www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

REALITY - ŠUMAVA - PRAHA

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz


ŠUMAVA – osada nad Vlachovým Březím

Šumava – malá osada na kopci nad Vlachovo Březím směrem k Zálezlům a Čkyni,tam kde končí cesta a jsou jen lesy  a příroda.Z osady i z místa je krásný výhled do údolí a na kopcovité pošumaví. Pozemek dle územního plánu k výstavbě rodinného domu či domu k rekreaci v rámci místní zástavby.Pozemek leží na okraji osady u místní asfaltové komunikace ,je vcelku.Pozemek tvoří bývalá parcela se zbytky stavby bývalého rodinného domu a stodoly,dále navazuje zahrada a vzrostlý smíšený  lesík.Krásné a klidné místo,nádherný výhled,slunce,klid.Za ani pod pozemkem již není další zástavba.Na pozemku je přívod elektřiny,přívod místní pitné vody,nutno zřídit ČOV či jímku,komunikace asfaltová obecní.Vhodné k výstavbě domu pro klidné trvalé bydlení či k rekreaci vzhledem k místu a k blízkosti na centrální Šumavu-Kvilda,Zadov-do  30 km.Nejbližší nákupy a lékař v nedalekém Vlachovo Březí či Čkyni.Celková plocha je 3000 m2.

Cena: 2 600 000,00 Kč.


CHKO ŠUMAVA – u Strážného

Obec Strážný na Šumavě nedaleko hraničního přechodu Strážný-SRN.Velký pozemek 5231 m2 na úplném okraji obce u místní komunikace,určen do platného územního plánu k výstavbě rodinného domu nebo více rodinných domů,nyní jako ostatní plocha.Pozemek je prosluněn,blízko  obce i do přírody.Leží dle ÚP v zastavěném území obce.Přípojky v dosahu.Využitelnost pozemku k rodinným domům,rekreaci vzhledem k poloze či k jiným aktivitám,včetně rekreačního využití .Možnost výměny za jiný zajímavý pozemek u města či ve městě v JČ.Blízko Lipno,centrální šumava,Boubín,SRN. Na pozemku stavební parcela 36m2m kde dříve byla stodola. Pozemek lze prodat a rozdělit na parcely dle potřeby.

Cena: 6 000 000,00 Kč.


ŠUMAVA - Strážný
Obec Strážný na Šumavě nedaleko hraničního přechodu Strážný-SRN.Velký pozemek 10 300 m2 na okraji obce u místní komunikace,jako ostatní plocha,nyní louka.Pozemek je prosluněn,blízko do centra obce i do přírody.Leží dle ÚP v nazastavěném území obce.Využitelnost pozemku k pěstitelství,chovu či jiným aktivitám,včetně rekreačního využití krátkodobého.Možnost výměny za jiný zajímavý pozemek,zahradu u města či ve městě v JČ.Nejvyšší nabídka akceptována.
 
Cena: 250 000,00

STRAKONICE - okraj města
 
Strakonice - okraj nad městem blízko přírody a lesa,výborná dostupnost a do centra města.Stavební pozemek 1000 m2 na okraji vilové čtvrti,kde jsou stylové rodinné domy a veškeré přípojky,komunikace.Stavební parcela již se stavebním povolením na patrový rodinný dům v moderním provedením s terasou a velkou dvougaráží,s možností změny vnitřních dispozic.Pozemek je podmíněn dodržením stylu domu a provedením hrubé stavby investorem.Dům je plánován dle okolní zástavby,aby zapadl do urbanistické studie místní lokality se zachováním rezidenční zástavby,kde je řada podobných novostaveb.Okolo domu bude okrasná zahrada,možnost bazénu ap.Z domu výhled,celodenní slunce,v místě klid,blízko do města.PENB třídy B.

Cena v RK

ŠUMAVA- Korkusova Huť

Šumava- osada Korkusova Huť pod Boubínem, s krásným výhledem na Boubín a krásným okolím,obklopena lesy. Osada leží nad Vimperkem a v blízkosti je Kubova Huť a CHKO Šumava.Jedná se o prodej pozemků se starými budovami bývalých zemědělských stavení,dále ostatní plocha a louky.Vše neudržované,k demolici a jinému využití či k výstavbě,zemědělské činnosti,farmy,sklady či jiné podnikání i vzhledem k blízkosti hranic do SRN.Na celé území je zpracována Městským úřadem ve Vimperku územní studie na výstavbu domů k bydlení či rekreaci. Pozemek je vcelku,na konci obce a přímo navazuje na komunikaci Vimperk-Strážný.V místě možnost přípojky  elektro,vody.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 27 000 m2.

Cena: 400,00 Kč za 1 m2.

Plzeň - klidný okraj měsa 

Plzeň- stavební parcely.Nyní možný prodej i celku pro developery a investory s rozparcelovanými jednotlivými pozemky.Jedná se o 13 pozemků od 500 m2 do 1200 m2,pozemky možné sjednotit,zvětšit.Jedná se o součást zastavitelného území obce a součást lokality Bílá Hora ,okraj města u severního předměstí směr Třemošná. Pozemky jsou schválené územním plánem a usnesením zastupitelstva pro výstavbu bydlení v rodinných domech či dvojdomech se zahradami.Zde je výborná dostupnost do centra Plzně i do nákupních center,klidná čtvrť v blízkosti přírody.Přístup je zcela zajištěn po asfaltové komunikace,přípojky v dosahu,musí se řešit individuelně dle potřeby investora.Celková plocha je 12 500 m2,pozemky lze prodat i jednotlivě dle dohody od 500 do 1200 m2.

Cena: 4 000,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – u Volyně

Šumava-pozemky ke stavbě domu u Nišovic bezprostředně nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu.K prodeji 8 stavebních pozemků pro výstavbu rodinných domů o velikosti od 600 do 1800 m2.Na úplném okraji obce s krásným výhledem,při místní komunikaci.Pozemky jsou slunné a hezky situované,bez přímých sousedů,nejsou ze všech stran,zajímavě rozloženy.Inženýrské sítě a infrastruktura komplet provedena.Blízko do města Volyně,kde je vybavenost,blízko zastávka autobusu i nedaleko vlak. V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci.

Cena: 1600,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Volyňsko

Šumava-osada nad Volyní s výhledem na lesy a kopce,Volyňsko a do údolí řeky Volyňky,v okolí lesy a příroda,blízko do města i do přírody i na  centrální Šumavu.Velký stavební pozemek  vcelku o výměře 26 600 m2 na úplném okraji osady u místní komunikace.Pozemek je veden v územním plánu jako plocha pro bydlení.Je mírně svažitý,slunný a s výhledem.Na hranici pozemku je přiveden vodovod  a veřejná síť elektro,kanalizace v přípravě.Pozemek je vhodný k developerskému projektu na rodinné domy či pro jednotlivce na výstavbu domu s velkým pozemkem či výstavbu ranče nebo na bydlení a pěstitelství,koně,chov.V místě pár domů,bus na Strakonice,Prahu,Prachatice,blízko do Volyně,kde je veškerá vybavenost města.Hezké a klidné místo,místo na bydlení,rekreaci,investici.Celková plocha je 26 600 m2.

Cena: 170,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – samota nad Sušicí

Lesní zahrada 14 ha u Sušice.Unikátní územní celek na Šumavě přímo na hranici chráněného území. Samota nad obcí jako celek je součásti obce, kde žije asi jen 5 rodin a to převážně v rekreačních objektech. Komunikace do osady je samostatná, ukončená v obci s nulovým dopravním ruchem. Zahrnuje v horní části stavební pozemek – zbořeniště -z hlediska možnosti stavby na Šumavě unikát dále zahradu a louky se šumavskou květenou, úseky zalesněné i paloučky včetně malé šumavské mokřiny. Vše je položeno na mírném svahu. Jedná se o jižní svah s nepřerušovaným a čistým výhledem na šumavské lesy. Na pozemku vyvěrá potůček, spodní hranice pozemku je lemována Divišovským potokem.  Součástí je alej vzrostlých stromů starších  100 let.Zastavitelné území  parcela je stavební – zbořeniště ,vhodné dle ÚP na dům,ranč,rekreaci, zbytek ostatní plochy  celkem cca 2 700 m2 ,dále navazují jako celek pozemky 14 ha,další lze přikoupit od státu.Inženýrské sítě elektřina z trafostanice cca 100 m ,voda jen z vlastní studny ,kanalizace nutno řešit septikem s podmokem.Nádherné a nedotčené místo blízko chráněné oblasti a NP.Možnost výstavby sídla dle svých představ.

Cena: 0,00 Kč za 1m2.

ŠUMAVA – Volyně

Šumava - Volyně,brána Šumavy.Známá lokalita rekreační oblasti blízko centrální Šumavy a známých Hoštic.Město je s veškerou s vybaveností,blízko ST,PT a do SRN.Stavební parcela 738 m2 s vydaným stavebním povolením na rodinný dům 4+1 s terasou a garáží,parkovacím stáním,přízemní,s možností změny dispozic i tvaru před dokončením.Již provedena základová deska a veškeré přípojky-elektřina,vodovod,kanalizace,plyn.V místě i asfaltová komunikace,jen pár novostaveb,krásná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled na město,slunce,klid.Ihned k výstavbě či k investici do budoucna.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.celková plocha je 738 m2.

Cena: 2500,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA – Borová Lada

Šumava - Borová lada v centru Šumavy a známá lokalita rekreační oblasti centrální Šumavy,obec s vybaveností,blízko Kvilda.Zemědělské pozemky-louky o výměře 11,5 ha vcelku,ležící v dosahu obce směr Knížecí pláně v Národním parku.Vzhledem k umístění pozemků u obecní komunikace a v blízkosti obce,s přivedenými přípojkami elektřiny a vody na pozemku,taktéž s vlastním pramenem na pozemku, je předpoklad budoucí výstavby k rekreačnímu využití.Nyní jsou k využití k chovu či pěstitelství, vzhledem umístění a pozemcích v celku s dobrou přístupností po asfaltové komunikaci.Výhodná lokalita,příroda,klid,NP,dobrá investice.

Cena: 100,00 Kč za 1 m2.

ŠUMAVA - Nová Pec

Šumava- Nová Pec-centrum Šumavy přímo na začátku Lipenské přehrady s řekou Vltavou a začínající přehradou.Známá obec s cyklosezkami,pod Jeleními vrchy ,s dobrým přístupem na sjezdovky Hochficht a budoucí lanovkou na areál. Prodej samostatné velké stavební parcely 2000 m2 na okraji obce,kde stojí jen 2 domky,vhodný ihned k výstavbě rekreačního domu nebo domku k trvalému celoročnímu bydlení.Na pozemek navazuje velký obecní pozemek-louka 10000 m2,který má dosavadní majitel pozemku výhodně pronajat k užívání.V místě jsou přípojky elektřiny,vody,přístupová obecní cesta.Dále klid,výhled do krajiny a na lesy,celodenní slunce.Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,v místě stylové chalupy,obchod,vlak,penziony,sjezdovka,běžkařské stopy,pošta,bus,restaurace,blízko lesy a krásná příroda šumavských lesů.V místě klid,nad domem krásná příroda ,kola,rybaření,turismus,lyže,běžky,pro celoroční využití.PENB třídy G.

Cena: 5 500 000,00

ŠUMAVA-Čkyně směr Vimperk

Šumava-velký stavební pozemek 7500 m2 u silnice I.třídy Praha-Strakonice-Pasov,asi 1km za Čkyní,přímo navazující na komunikaci a zadní částí na biokoridor řeky Volyňky.Z části určen ke komerčnímu využití na průmyslové objekty,sklady a skladovací plochy,z části na zeleň či jiné využití v návaznosti na Volyňku.Nyní slouží z větší části pozemek na skladovací plochy,má z části zpevněné plochy,je oplocen,na pozemku elektřiny,dobrý přístup ze silnice I.třídy.Celková plocha je 7500 m2.

Cena: 500,00 kč za 1 m2

STRAKONICKO- okraj Kbelnice

Pošumaví-Strakonicko,okraj malé obce na kopci nedaleko Strakonic a Přešťovic směr Praha a Písek.Velká stavební parcela 4400 m2 s rybníkem 1500 m2 na okraji na kopci s nádherným výhledem na hřebeny Šumavy včetně Zadova a Churáňova,s původním rybníkem,který je před vyčištěním a bude funkční.Pozemek je mírně svažitý,situován na jihozápad s celodenním sluncem a krásným výhledem,poslední ve vsi,blízko lesa a přírody.K pozemku je obecní asfaltová komunikace,elektřina na pozemku,možnost plynu a vodovodu.Možnost výstavby domu či rekreačního domu s rybníkem pro chov či okrasu.Klid,blízko ST a Písku,dostupnost na Šumavu.Celková plocha je 4433 m2.

Cena: 500,00 Kč za 1 m2

ŠUMAVA-Zátoň pod Boubínem

Šumava CHKO,Zátoň pod Boubínem,polosamota u přírodní rezervace,stylový dům ve výstavbě dle platného povolení,na velkém pozemku 2200 m2, na krásném a klidném místě na kopci s krásným výhledem,vedle nedotčené krajiny,kde se již nebude stavět,v místě pár chalup,blízko povodí Vltavy,lesy,příroda,běžecké stopy,cyklostesky,Boubín.Nyní provedena základová deska,možnost změny dispozic a vnějších úprav vzhledu a fasády domu.V plánu je veranda,velký pokoj stylový s terasou a kuchyňským koutem,dále spíž,komora,koupelna a WC,v podkroví pak 2-3 pokoje,koupelna,WC a sauna,lodžie.Vedle domu navazuje přístřešek pro auto a sklad paliva.Vytápění krbová kamna a elektro,vodovod a septik již funkční.Dům má být nízkoenergetický,slunný,s výhledem,okolo je velký pozemek-zahrada.Dobrý přístup,nádherné prostředí pro bydlení i rekreaci.Celková plocha je 2200 m2.V ceně i základová deska z přírodního kamene a přípojky.

Cena: 2000,00 Kč za 1 m2

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.