IMG_20220715_110211.jpg
Město - Blatná
Město Blatná nedaleko Strakonic v klidné krajině pošumaví,známé svým Zámkem a veškerou vybaveností,moderní zástavbou a vybaveností.Stavební pozemek vcelku o velikosti 1078 m2 na okraji obce jihozápadně orientován.Pozemek leží v nové zástavbě ,navazuje na komunikaci ,má již přípojky vody,elektřiny,plynu a kanalizace.Navazuje na klidnou zástavbu a blízko má volnou přírodu.Pozemek je vhodný na výstavbu rodinného domu dle svých možností a požadavků,je zařazen v aktuálním územním plánu obce k výstavbě pro RD.Výhodná investice.Ve městě veškerá vybavenost,školy,školky,obchodní centrun,náměstí,Zámek Blatná,vlak,bus,lékaři.
Cena: 2 500 000,00

 radomyšl.PNG
Strakonicko - Radomyšl
Středisková obec Radomyšl nedaleko Strakonic v klidné krajině pošumaví.Stavební pozemek vcelku o velikosti 18 000 m2 na okraji obce jihozápadně orientován,na kopci s krásným výhledem do krajiny a na Šumavu.Pozemek leží na okraji zástavby,navazuje na komunikaci a přípojky vody,el.,plynu a kanalizace.Navazuje na klidnou zástavbu a z druhé strany na volnou přírodu.Pozemek je vhodný na investici s možností rozdělení na více stavebních parcel pro rodinné domy,je zařazen v aktuálním územním plánu obce k výstavbě pro RD.Nebo lze pozemek využít pro rodinnou farmu či sídlo,vzhledem k tomu,že v zadní části pozemku protéká pozemkem potůček,je zpracována studie na 1 ha rybník,který lze vybudovat z dotačních systémů.Také nebo lze pozemek využít ke svým účelům pro bydlení,rekreaci,chov koní,pěstitelství.Výhodná investice.Po dohodě lze prodat i část pozemku.V obci veškerá vybavenost.
Cena: 500 Kč za 1 m2

PLZEŇSKO - u Nýřan 
Nové stavební parcely na okraji hezké obce Přehýšov blízko Nýřan a Stodu ,kde je veškerá vybavenost, 20 km snadnou dostupností do Plzně.Pozemky na okraji  s výhledem do krajiny,celodenně prosluněné a s dobrou přístupovou komunikací jsou určeny pro trvalé bydlení i případně k rekreaci.V místě pěkně vytvořená studie několika stavebních parcel kolem 1000 m2.Jsou situovány tak,aby si stavby nestínili a měli dostatečné soukromí.Možnost výstavby dle svých potřeb a požadavků,tak nabízíme možnost výstavby nízkoenergetického domu na klíč v případě zájmu.Na pozemcích bude vytvořena infrastruktura-přípojky elektřiny,voda ze společného vrtu,komunikace.Nyní ve stadiu možnosti si zarezervovat parcelu dle svého požadavku.Blízko Heřmanova Huť,Stod a Nýřany,kde je veškerá vybavenost.Vhodná investice.
 
Cena: 2200 Kč za 1 m2

ŠUMAVA  – pod Kubovou Hutí

Šumava - osada Korkusova Huť pod Boubínem, s krásným výhledem na Boubín a krásným okolím, obklopena lesy. Osada leží nad Vimperkem a v blízkosti je Kubova Huť a CHKO Šumava. Jedná se o prodej stavebního pozemku od 1000 do 2500 m2 dle potřeby.Na  území je platný územní plán a zpracována územní studie na výstavbu domů k bydlení či rekreaci. Několik parcel v místě,napojeny na elektřinu a vodovod,vlastní ČOV,dobrý přístup po zpevněné komunikaci.Pozemek je vcelku,na konci obce a  navazuje na komunikaci Vimperk-Strážný-SRN.V místě přípojky  elektro,vody.Blízko na Kubovu Huť na sjezdovku,cyklotrasy,dále blízko Horní Vltavice,kde je řeka,sjezdovka,také blízko na Kvildu a centrální Šumavu.Nákupy,školy a vybavenost v blízkém Vimperku.Celková plocha od 1000 m2.

Cena: 2 000 000,00 Kč.


STRAKONICE  – okraj města

STRAKONICE  –  okraj  Strakonic, připravujeme stavební pozemky u Řepice v blízké  vzdálenosti do  města Strakonic. Leží v klidné části blízko nové obytné části obce, situovány na světové strany s výhledem a celodenním sluncem. Připravuje se v projektu veškeré zasíťování pozemků v návaznosti na účelovou komunikaci pro přístup na každou parcelu. V místě bude kanalizace, vodovod, komunikace. Pozemky jsou určeny k výstavbě rodinných domů se zahradami, případně garáží či garážovým stáním. Pozemky budou od velikosti 700 m2. Územním plánem, který umožňuje stavět v tomto místě, lze řešit ihned novostavbu. Klidné místo u obce místo, slunce, klid. Celková plocha je od 700 m2.

 

Cena: od 2 000 000,00 Kč.


ŠUMAVA  – pod Vacovem

Stavební pozemek na polosamotě mimo hlavní komunikaci u střediskové obce pod Vacovem,z Prahy směr Zadov v blízkosti přírody a lesů,s krásným výhledem na panorama .Velký pozemek 7500 m2 a 500 m od  obce u místní komunikace,určen do platného územního plánu k výstavbě rodinného domu nebo více rodinných domů.Pozemek je připraven ihned k výstavbě,platné stavební povolení na stylový rodinný dům s hospodářským stavením ,ale možnost snadné změny i na více domů.Je prosluněn,blízko  obce i do přírody.Leží dle ÚP v zastavěném území obce.Přípojka elektro je již na pozemku.Povolení na vrt,ČOV.Využitelnost pozemku k rodinným domům,chovu či pěstitelství na farmičku,rekreaci vzhledem k poloze či k jiným aktivitám,včetně rekreačního využití .Dobrá dostupnost na zadov,Churáňov,Kvildu,ale také bus do Vacova,Vimperka,Strakonic.

Cena: 900,00 Kč za m2.


ŠUMAVA  – obec nad Volyní

ŠUMAVA – obec Čepřovice nad Volyní na Strakonicku nedaleko Helfemburku.Z okolí obce,kde je hezká a klidná příroda je výhled na Boubín a na Šumavu,jejíž centra Zadov,Kvilda jsou  v dobré a blízké dostupnosti do 40 minut. Starý dům, určen spíše k demolici s velkou oplocenou zahradou,vše tvoří celek a mohou vytvořit ideální místo jako stavební parcela se zahradou pro vybudování nového domu určeného k trvalému bydlení či domu k rekreaci jvzhledem k poloze obce.Územním plánem,který umožńuje stavět v tomto místě, lze řešit ihned novostavbu.Klidné místo u centra malé obce místo,slunce,klid.Přístupová cesta vyřešena k hlavní komunikaci.V místě elektřina,stará studna či možnost vrtu,kanalizace lze napojit.Možnost i přestavět stávající starý dům,či použít stavení materiál po demolici.V obci školka,hostinec,bus.Blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost či do Bavorova.Celková plocha je 1900 m2,z toho zastavěná plocha je 600 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 500 000,00 Kč.


ŠUMAVA – osada nad Vlachovým Březím

Šumava – malá osada na kopci nad Vlachovo Březím směrem k Zálezlům a Čkyni,tam kde končí cesta a jsou jen lesy  a příroda.Z osady i z místa je krásný výhled do údolí a na kopcovité pošumaví. Pozemek dle územního plánu k výstavbě rodinného domu či domu k rekreaci v rámci místní zástavby.Pozemek leží na okraji osady u místní asfaltové komunikace ,je vcelku.Pozemek tvoří bývalá parcela se zbytky stavby bývalého rodinného domu a stodoly,dále navazuje zahrada a vzrostlý smíšený  lesík.Krásné a klidné místo,nádherný výhled,slunce,klid.Za ani pod pozemkem již není další zástavba.Na pozemku je přívod elektřiny,přívod místní pitné vody,nutno zřídit ČOV či jímku,komunikace asfaltová obecní.Vhodné k výstavbě domu pro klidné trvalé bydlení či k rekreaci vzhledem k místu a k blízkosti na centrální Šumavu-Kvilda,Zadov-do  30 km.Nejbližší nákupy a lékař v nedalekém Vlachovo Březí či Čkyni.Celková plocha je 3000 m2.

Cena: 2 600 000,00 Kč.


CHKO ŠUMAVA – u Strážného

Obec Strážný na Šumavě nedaleko hraničního přechodu Strážný-SRN.Velký pozemek 5231 m2 na úplném okraji obce u místní komunikace,určen do platného územního plánu k výstavbě rodinného domu nebo více rodinných domů,nyní jako ostatní plocha.Pozemek je prosluněn,blízko  obce i do přírody.Leží dle ÚP v zastavěném území obce.Přípojky v dosahu.Využitelnost pozemku k rodinným domům,rekreaci vzhledem k poloze či k jiným aktivitám,včetně rekreačního využití .Možnost výměny za jiný zajímavý pozemek u města či ve městě v JČ.Blízko Lipno,centrální šumava,Boubín,SRN. Na pozemku stavební parcela 36m2m kde dříve byla stodola. Pozemek lze prodat a rozdělit na parcely dle potřeby.

Cena: 6 000 000,00 Kč.


ŠUMAVA - Strážný
Obec Strážný na Šumavě nedaleko hraničního přechodu Strážný-SRN.Velký pozemek 10 300 m2 na okraji obce u místní komunikace,jako ostatní plocha,nyní louka.Pozemek je prosluněn,blízko do centra obce i do přírody.Leží dle ÚP v nazastavěném území obce.Využitelnost pozemku k pěstitelství,chovu či jiným aktivitám,včetně rekreačního využití krátkodobého.Možnost výměny za jiný zajímavý pozemek,zahradu u města či ve městě v JČ.Nejvyšší nabídka akceptována.
 
Cena: 0 Kč

STRAKONICE - okraj města
 
Strakonice - okraj nad městem blízko přírody a lesa,výborná dostupnost a do centra města.Stavební pozemek 1000 m2 na okraji vilové čtvrti,kde jsou stylové rodinné domy a veškeré přípojky,komunikace.Stavební parcela již se stavebním povolením na patrový rodinný dům v moderním provedením s terasou a velkou dvougaráží,s možností změny vnitřních dispozic.Pozemek je podmíněn dodržením stylu domu a provedením hrubé stavby investorem.Dům je plánován dle okolní zástavby,aby zapadl do urbanistické studie místní lokality se zachováním rezidenční zástavby,kde je řada podobných novostaveb.Okolo domu bude okrasná zahrada,možnost bazénu ap.Z domu výhled,celodenní slunce,v místě klid,blízko do města.PENB třídy B.

Cena v RK

ŠUMAVA- Korkusova Huť

Šumava- osada Korkusova Huť pod Boubínem, s krásným výhledem na Boubín a krásným okolím,obklopena lesy. Osada leží nad Vimperkem a v blízkosti je Kubova Huť a CHKO Šumava.Jedná se o prodej pozemků se starými budovami bývalých zemědělských stavení,dále ostatní plocha a louky.Vše neudržované,k demolici a jinému využití či k výstavbě,zemědělské činnosti,farmy,sklady či jiné podnikání i vzhledem k blízkosti hranic do SRN.Na celé území je zpracována Městským úřadem ve Vimperku územní studie na výstavbu domů k bydlení či rekreaci. Pozemek je vcelku,na konci obce a přímo navazuje na komunikaci Vimperk-Strážný.V místě možnost přípojky  elektro,vody.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 27 000 m2.

Cena: 300,00 Kč za 1 m2.

Plzeňsko - klidný okraj obce 

Plzeňsko- u Nýřan,stavební parcely.Nyní možný prodej i celku pro developery a investory s rozparcelovanými jednotlivými pozemky.Jedná se o 13 pozemků od 500 m2 do 1200 m2,pozemky možné sjednotit,zvětšit.Jedná se o součást zastavitelného území obce . Pozemky jsou schválené územním plánem a usnesením zastupitelstva pro výstavbu bydlení v rodinných domech či dvojdomech se zahradami.Zde je výborná dostupnost do centra Nýřan a Plzně i do nákupních center,klidná čtvrť v blízkosti přírody.Přístup je zcela zajištěn po asfaltové komunikace,přípojky v dosahu,musí se řešit individuelně dle potřeby investora.Celková plocha je 20 000 m2,pozemky lze prodat i jednotlivě dle dohody od 500 do 1200 m2.

Cena: 2 500,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – u Volyně

Šumava-pozemky ke stavbě domu u Nišovic bezprostředně nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu.K prodeji 8 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů o velikosti od 600 do 1800 m2.Na úplném okraji obce s krásným výhledem,při místní komunikaci.Pozemky jsou slunné a hezky situované,bez přímých sousedů,nejsou ze všech stran,zajímavě rozloženy.Inženýrské sítě a infrastruktura komplet provedena.Blízko do města Volyně,kde je vybavenost,blízko zastávka autobusu i nedaleko vlak. V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci.

Cena: 1600,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Volyňsko

Šumava-osada nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu. Stavební pozemky   o výměře od 1 000 m2 na úplném okraji osady  Černětice u místní komunikace.Pozemek je veden v územním plánu jako plocha pro bydlení.Je mírně svažitý,slunný a s výhledem.Na hranici pozemku je přiveden vodovod  a veřejná síť elektro,kanalizace .Pozemek je vhodný  na rodinné domy či rekreační domky vzhledem k blízkosti centrální Šumavy a pro jednotlivce na výstavbu domu se zahradou.V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci,investici.

Cena: 1 200za 1 m2.

ŠUMAVA – samota nad Sušicí

Lesní zahrada 14 ha u Sušice.Unikátní územní celek na Šumavě přímo na hranici chráněného území. Samota nad obcí jako celek je součásti obce, kde žije asi jen 5 rodin a to převážně v rekreačních objektech. Komunikace do osady je samostatná, ukončená v obci s nulovým dopravním ruchem. Zahrnuje v horní části stavební pozemek – zbořeniště -z hlediska možnosti stavby na Šumavě unikát dále zahradu a louky se šumavskou květenou, úseky zalesněné i paloučky včetně malé šumavské mokřiny. Vše je položeno na mírném svahu. Jedná se o jižní svah s nepřerušovaným a čistým výhledem na šumavské lesy. Na pozemku vyvěrá potůček, spodní hranice pozemku je lemována Divišovským potokem.  Součástí je alej vzrostlých stromů starších  100 let.Zastavitelné území  parcela je stavební – zbořeniště ,vhodné dle ÚP na dům,ranč,rekreaci, zbytek ostatní plochy  celkem cca 2 700 m2 ,dále navazují jako celek pozemky 14 ha,další lze přikoupit od státu.Inženýrské sítě elektřina z trafostanice cca 100 m ,voda jen z vlastní studny ,kanalizace nutno řešit septikem s podmokem.Nádherné a nedotčené místo blízko chráněné oblasti a NP.Možnost výstavby sídla dle svých představ.

Cena: 0,00 Kč za 1m2.

ŠUMAVA – Volyně

Šumava - Volyně,brána Šumavy.Známá lokalita rekreační oblasti blízko centrální Šumavy a známých Hoštic.Město je s veškerou s vybaveností,blízko ST,PT a do SRN.Stavební parcela 738 m2 s vydaným stavebním povolením na rodinný dům 4+1 s terasou a garáží,parkovacím stáním,přízemní,s možností změny dispozic i tvaru před dokončením.Již provedena základová deska a veškeré přípojky-elektřina,vodovod,kanalizace,plyn.V místě i asfaltová komunikace,jen pár novostaveb,krásná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled na město,slunce,klid.Ihned k výstavbě či k investici do budoucna.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.celková plocha je 738 m2.

Cena: 3000,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Borová Lada

Šumava - Borová lada v centru Šumavy a známá lokalita rekreační oblasti centrální Šumavy,obec s vybaveností,blízko Kvilda.Zemědělské pozemky-louky o výměře 11,5 ha vcelku,ležící v dosahu obce směr Knížecí pláně v Národním parku.Vzhledem k umístění pozemků u obecní komunikace a v blízkosti obce,s přivedenými přípojkami elektřiny a vody na pozemku,taktéž s vlastním pramenem na pozemku, je předpoklad budoucí výstavby k rekreačnímu využití.Nyní jsou k využití k chovu či pěstitelství, vzhledem umístění a pozemcích v celku s dobrou přístupností po asfaltové komunikaci.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.

Cena: 100,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA - Nová Pec

Šumava- Nová Pec-centrum Šumavy přímo na začátku Lipenské přehrady s řekou Vltavou a začínající přehradou.Známá obec s cyklosezkami,pod Jeleními vrchy ,s dobrým přístupem na sjezdovky Hochficht a budoucí lanovkou na areál. Prodej samostatné velké stavební parcely 2000 m2 na okraji obce,kde stojí jen 2 domky,vhodný ihned k výstavbě rekreačního domu nebo domku k trvalému celoročnímu bydlení.Na pozemek navazuje velký obecní pozemek-louka 10000 m2,který má dosavadní majitel pozemku výhodně pronajat k užívání.V místě jsou přípojky elektřiny,vody,přístupová obecní cesta.Dále klid,výhled do krajiny a na lesy,celodenní slunce.Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,v místě stylové chalupy,obchod,vlak,penziony,sjezdovka,běžkařské stopy,pošta,bus,restaurace,blízko lesy a krásná příroda šumavských lesů.V místě klid,nad domem krásná příroda ,kola,rybaření,turismus,lyže,běžky,pro celoroční využití.PENB třídy G.

Cena: 5 500 000,00

ŠUMAVA-Čkyně směr Vimperk

Šumava-velký stavební pozemek 7500 m2 u silnice I.třídy Praha-Strakonice-Pasov,asi 1km za Čkyní,přímo navazující na komunikaci a zadní částí na biokoridor řeky Volyňky.Z části určen ke komerčnímu využití na průmyslové objekty,sklady a skladovací plochy,z části na zeleň či jiné využití v návaznosti na Volyňku.Nyní slouží z větší části pozemek na skladovací plochy,má z části zpevněné plochy,je oplocen,na pozemku elektřiny,dobrý přístup ze silnice I.třídy.Celková plocha je 7500 m2.

Cena: 500,00 kč za 1 m2

STRAKONICKO- okraj Řepice

Pošumaví-Strakonicko,okraj malé obce na kopci nedaleko Strakonic a Přešťovic směr Praha a Písek.Stavební parcela od 1000 m2 na okraji  s  výhledem .Pozemek je mírně svažitý,situován na jihozápad s celodenním sluncem a krásným výhledem,poslední ve vsi,blízko lesa a přírody.Snadná dostupnost i pěšky do centra Strakonic.K pozemku je obecní asfaltová komunikace,elektřina na pozemku,kanalizace, vodovod.Možnost výstavby domu .Klid,blízko ST a Písku,dostupnost na Šumavu.Celková plocha od 1 000 m2.

Cena: 2 500,00 Kč za 1 m2

ŠUMAVA-Zátoň pod Boubínem

Šumava CHKO,Zátoň pod Boubínem,polosamota u přírodní rezervace,stylový dům ve výstavbě dle platného povolení,na velkém pozemku 2200 m2, na krásném a klidném místě na kopci s krásným výhledem,vedle nedotčené krajiny,kde se již nebude stavět,v místě pár chalup,blízko povodí Vltavy,lesy,příroda,běžecké stopy,cyklostesky,Boubín.Nyní provedena základová deska,možnost změny dispozic a vnějších úprav vzhledu a fasády domu.V plánu je veranda,velký pokoj stylový s terasou a kuchyňským koutem,dále spíž,komora,koupelna a WC,v podkroví pak 2-3 pokoje,koupelna,WC a sauna,lodžie.Vedle domu navazuje přístřešek pro auto a sklad paliva.Vytápění krbová kamna a elektro,vodovod a septik již funkční.Dům má být nízkoenergetický,slunný,s výhledem,okolo je velký pozemek-zahrada.Dobrý přístup,nádherné prostředí pro bydlení i rekreaci.Celková plocha je 2200 m2.V ceně i základová deska z přírodního kamene a přípojky.

Cena: 3000,00 Kč za 1 m2