině lesů,pastvin a kopců mezi Táborem a Pelhřimovem.Stylová a nevelká zemědělská usedlost s uzavřeným dvorem,navazují bývalé stáje a stodola,sklad strojů a techniky.Před domem je oplocená velká okrasná předzahrada s parkovištěm,vlastní rybník,svažovitě navazují velké pozemky-farmy.Na okraji pozemků pod domem stojí nový sklad píce 30x10m a dřevěný seník,vše  volně navazuje na přilehlé pastviny,oplocené a rozdělené na dančí farmu,mufloní farmu a chov červeného skotu.Vedle domu je i zimoviště s výběhy a též pastvina,další velké a oplocené pastviny  v  blízkosti usedlosti,jsou plně využívané  a udržované,chovy plně funkční.V katastru je i 5 ha vzrostlého lesa.Usedlost má stylovou,celkově nově provedenou obytnou  část s podkrovím- tvoří velký  byt 5+1,2 koupelny a WC,Navazuje kotelna s autom.kotlem,dále nové welnes se saunou.Též nová bourárna masa s mrazicím boxem,velká dílna a garáže,sklad z bývalých stájí,sklad techniky,sklep,další zděná budova se sklady a dílnou uzavírá dvůr.Jižně situován je vchod  a vjezd na zahradu ,volně pak k rybníku a k pastvinám.V místě krásný výhled a slunce,klid,bez přímých sousedů.Voda je obecní a  ze studny,na pastvinách též studny,septik,ÚT automat a krbovky,dále kachle.V místě klid,příroda,lesy,nádherná krajina,vhodné na farmu,agroturistiku,koně,chov.Prodej celé zavedené farmy včetně vybavení,strojů i zvířat.Celková plocha je 47 ha m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00  Kč.

Šumava – okraj města Volyně

Šumava- novostavba stylového bungalovu nad Volyní ,v okrajové části s dostupností 10 minut pěšky do centra Volyně,kde je veškerá vybavenost,vlak,bus,koupaliště,školy,obchody,lékaři.Rodinný dům je moderně a vkusně řešen,obytná plocha je 130 m2 a je energeticky velmi úsporný,levné náklady na bydlení.U domu je zahrada s krásným výhledem,v místě jen pár nových domů a krásný výhled směr na Šumavu,kopce a lesy.Velká veranda s krytým zádveřím je výhodou pro botárnu a šatník,u verandy je WC s bidetem,dále velká chodba do L.V pravé části je kuchyň s jídelnou a velkým oknem na krytou terasu,jídelna volně navazuje na velký obývací pokoj,též s velkým oknem a vchodem na velkou terasu a do zahrady.Z terasy krásný výhled na panorama nad městem.U kuchyně je spíž.v levé části domu je velká koupelna s vanou i sprchou,dále prádelna a komora,samostatné WC,ložnice s vchodem na terasu a s výhledem,dále 2 samostatné pokoje na JV.Vše stylové,dlažby a příprava na podlahy dle vlastní volby.Topení je ústřední podlahové elektrické,rozvody antén,vodovod i kanalizace.Vedle vchodu je i vchod do velké dvougaráže s dílnou,před garáží zpevněné parkovací stání.Půda pochozí s přístupem pro antény i na sklad.Okolo domu je zahrada zatravněná,slunná a s výhledem a se soukromím.V zahradě nádrž 4 m3 na dešťovou vodu.Z pokojů je výhled na přírodu.Hezké a klidné místo nad městem,vhodné na trvalé bydlení i k rekreaci vzhledem k blízkosti centrální Šumavy.Celková plocha je 861 m2.PENB třídy A.

Cena: 0,00

NP Šumava – Staré Hutě

CHKO Šumava- pár chalup v místě Staré Hutě u Nových Hutí na Šumavě,v místě vedle sjezdovky a navazující na volnou přírodu,zde končí cesta a je klid a příroda.Dům postupně přestavěný na rodinný penzion s ubytováním v 8 pokojích a s bytem pro majitele,další malý byt nad garážemi.U domu okrasná zahrada,garáže a hřiště,krytá pergola,parkoviště.V části domu pro majitele je v přízemí byt 2+1,vsuterénu je zázemí provozu,kotelna s automatickým kotlem na uhlí i teplou vodu,sklady,sklep,započatá sauna.V části na pronájem je veranda,bar s posezením,dále velká kuchyň,spíž,velká společenská místnost,úklidová místnost,pokoj se sprchou a WC,chodba se vstupem do suiterénu,kde jsou nové sprchy a WC pro pány a pro dámy.Z chodby je dále vstup do patra,kde je chodba,v pravé části jsou 4 pokoje,sprcha,WC,mezi je velký pokoj,v levé části je chodba,4 pokoje,sprcha a |WC.V podkroví jsou 3 nové pokoje,umývárna a WC.Pokoje jsou stylové,ve dřevě,vše zařízeno,celkem až 48 lůžek.U domu je lyžárna,kolárna.Samostatná budova s garážemi,v podkroví byt 1+KK,sprcha,WC.Z pokojů je výhled na příroduVoda obecní,septik,vlastní parkoviště.Okrasná a velká zahrada s pergolou a hřištěm.V místě pár chalup,vedle sjezdovka, 500 m do centra obce Nové Hutě-restaurace,obchod,cklostezky,blízko na Zadov a ma Kvildu a do NP Šumava.Vhodné na ubytováník celoročnímu pronájmu turistů nebo rekreační středisko firmy,rekerační dům či bydlení s pronájmem.Celková plocha je 1900m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

NP Šumava – Kvilda

Národní park Šumava- nejvýše položená a známá obec Kvilda a blízko Modravy,centrum Šumavy, běžky,lyže,cykloturistika ,příroda a odpočinek.Nový hotelový dům , postaven na nejhezčím místě obce s pozemkem ,lemující Vltavu a navazující na volnou přírodu.Objekt s velkým pozemkem-okrasnou zahradou na odpočinek,sportovištěm,parkovištěm.Dům je stylově postaven ,před dokončením v hrubé stavbě vnitřků budovy,s možností změny dispozic a dokončení dle svých představ.V suterénu je zázemí provozu,sklady,lyžárna,kolárna,kuchyně,šatny.Dále velké prostory na bazén,lázně,welnes,kotelna se skladem,na LTO a tuhá paliva vstup na zahradu a pro zásobování.V přízemí jsou velké prostory na vstupní halu,recepci,konferenční sál,v druhé části restaurace pro veřejnost a sjezdovku formou bufetu s barem,jídelnou,se zázemím a krytou terasou.V 1.NP.je plánovaná restaurace s jídelnou a barem pro hotelové hosty,velká terasa,zázemí a šatny,sociály,sklad,v druhé samostatné části je 9 pokojů vždy s koupelnou a WC,terasami.Ve II.NP je v jedné části byt,3 pokoje pro personál,příslušenství funkční fotovoltaiky s výkonem 30 kW,v druhé části je 9 pokojů a terasy,4 sklady,v podkroví 2x rekuperační jednotka.Dům má vzduchtechniku,nákladní a osobní výtah,obecní voda i kanalizace,internet.Z pokojů je výhled na přírodu.Vše stylově provedeno se dřevem.U domu je vlastní parkoviště.V obci vybavenost,restaurace,hřiště,obchod,jelení farma,běžky,cyklostezky,slatě,vlek Kvilda.Vhodné na hotel,penzion k celoročnímu pronájmu turistů nebo rekreační středisko firmy,školicí středisko,přestavbu na byty k prodeji. Celková plocha je 10000m2.PENB třídy A.

Cena: 0,00

POŠUMAVÍ - Horažďovicko


Pošumaví- Horažďovicko,samota 1 km od obce za Horažďovicemi směr Klatovy,kde býval velký statek a domek jako hájenka.V místě,klid,krásný výhled na všechny strany.Původní statek, zvlášť stojí chalupa,dále otevřený dvůr,stodola,samostatné velké stáje,2 zahrady. Obytná chalupa je původní hájenka,bez rekonstrukcí-má předsíň,kuchyň s jídelnou,obývací pokoj,komoru,klenutý sklad s východem na zahradu,dále ložnice,pokoj,koupelna.Velká půda pro možnost vestavby dalších místností.Topení lokální,voda ze studny,220/380V.Dále je ve dvoře dvougaráž,sklad,část velké stodoly,dále budova s 2 bývalými velkými stájemi,také klenuté.V okrajové části původní stáje je jeden soused,využití pro rekreaci.Na pozemek navazuje louka ,blízko lesy a příroda.Dále klid,výhled do krajiny a na lesy,celodenní slunce.Do nejbližší obce,kde je obchod a autobus,úřad,je 1 km. Celková plocha 5000m2. PENB třídy G.

Cena: 0,00

CHKO ŠUMAVA - Zadov centrum


Šumava-Zadov,Churáňov vsrdci Šumavy v CHKO a NP . Prodej apartmánů do osobního vlastnictví,od 1.PP až po podkrovní ,každý apartmán má lodžii či terasu,některé galerii,některé v přízemí i vlastní zahradu od 40 do 150 m2.Apartmány jsou od 1+KK od 26 m2 do 3+KK o velikosti 70 m2.Byty jsou stylové v několika různých dispozicích,hotové stylové koupelny a omítky s rozvody,vybavení dle vlastních potřeb.v nově vybudovaném apartmánovém domě přímo pod Churáňovem v centru a nad sjezdovkou Kobyla areálem Zadov.Byty budou různých velikostí,k bytu bude sklep,parkovací místo.Byty jsou s krásným výhledem,do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství.ke všem bytům bude parkoviště,zeleň a posezení venku.a sklad na lyže,kola,dále bude v objektu kolárna a lyžárna.Dům se nachází 5 minut od hlavní sjezdovky,nad domem 800 m jsou běžecké dráhy,další i dětské sjezdovky,restaurace a bowling,kavárna.Topení je centrálnía dům je zateplen,,voda i kanalizace,internet.Z pokojů je výhled na přírodu,lesy,příroda,rozhledna.Vše stylově provedeno se dřevem,kompletně vybaveno.Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek,sport,relax,k pronájmu turistů.Celková plocha je od 40m2 do 150 m2.Ceny od 2 650 000 Kč dle velikosti.PENB A.

Cena: 2 650 000,00

CHKO ŠUMAVA - Kvilda

Šumava-Kvilda na Šumavě,nejvýše položená obec v ČR,v krásném prostředí nejvyšší Šumavy.Stylová šumavská původní chalupa dřevěnice na úplném okraji obce nad potokem s výhledem ,na lesy a přírodu,jižně situované s celodenním sluncem.Vedle chalupy není a nebude zástavba,je volná příroda.Chalupa je bez velkých rekonstrukcí,zachovalá a udržovaná,určena k modernizaci na rekreaci,sídlo,bydlení.V suterénu je vchod zvenka,velký sklad a sklep,schody do zvýšeného přízemí.Do zvýšeném přízemí je i samostatný vstup,dál veranda a vstup na terasu s posezením,dále kuchyňský kout a chodba se schody do podkroví,pokoj a jídelna,ložnice,sprchya,umývárka a WC.V podkroví je započatá vestavba dvou pokojů s nutností dokončení dle svých představ.Topení lokální,kanalizace i vodovod obecní.Před domem je okrasná zahrádka s krbem,okolo domu a vedle domu okrasná menší zahrada,navazuje na volnou přírodu.V místě vybavenost,letní a zimní středisko sportů a odpočinku.Celková plocha je 360 m2.PENB G


Cena: 9 600 000,00

ORLICKÁ PŘEHRADA  –  u Kučeře a Zvíkova

Orlická přehrada- osada u Kučeře nedaleko Zvíkova,krásné okolí lesů a přírody a blízko Orlické přehrady.Stylový dům z roku 2012 na okraji osady s krásným výhledem do krajiny vedle přírody a s menším domkem ve velké 2500 m2 zahradě, domek celoročně pronajímán zahraniční klientele.Větší rodinný dům do L stylově postaven s dvěma velkými terasami s otevřeným výhledem, vstupy na terasy ze všech pokojů.Velká veranda navazuje na halu a chodbu,samostatná šatna.Vlevo velký pokoj s terasou a ložnice s terasou.Z chodby velká koupelna s vanou i sprchou,samostatné WC,technická místnost s pračkou a sušičkou,dále velká kuchyň s jídelnou a vstupem na terasu navazuje obývací pokoj s krbem,posezením a terasou.Velké a stylové pokoje,moderně a vkusně řešeno a vybaveno.ÚT podlahové vytápění na tepelné čerpadlo a solární systém,vlastní vrt a ČOV.Za obývacím pokojem vstup do solaria a masážní místnost,dále velký vyhřívaný bazén 8x4 m s posezením,sprchou a WC,vstup na samostatnou terasu. Okolo domu je okrasná,oplocená zahrada,zahradou je i oddělen vstup do dvougaráže a stání pro 2 vozy.Tím je oddělen i druhý domek určen k pronájmu pro 8 osob,který má velké 2+1,koupelnu,WC,zimní zahrada ,posezení pod pergolou s krbem.Dále u domku dětské hřiště,parkovací stání,whirpool,domeček se saunou,hrací místnost,sprcha  a WC,z druhé strany venkovní krytý a vyhřívaný bazén a okrasná zahrada,parkování.Domy jsou nezávislé a oddělené garážemi.Domy jsou zatepleny,splňují energetické náročnosti,úsporné náklady.Vhodné pro bydlení pro 2 rodiny,rekreaci,žádaný pronájem vzhledem k poloze.Klidná krajina u Orlícké přehrady.Celková plocha je 400 m2.Včetně plného vybavení.PENB třídy A.

Cena:   16 500 000,00

LIPENSKÉ JEZERO - Nová Pec

Šumava- Nová Pec na okraji Lipenského jezera,kde Vltava začíná tvořit jezero,klidná obec u  CHKO Šumava,s výbornou dostupností na Lipno areál a lyžařské středisko Hochficht v Rakousku,blízko Třístoličník,v místě cyklostezky,lesy,příroda,koně,Vltava.Velká stylová chalupa na okraji obce již po nedávné celkové rekonstrukci ,přístavbě a vestavbě podkroví,s krásnou oplocenou zahradou směrovanou na jih s výhledem na Plechý a vstupem přímo ze zahrady do vody.Dům má v přízemí byt 2+1 dále a 3 apartmány s vlastními vstupy včetně podkroví,s vlastními koupelnami a WC,ložnice oddělené,infrasauna.Velice vkusná je společná stylová sednice  s jídelnou ,kuchyní a posezením,dále veranda s posezením,krytá velká terasa s výhledem a pecí,pod ní  velká otevřená terasa s posezením a vstup do zahrady.U domu je velká garáž pro 4 vozy,krytá pergola na společné posezení.Dále má dům sklad,sklep,sklad na nářadí.Vlastní tepelné čerpadlo s fotovoltaikou-nízké náklady na vytápění,vlastní vrt,septik.Na hezké ovocné zahradě je i dětské hřiště,chata se saunou s venkovním bazénkem,dále minigolf,zatravněné hřiště na volejbal či tenis,dále ohniště s posezením.Vše vkusně a stylově řešeno ve dřevě,pro několik rodin či k pronájmu,zavedená klientela jako rodinný penzion,celoroční využití.V dolní části jsou lodě s možností rybaření,molo a vstup do vody,pro koupání a vodní sporty.Klidná lokalita před obcí, jeden soused,krásný výhled,v obci obchod,restaurace,půjčovny,pláž,vlak.Celková plocha je 1581 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 000 000,00

POŠUMAVÍ-Strakonicko

Pošumaví- klidná menší obec u Strakonic v klidné krajině nedaleko Cehnic na Strakonicku k Vodňanům a v dobré dostupnosti do Písku,ČB. Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,blízko lesy a krásná příroda .Stylová větší chalupa po celkové rekonstrukci z bývalé usedlosti na klidné návsi vedle fary a kostela,se  oddělenými stylovými byty nebo jedním hodně velkým bytem a jedním menším bytem,se společným dvorem,stodolami a zahradou a dvorem.Vchod přes uzavřený průjezd,vpravo byt 1+1 s koupelnou a WC,z průjezdu i vchod do krásného a klenutého sklepa na vinárnu.Dále je vlevo byt 1+1 s koupelnou a WC,následuje terasa a další vchod do bytu s předsíní,chodbou,kuchyň a obývací pokoj s velkým oknem a vstupem do dvora,2 ložnice,koupelna,WC,komora,navazuje technická místnost s elektrokotlem a dále stylový byt 2+KK s klenutými pokoji ve stylu,koupelna a WC.Ze dvora vstup na velkou zateplenou půdu pro další vestavbu.Topení je krbovkami s rozvodem,krb,ÚT na elektokotel,voda z vlastní studně,kanalizace.Uzavřený dvůr na klidovou relaxační zónu se skalkami,zelení a terasou s absolutním soukromím,navazuje přístřešek na grilování s posezením,a stodola na další využití,sklady,dílnu,sport.Za stodolou je horní nádvoří,kde je okrasná a ovocná zahrada ,další stodola se samostatným vjezdem,vhodná na parkování několika vozů či na sportovní aktivity.Vše stylově a nově rekonstruováno,ihned k bydlení. V místě klid,dvory jsou slunné,uzavřené,za nimi příroda.Vhodné na vícegenerační bydlení,pronájem s apartmány,rekreační sídlo firmy,pronájem.Užitná plocha je 500 m2.PENB třídy G.

Cena: 6 600 000,00

CHKO ŠUMAVA-Zadovsko

Šumava- polosamota u Zadova v nedotčené a klidné krajině nad Masákovou Lhotou,1 km od Zadova a Churáňova a sjezdovky Kobyla.Okolo jsou hluboké a krásné lesy a příroda,klidné prostředí pro bydlení,chov,pěstitelství i rekreaci.V místě pár chalup-soukromí.Novostavba zděného domu obloženého dřevem z roku 2004, provedena ve velmi krásném šumavském stylu jako replika šumavského většího stavení s navazující 1ha loukou okolo.Dům je vhodný a postaven až pro 3 rodiny s ložnicemi v přízemí a v podkroví,vhodné též k ubytování s bydlením či pro 2 rodiny.Obytná část má v přízemí velkou předsíň s pračkou a úložnými skříněmi,dále chodbu do L s WC a vstupem do suterénu,dále do garáže,kotelny,také i na venkovní terasu.V pravé části přízemí je velká stylová světnice ve dřevě s funkční pecí s ležením,vybavená kuchyň a velká jídelna s posezením,spíž,vstup na terasu,která je s výsuvnou roletou.V levé části je ložnice,koupelna s WC,vchod do garáže,kotelny a skladu paliva a nářadí -se samostatným vchodem ven.V suterénu je velká místnost využitelná k fitness,jako společenská místnost,sauna ap.V podkroví je chodba s oddělenými vstupy,kde je v pravé části velký pokoj s ložnicí,dětský pokoj,koupelna s vanou a WC,vlevo jsou další 2 pokoje-ložnice,koupelna a WC.Vše stylově provedeno i vybaveno stylovým zařízením.Společný kotel a ústřední vytápění na dřevoplyn s kombinací elektrokotle na DO,voda z vrtu a velkoobjemový septik.Dům má alarm.Byty jsou velké,slunné,s krásným výhledem.U domu je parkoviště a okolo domu okrasná zahrada a navazující velká udržovaná louka,vhodná na chov,pěstitelství,další využití včetně staveb,.V místě pár chalup,soukromí,absolutní klid.V místě lesy,houby,běžky,lyže,cyklo,koupaliště 5 km,vybavenost a lékař v blízkém Zdíkově.Celková plocha je 10500 m2,možnost přikoupení dalších 2000 m2 v blízkosti.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ŠUMAVA - Srní

Šumava-centrální Šumava – Srní nedaleko známé Modravy a Horské Kvildy, s krásným výhledem na panaroma Šumavy,okolo hluboké lesy,běžky,cykloturistika,turistika,lyže,park.Stylový luxusní apartmán 93 m2 v OV,i s vlastním vchodem a velkou terasou,ve zvýšeném přízemí 4 apartmánového klidného stylového a zatepleného domu v klidné části obce,s krásným výhledem,okolo okrasnou oplocenou okrasnou zahradou a vlastním parkovištěm.Apartmán má velkou předsíň se šatnou,chodbu,velkou luxusní kuchyň se spotřebiči a vstupem na velkou terasu se vstupem do zahrady a k pergole,jídelnu a obývací pokoj,velkou ložnici,ložnice s vlastní toaletou,velkou koupelnu s vanou,sprchou a WC.Vše stylově a luxusně provedeno a zařízeno.K apartmánu je v suterénu velký sklad,vlastní vířivka se sprchou, samostatná umývárna se sprchou,WC,2 skládky,dále společná prádelna se saunou.U domu je pergola s posezením,krytá i otevřená,sklad na lyže či kole.Topení je ústřední společné na olej a tepelná čerpadla,vodovod,kanalizace. správce domu i pozemku.K apartmánu je možno přikoupit další apartmány 2x2+KK s balkony v podkroví .Apartmány jsou vybaveny stylovým zařízením,krásné a moderní provedení,klid,výhled,slunce.Známá klidná obec v centru Šumavy,Pro rekreaci,bydlení,k pronájmu.Celková plocha 93 m2.PENB třídy C.

Cena: 8 500 000,00

POŠUMAVÍ – Strakonicko u Cehnic

Pošumaví- klidná menší obec v klidné krajině nedaleko Cehnic na Strakonicku k Vodňanům a v dobré dostupnosti do Písku,ČB. Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,blízko lesy a krásná příroda .Přímo pohádková,velmi zajímavá ,jihočesky stylová  chalupa již postupně po celkové rekonstrukci s uzavřeným dvorem se soukromím,s  oddělenými  byty v přízemí a v podkroví,na obytnou část v přízemí navazuje samostatná společenská klenutá místnost s barem a zázemím,dálestodola,kde je garáž pro 3 vozy,sklad,dílna,pracovna.Ve dvoře je i samostatná místnost pro hosty,kolna a za ní bylinková zahrádka ze studnou.Ve dvoře je posezení a zeleň,absolutní soukromí.V přízemí jsou dva vchody, první do  předsíňě,vstup do vinárny ze sklepa,dále do velké sednice s kuchyňským koutem,kachlemi a velkou jídelnou,navazuje obývací pokoj,chodba,koupelna a WC,ložnice,klenutý pokoj či pracovna,dále vstup i do haly,do které je druhý vchod ze dvora,v hale schodiště do podkroví,kde je hala s posezením,vlevo 2 ložnice,vpravo je chodba,sprcha ,WC,2 pokojíky,velká ložnice s umyvadlem.Vše stylové ve dřevě,zachovalé prvky venkovského stavení,stylové zařízení,Voda ze studny,kanalizace,vytápění ÚT i podlahové i kachle. Uzavřený dvůr na klidovou relaxační zónu se skalkou,zelení a terasou s absolutním soukromím.Vše stylově a nově rekonstruováno,kvalitní materiály, prvky i vybavení. V místě klid,v okolí příroda,lesy,blízko na Šumavu,Písecko. Vhodné na vícegenerační bydlení,pronájem s apartmánem,rekreační sídlo ,pronájem.Užitná plocha je 250 m2.PENB třídy G.

Cena 0,00

CHKO Blanský les-samoty

CHKO Blanský les-samoty nad Brlohem-Janské Údolí.Stylový bývalá menší usedlost na velmi lukrativním místě v lesích na kopci,v místě jen 2 chalupy,lesy,ze zahrady nádherný výhled na českobudějovicko.Nemovitost tvoří 2 budovy do U s uzavřeným dvorem,okolo je okrasná a ovocná zahrada.Původní stavení opraveno v původním stylu selského stavení,má přízemí,patro a podkroví,4+1 včetně stylové sednice s kachlemi,v podkroví 2 ložnice,lodžie s úžasným výhledem na louku a les,2x koupelna a WC.Na obytnou navazuje stylová klenutá vinárna s barem,dále atelier,sauna,sprcha a WC,sklad a garáž.Dvůr uzavírá další obytná budova z původní sýpky,ve stylu,má halu 3 ložnice,zápraží,koupelnu a WC.Uzavřený a slunný dvůr s posezením a zelení.Topení ÚT,kachle,kamna,voda ze studny,septik,220/380V.Okolo je zahrada,ze spodní části zahrady,kde je posezení a ohniště je nádherný výhled do vnitrozemí.Okolo lesy,louky apříroda,bez civilizace,absolutní klid,asfaltová přístupová cesta,část zpevněná.Pro milovníky přírody,klidu a stylového bydlení.Do ČK,ČB,PT kolem 20 km.Celková plocha je 1672 m2.PENB třídy G.

Cena: 4 200 000,00

STRAKONICKO-osada u Strakonic

Strakonicko-osada nad Strakonicemi směr k Písku.Stylová usedlost s uzavřeným dvorem,ovocnou zahradou,sadem s rybníkem.Dům je po stylové rekonstrukci,ihned k bydlení,s možností přikoupení vedlejší velké nevyužité usedlosti k rekonstrukci s velkým uzavřeným dvorem a celkovou plochou 8000 m2.Obytná část má velký byt 3+1 s balkonem,sklep,navazuje bývalá stáj na další vestavbu a velká půda.Přes uzavřený průjezd je byt 1+1,koupelna,WC.Dále navazuje dílna,přístřešek,bývalá maštal,velká stodola s projezdem do sadu,sýpka,pergola s posezením,bývalé maštale,vinný sklep.Ve dvoře je venkovní krb a bazén.Vše stylové.Topení ke krb a ÚT na plyn,vlastní studny,septik.Před domem krásná zahrada s výhledem na Šumavu a Zadovsko,za domem je velký oplocený sad s rybníkem,i vlastní vjezd.Vhodné k bydlení i rekreaci,blízko přírody,Šumava,Písek i Strakonice.Celková plocha je 7700 m2.PENB třídy G.

Cena: 5 500 000,00

PÍSEK-vilová část u centra města

Písek centrum města-vilová část u centra města,ale i blízko přírody a nákupů.Stylová luxusní vila pro vícegenerační využití,která prošla již kompletní rekonstrukcí,s krásnou zahradou s altánem,garáží,před domem parkování.Dům má velký suterén,kde je 6 místností včetně kotelny-ÚT na tuhá paliva,el. i plyn,včetně posilovny,skladu,prádelny,WC,v přízemí je 8 místností,kuchyň,koupelna,WC,zimní zahrada a balkon na jih se vstupem na zahradu,v 1.patře je 10 místností,kuchyňka,zimní zahrada,koupelna,WC, ve 2.patře je 5 místností a půda i na další vestavbu.Vše rozděluje krásné dubové schodiště,byty mohou být odděleny.Vše je ve stylu,velké a slunné místnosti.Okolo je oplocená zahrada,sklad,altán,velmi pěkná a udržovaná.Dům má elektronické zabezpečovací zařízení,SAT.Dům je vhodný na bydlení pro velkou rodinu či jako sídlo firmy s bydlení, nebo k pronájmu vzhledem k poloze v Písku.Obytná plocha je 420 m2,pozemek 933 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 500 000,00

NP ŠUMAVA-samoty u Zadova

Národní park Šumava-samota na okraji vzrostlého lesa,nejbližší osada 1km,leží blízko Zadova,Churáňova, v nedotčené přírodě,kde téměř není civilizace,končí zde cesta v lesích.Stylová větší poloroubená chalupa do L,která prošla částečnou rekonstrukcí v 60 letech,okolo s velkým vlastním pozemkem,navazujícím na les .Chalupa má v přízemí předsíň,velkou sednici s funkční pecí,kuchyňským koutem a posezením,dále pokoj s krbem,koupelna,WC,sauna,komora,v podkroví jsou pak 2 velké ložnice,lodžie a 2 malé pokoje.Na obytnou navazuje velká dvougaráž a kotelna na ÚT se skladem paliva.Stylové provedení-poloroubenka,zápraží s posezením,výhled na lesy,louky,bez sousedů.Vlastní studna,septik,220/380V,zpevněná soukromá cesta.Okolo chalupy je 5000 m2 pozemků-okrasná zahrada,zahrada,lesík,kolna,navazuje velký vzrostlý les.Nádherné a klidné místo,blízko Zadov,pro milovníky přírody.Možnost přikoupení staré chalupy vedle,vhodné k rekonstrukci či demolici s pozemkem 722 m2,který navazuje na pozemky této chalupy.Zóna NP Šumava-v okolí se nedá stavět-uzávěra.Celková plocha je 5 000 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ŠUMAVA-Malenice nad Volyňkou

Šumava-známá obec Malenice v údolí řeky Volyňky,nedaleko Volyně a Čkyně,obklopena lesy.Středisková obec s vybaveností,vlakem,obchodem,s dobrým spojením do ST,Vimperka a na Šumavu.Novostavba luxusního stylového bungalovu na okraji obce na kopci nad vsí,jižně situovaný,s výhledem,okolo s okrasnou zahradou.Dům netradičně architektonicky řešen,s 2 terasami,má zádveří a samostatné WC,dále halu se skříní,kuchyň volně spojena s jídelnou,velkým obývacím pokojem s krbem a vstupy na krytou i nekrytou terasu,dále spíž,3 ložnice,koupelnu s vířivkou a WC.Vše hezky a moderně řešeno,nadstandartní prvky-okna,dveře,podlahy,zeteplená fasáda obložena cihlou.Topení je ÚT plynové,dům napojen na vodovod i kanalizaci.Před domem je posezení s výhledem na povodí Volyňky a lesy,přístřešek pro 2 vozy,2x sklad na kola,nářadí.Okolo domu je velká stylově provedená okrasná zahrada.Slunce,výhled,klid,pro bydlení i rekreaci,moderní obec s vybaveností.Nová kuchyň se spotřebiči a nábytek je součástí.Celková plocha je 1262 m2.PENB třídy G.

Cena: 4 700 000,00

ŠUMAVA-VACOVSKO POD JAVORNÍKEM

Stylová nově postavená roubenka vhodná k rekreaci i k trvalému bydlení,či k pronájmu-rodinný penzion.Stavěna je do L na okraji nad malou obcí za Vacovem pod Javorníkem,s výhledem na kopce a lesy,dále s velkou okrasnou zahradou,bez přímých sousedů.V přízemí je vstupní hala z kamenné terasy a vstupem do podkroví,dále velká sednice s kuchyňským koutem a jídelnou s kachlemi,spíž,dále pokoj s kachlemi,velká klenutá koupelna s vchodem na terasu a ven,WC. V podkroví je vstupní hala na odpočinek,velká ložnice s otevřeným stropem a vstup na velkou lodžií,pokoj,koupelna a WC.Vše stylové,ve dřevě a v masívu,krbová kamna a podlahové el.vytápění.Obecní voda,ČOV.Velké místnosti s výhledem a slunné.V přízemí na obytnou navazuje kolna,garáž a bývalá stodola.U chalupy je velký pozemek-okrasná zahrada a louka,oplocen.Styl a dřevo,krásné prostředí,blízko lesy,koupaliště Rohanov,lyže Javorník.Celková plocha je 3490 m2.PENB třídy G.

Cena: 5 500 000,00

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.