www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

REALITY - ŠUMAVA - PRAHA

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

Plzeň - klidný okraj měsa 

Plzeň- stavební parcely.Nyní možný prodej i celku pro developery a investory s rozparcelovanými jednotlivými pozemky.Jedná se o 13 pozemků od 500 m2 do 1200 m2,pozemky možné sjednotit,zvětšit.Jedná se o součást zastavitelného území obce a součást lokality Bílá Hora ,okraj města u severního předměstí směr Třemošná. Pozemky jsou schválené územním plánem a usnesením zastupitelstva pro výstavbu bydlení v rodinných domech či dvojdomech se zahradami.Zde je výborná dostupnost do centra Plzně i do nákupních center,klidná čtvrť v blízkosti přírody.Přístup je zcela zajištěn po asfaltové komunikace,přípojky v dosahu,musí se řešit individuelně dle potřeby investora.Celková plocha je 12 500 m2,pozemky lze prodat i jednotlivě dle dohody od 500 do 1200 m2.

Cena: 4 000,00 Kč za 1 m2.

STRAKONICE- okraj města

 Strakonice- okraj města pod Šibeníkem.Stavební pozemek 1000 m2, nyní se zděnou chatou o zastavěné ploše 25 m2.V současné době probíhá a vyřizuje se stavební povolení na domek 90 m2 s podkrovím,který bude vhodný i k bydlení. Pozemek je oplocen s dobrou přístupovou komunikací,v okolí malé domky a klidné zahrádky,blízko do centra města i do přírody a lesa.Na zahradě nyní zděná chata s jednou místností a pergolou,sklepem,zavedena elektřina,městský vodovod,připravena nová jímka.Nová vrata s vjezdem,před vraty parkování pro 2 auta.Pozemek je situován na JZ s výhledem a celodenním sluncem.Nyní slouží k rekreaci,také zahrádka  chov drůbeže.Klidní sousedé.Dle ÚP schválená na pozemku zástavba na domek do 90 m2 plochy a do 6 m výšky.Vhodný k bydlení i k rekeraci.PENB třídy G.Celková plocha  je 1025 m2.

Cena: 1 400 000,00

ŠUMAVA – u Volyně

Šumava-pozemky ke stavbě domu u Nišovic bezprostředně nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu.K prodeji 8 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů o velikosti od 600 do 1800 m2.Na úplném okraji obce s krásným výhledem,při místní komunikaci.Pozemky jsou slunné a hezky situované,bez přímých sousedů,nejsou ze všech stran,zajímavě rozloženy.Inženýrské sítě a infrastruktura komplet provedena.Blízko do města Volyně,kde je vybavenost,blízko zastávka autobusu i nedaleko vlak. V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci.

Cena: 1600,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Volyňsko

Šumava-osada nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu.Velký stavební pozemek  vcelku o výměře 26 600 m2 na úplném okraji osady u místní komunikace.Pozemek je veden v územním plánu jako plocha pro bydlení.Je mírně svažitý,slunný a s výhledem.Na hranici pozemku je přiveden vodovod  a veřejná síť elektro,kanalizace v přípravě.Pozemek je vhodný k developerskému projektu na rodinné domy či pro jednotlivce na výstavbu domu s velkým pozemkem či výstavbu ranče nebo na bydlení a pěstitelství,koně,chov.V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci,investici.Celková plocha je 26 600 m2.

Cena: 200,00 Kč za 1 m2.

STRAKONICE - pod Šibeníkem

Strakonice město .Stavební parcela 944 m2 pod Šibeníkem nad obchvatem města,v dobré dostupnosti do centra i do přírody,v místě klid od lidí,žádná zástavba jen pár zahrádek.Parcela dle ÚP pro plochy bydlení-rodinné domy,jižně situovaný pozemek s celodenním sluncem a výhledem. Město je s veškerou s vybaveností,blízko na nákupy a do centra.Stavební parcela 944 m2 , veškeré přípojky-elektřina,vodovod,kanalizace,plyn-v dosahu.V místě nyní zpevněná komunikace,jen pár chat  a zahrady,klidná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled na město,slunce,klid.Ihned k výstavbě či k investici do budoucna.Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 944 m2.

Cena: 1 500 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – samota nad Sušicí

Lesní zahrada 14 ha u Sušice.Unikátní územní celek na Šumavě přímo na hranici chráněného území. Samota nad obcí jako celek je součásti obce, kde žije asi jen 5 rodin a to převážně v rekreačních objektech. Komunikace do osady je samostatná, ukončená v obci s nulovým dopravním ruchem. Zahrnuje v horní části stavební pozemek – zbořeniště -z hlediska možnosti stavby na Šumavě unikát dále zahradu a louky se šumavskou květenou, úseky zalesněné i paloučky včetně malé šumavské mokřiny. Vše je položeno na mírném svahu. Jedná se o jižní svah s nepřerušovaným a čistým výhledem na šumavské lesy. Na pozemku vyvěrá potůček, spodní hranice pozemku je lemována Divišovským potokem.  Součástí je alej vzrostlých stromů starších  100 let.Zastavitelné území  parcela je stavební – zbořeniště ,vhodné dle ÚP na dům,ranč,rekreaci, zbytek ostatní plochy  celkem cca 2 700 m2 ,dále navazují jako celek pozemky 14 ha,další lze přikoupit od státu.Inženýrské sítě elektřina z trafostanice cca 100 m ,voda jen z vlastní studny ,kanalizace nutno řešit septikem s podmokem.Nádherné a nedotčené místo blízko chráněné oblasti a NP.Možnost výstavby sídla dle svých představ.

Cena: 0,00 Kč za 1m2.

ŠUMAVA – Volyně

Šumava - Volyně,brána Šumavy.Známá lokalita rekreační oblasti blízko centrální Šumavy a známých Hoštic.Město je s veškerou s vybaveností,blízko ST,PT a do SRN.Stavební parcela 738 m2 s vydaným stavebním povolením na rodinný dům 4+1 s terasou a garáží,parkovacím stáním,přízemní,s možností změny dispozic i tvaru před dokončením.Již provedena základová deska a veškeré přípojky-elektřina,vodovod,kanalizace,plyn.V místě i asfaltová komunikace,jen pár novostaveb,krásná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled na město,slunce,klid.Ihned k výstavbě či k investici do budoucna.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.celková plocha je 738 m2.

Cena: 1400,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Borová Lada

Šumava - Borová lada v centru Šumavy a známá lokalita rekreační oblasti centrální Šumavy,obec s vybaveností,blízko Kvilda.Zemědělské pozemky-louky o výměře 11,5 ha vcelku,ležící v dosahu obce směr Knížecí pláně v Národním parku.Vzhledem k umístění pozemků u obecní komunikace a v blízkosti obce,s přivedenými přípojkami elektřiny a vody na pozemku,taktéž s vlastním pramenem na pozemku, je předpoklad budoucí výstavby k rekreačnímu využití.Nyní jsou k využití k chovu či pěstitelství, vzhledem umístění a pozemcích v celku s dobrou přístupností po asfaltové komunikaci.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.

Cena: 70,00 Kč za 1 m2.

České Budějovice-Srubec

Prodej pozemku o výměře 6.497 m2 ve vyhledávané lokalitě Srubec u Českých Budějovic.

Pozemek je polovinou určen podle stávajícího územního plánu obce k výstavbě, polovina je orná půda.Klid,výhled,vhodné pro investory,veškeré sítě v dosahu.

Cena: 800,00 Kč za 1 m2

ŠUMAVA - Nová Pec

Šumava- Nová Pec-centrum Šumavy přímo na začátku Lipenské přehrady s řekou Vltavou a začínající přehradou.Známá obec s cyklosezkami,pod Jeleními vrchy ,s dobrým přístupem na sjezdovky Hochficht a budoucí lanovkou na areál. Prodej samostatné velké stavební parcely 2000 m2 na okraji obce,kde stojí jen 2 domky,vhodný ihned k výstavbě rekreačního domu nebo domku k trvalému celoročnímu bydlení.Na pozemek navazuje velký obecní pozemek-louka 10000 m2,který má dosavadní majitel pozemku výhodně pronajat k užívání.V místě jsou přípojky elektřiny,vody,přístupová obecní cesta.Dále klid,výhled do krajiny a na lesy,celodenní slunce.Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,v místě stylové chalupy,obchod,vlak,penziony,sjezdovka,běžkařské stopy,pošta,bus,restaurace,blízko lesy a krásná příroda šumavských lesů.V místě klid,nad domem krásná příroda ,kola,rybaření,turismus,lyže,běžky,pro celoroční využití.PENB třídy G.

Cena: 4 200 000,00

ŠUMAVA-Čkyně směr Vimperk

Šumava-velký stavební pozemek 7500 m2 u silnice I.třídy Praha-Strakonice-Pasov,asi 1km za Čkyní,přímo navazující na komunikaci a zadní částí na biokoridor řeky Volyňky.Z části určen ke komerčnímu využití na průmyslové objekty,sklady a skladovací plochy,z části na zeleň či jiné využití v návaznosti na Volyňku.Nyní slouží z větší části pozemek na skladovací plochy,má z části zpevněné plochy,je oplocen,na pozemku elektřiny,dobrý přístup ze silnice I.třídy.Celková plocha je 7500 m2.

Cena: 500,00 kč za 1 m2

ŠUMAVA-Vimperk

Šumava-krásný stavební pozemek pod vodojemem ve Vimperku směr Prachatice,na kopci s výhledem do údolí a na Vimpersko,blízko lesů i přírody,ale i v dobré dostupnosti do centra města,kde je veškerá městská vybavenost.Stavební pozemek 1224 m2 .Pozemek je u komunikace s možností snadného napojení,dle ÚP k výstavbě rodinného domu.Pozemek je mírně svažitý,slunný,nyní sloužil jako zahrada.S pozemku je krásný výhled na lesy,přírodu a do údolí Vimperska.Elektřina je možnost napojit v blízkosti,nutnost vrtu a jímky.V místě klid pro bydlení i rekreaci,blízko příroda,lesy,ale i Vimperk -vybavenost,bus na Prachatice,blízko přechod do SRN.Celková plocha je 1224 m2.

Cena: 0,00 Kč za 1 m2

STRAKONICKO- okraj Kbelnice

Pošumaví-Strakonicko,okraj malé obce na kopci nedaleko Strakonic a Přešťovic směr Praha a Písek.Velká stavební parcela 4400 m2 s rybníkem 1500 m2 na okraji na kopci s nádherným výhledem na hřebeny Šumavy včetně Zadova a Churáňova,s původním rybníkem,který je před vyčištěním a bude funkční.Pozemek je mírně svažitý,situován na jihozápad s celodenním sluncem a krásným výhledem,poslední ve vsi,blízko lesa a přírody.K pozemku je obecní asfaltová komunikace,elektřina na pozemku,možnost plynu a vodovodu.Možnost výstavby domu či rekreačního domu s rybníkem pro chov či okrasu.Klid,blízko ST a Písku,dostupnost na Šumavu.Celková plocha je 4433 m2.

Cena: 500,00 Kč za 1 m2

ŠUMAVA-Zátoň pod Boubínem

Šumava CHKO,Zátoň pod Boubínem,polosamota u přírodní rezervace,stylový dům ve výstavbě dle platného povolení,na velkém pozemku 2200 m2, na krásném a klidném místě na kopci s krásným výhledem,vedle nedotčené krajiny,kde se již nebude stavět,v místě pár chalup,blízko povodí Vltavy,lesy,příroda,běžecké stopy,cyklostesky,Boubín.Nyní provedena základová deska,možnost změny dispozic a vnějších úprav vzhledu a fasády domu.V plánu je veranda,velký pokoj stylový s terasou a kuchyňským koutem,dále spíž,komora,koupelna a WC,v podkroví pak 2-3 pokoje,koupelna,WC a sauna,lodžie.Vedle domu navazuje přístřešek pro auto a sklad paliva.Vytápění krbová kamna a elektro,vodovod a septik již funkční.Dům má být nízkoenergetický,slunný,s výhledem,okolo je velký pozemek-zahrada.Dobrý přístup,nádherné prostředí pro bydlení i rekreaci.Celková plocha je 2200 m2.V ceně i základová deska z přírodního kamene a přípojky.

Cena: 2000,00 Kč za 1 m2

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.