NÁDHERNÝ DŮM V CENTRU ALMENARY

Pokud hledáte domov, je to nepochybně vaše příležitost. Centrálně umístěný dům, dobře zachovalý, ačkoli jeho původní datum výstavby je z roku 1930, byl přestavěn v 80. letech a je připraven k nastěhování. Dům na úrovni ulice, má dvě dvoulůžkové ložnice a jednu jednolůžkovou, krytou vnitřní terasu, která poskytuje světlo do pokojů, kompletní koupelnu, samostatnou kuchyň vedle jídelny, obě otevřené na velkou terasu více než čtyřicet metrů čtverečních. Z terasy také vstoupíme do garáže tak široké, že nabízí mnoho možností.
Pokud se vrátíme dovnitř domu, půjdeme po schodech nahoru a dostaneme se do prvního patra, kde najdeme obývací pokoj, který se otevírá na další terasu, a po pár schodech nahoru další dva dvoulůžkové pokoje a koupelnu.

170 000 €

Almenara, město ležící mezi dvěma hlavními městy provincií: Castellón a Valencie, se snadným přístupem z dálnice A10 nebo N-340, má tedy železniční stanici na trati Valencie - Barcelona s frekvencí příměstských vlaků každých 20 minut Nachází se jen 4 km od pláže zvané Casablanca.
Se středomořským podnebím a velmi rozmanitým reliéfem, který sahá od hor k močálům a rýžovým polím, lagunám a plážím. Městské jádro se nachází na úpatí zámecké hory, obklopené pomerančovníky.

Pro více fotografií nás prosím kontaktujte

Kontaktujte nás

Uvažujete o prodeji, nebo nákupu nemovitosti?

Neváhejte nás kontaktovat

Ozvěte se NÁM