www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

IMG_20200721_125636.jpg

PLZEŇ- okraj jižní části města

Plzeň- okraj obce v bezprostřední blízkosti Plzně v jižní části blízko dálnice D5 na Rozvadov,u sjezdu na Přeštice,3 km od Olympie.Komerční objekt již po celkové rekonstrukci s možností a připraveností betonovými stropy k nástavbě patra.Přízemí má plochu 400 m2 a patro také 400 m2.Objekt sloužil jako sídlo firmy s výrobou a ubytováním,je možnost zřídit si v domě pěkný byt,využít dům k výrobě,sídlo firmy,ubytovnu či přestavbu na penzion,i vhodný na bytový dům.V přízemí je vestibul s vchodem do patra a do přízemí ,kde byla velká dílna a 3 menší dílny,garáž,sklad,sociální zařízení dámy,páni a šatna se soc.zařízením.V suterénu je kotelna s 2 plynovými kotly.V patře je 12 samostatných jednotek- velká chodba a oddělené pokoje- každý s předsíní,koupelnou se sprchou a WC,dále samostatná kuchyň,archiv,samostatné sociální zařízení,strojovna počítačové sítě a zabezpečení objektu.kamerový systém,zabezpečení.Pokoje jsou některé menší a některé větší,stylově provedeno.Vytápění je ústřední plynem,kanalizace,vlastní studna i vodovod.U domu je vlastní parkoviště a zpevněná plocha v uzavřeném dvoře,dále dvě dvougaráže,dům má 2 vchody s možností oddělení samostatnými vchody přízemí a patra.Dům je na okraji obce,klid.Výhodná poloha u Plzně,snadná přestavba,ihned k využití ubytování či bydlení v patře,ihned k využití přízemí na dílnu,sklad,výrobu.Celková plocha pozemku je 1250 m2.PENB třídy G.

Cena: 13 000 000,00 Kč.

ŠUMAVA - Horní Vltavice

Šumava- Horní Vltavice,obec pod Boubínem u silnice Praha-Vimperk-Strážný -SRN,dále směr Lipno.Zavedený penzion v centru obce s vlastním parkovištěm a velkou zahradou s výhledem na jih na Boubín a krajinu.Penzion po celkové rekonstrukci v r.2005, v přízemí chodba,společenská místnost ,kuchyň s jídelnou,pracovna s kuchyňkou,pokojík,koupelna a WC,sklad, velká nevyužitá místnost na sál,fitness či zřízení hospůdky či obchodu s možností samostatného vchodu z ulice.Dále samostatný pokoj se sprchou a WC.Přízemí možno využít z části i na byt pro majitele.V patře je 8 velkých a pěkných pokojů,každý  s umyvadlem,dále kuchyň,3 sklady,sprchy a WC dámy,sprchy a WC páni.Pokoje jsou velké a s krásným výhledem na Boubín,slunné.Schodiště vede i na půdu,kde je možné zřídit další pokoje či byt.V suterénu je lyžárna a kolárna s vchodem na velkou oplocenou zahradu,dále dílna s kotelnou na LTO-ÚT,sklad a 2 sklepy.Voda je obecní,kanalizace.Vedle domu je oplocené parkoviště.U domu je krásná a velká zahrada s dětským hrištěm,posezením,vhodná na zřízení kurtu,hřiště,pergoly ap.V obci vybavenost,bus,v místě sjezdovka,řeka Vltava na koupání  a lodě,rybaření,blízko Boubínský prales,cyklostezky,blízko Borová Lada,Lipno,SRN.Možnost využití na penzion či pro ubytování pro pendlery.Klidná náves v blízkosti,v obci hostinec,bus do Vimperka,pracovní do SRN.Kousek do klidné přírody a do lesů.Celková plocha je 1586 m2.PENB třídy G.

Cena: 3 200 000,00 Kč.

Jižní Čechy – Jindřichohradecko

Česká Kanada -rekreační areál v pěkném stavu i stylu na Jindřichohradecku nad Kunžakem v srdci překrásné oblasti České Kanady. Areál o celkové rozloze 2,2 ha s ubytovací kapacitou 300 lůžek, který se nachází na polosamotě nad údolím Struha, obklopeném lesy, vedle potok a rybníky. V první budově se nachází restaurace pro 120 osob, bar a kuchyň. V patře budovy se nachází 6 pokojů s příslušenstvím o celkové kapacitě 15 lůžek. V podkroví jsou 2 pokoje a byt s příslušenstvím. V suterénu sprchy a WC pro chatky. Dále wellness, garáž, dílna, sklady s možností dalšího využití. Kotelna s elektrickým kotlem i kotlem na pevná paliva.Další budova je rozdělena do 5 částí na 108 lůžek, 32 pokojů, byt se samostatným příslušenstvím a dále 6 pokojů se společným sociálním zařízením . Dále 3 samostatné učebny s tabulí, vhodné ke školení, akce. V přízemí je tělocvična s kobercovým povrchem a společenské místnosti.,technické zázemí, prádelna, umývárny.Dále v areálu se nachází 6 bungalovů s vlastním příslušenstvím na 34 lůžek,35 chatek s kapacitou 136 lůžek s příslušenstvím v samostatné zděné budově.Dále v rozlehlém areálu fotbalové a beachvolejbalové hřiště,venkovní posezení pod pergolou, kamenný gril, samostatné ohniště s krytou pergolou ,budovy na ubytování,sklady.Parkování pro auta i kola na parkovištích uvnitř areálu.K areálu patří trafo, vlastní vodárna s vrtem, obecní vodovod, kanalizace. Vytápění ÚT na tuhá paliva a 4 elektrokotlů. Klid,samota,lesy a přírody,cyklostezky,blízko Jindřichův Hradec.zavedená klientele,celoročně,vhodné na akce,večírky,rekeraci,školení,akce,dětské tábory,ubytování. Celková plocha je 22000 m2.PENB třídy D.

Cena: 14 000 000,00

PÍSEK-centrum města

Písek-centrum města nedaleko náměstí v ulici Rokycanova.Řadový dům na vhodném místě pro bydlení i podnikání,v přízemí po celkové rekonstrukci.Dům je s dvorním traktem,kde je garáž,dílna,sklad a v patře atelier s dvěma místnostmi s propojením krytou pavlačí do bytu v patře domu.V přízemí domu je uzavřený průjezd na vstup,vjezd do dvora na auta,parkování.Dále je v přízemí bývalá velká kancelář po celkové rekonstrukci se vstupem z ulice, dále menší místnost se vstupem i do dvora,WC a umývárna. Z průjezdu je vchod do patra,kde je chodba se vstupem na pavlač s průchodem do patra zadního traktu,dále vchod do podkrovního nového bytu 3+kk, nový krov a krytina.Z chodby je dále vstup do velkého bytu 3+1,koupelna,WC,komora,byty jsou na JZ slunné.Topení je ústřední nové a plynové, vodovod i studna ve dvoře,kanalizace.Dům má uzavřený dvůr se soukromím,ve dvoře je kolna a sklad,dále garáž a bývalá dílna,v patře jsou 2 místnosti-atelier v původním stylu.Dům je udržován,celý volný.Ihned k bydlení i podnikání,vhodný na bydlení a atelier,kanceláře,ordinaci,obchod ap.Výhodná poloha,garáže,výhodou uzavřený dvorní trakt.Celková plocha je 300 m2.PENB třídy G. Nyní celý dům pronajat výhodně.

Cena: 7 500 000,00

NP ŠUMAVA-Kvilda
Šumava-V CHKO Kvilda a blízko Slatí,Horské Kvildy,Modravy v NP Šum,ava.Nejvýše položená obec v ČR,centrum Šumavy,běžek,cykloturistiky a odpočinku.Zavedený penzion s restaurací a bytem,na luxusním místě blízko sjezdovky,přírody i centra obce,s krásným výhledem,vlastním oploceným parkovištěm pro 15 aut,oplocenou zahradou na relax a pro děti.Dům je zděný,před 10 lety proběhla rekonstrukce.V přízemí je vstupní hala,kancelář,restaurace s barem pro 40 osob,WC dámy a páni,vybavená kuchyně se zázemím,sklady,šatna a sociály,pokoj pro personál,dále sklady,lyžárna a kolárna se vstupem na parkoviště,navazuje nový byt 4+KK s velkou terasou s výhledem.V podkroví je 8 pokojů různých velikostí,každý se sprchou a WC.V suterénu je velká posilovna,prádelna,sklady,kotelna a sklad paliva,dílna.Topení je na ekokotel ÚT,voda i kanalizace.Dům je s vlastním parkovištěm ,dále navazuje okrasná zahrada s hřištěm 1000 m2,vše oploceno.Z pokojů je výhled na přírodu,sjezdovku.Vše stylově provedeno se dřevem,kompletně vybaveno.Možnost rozšíření.projekt na nástavbu na 10 pokojů a 2 apartmány,možnost přikoupení stavební parcely vedle domu.V obci vybavenost,restaurace,hřiště,obchody,pivovar,běžky,cyklostezky,vleky Kvilda.Vhodné k celoročnímu pronájmu turistů-zavedená klientela nebo přestavbu na apartmánový dům.Vybaveno  a ihned k užívání.PENB třídy G.Celková plocha je 1700m2.
Cena: 0,00

STRAKONICKO - Střela

Strakonicko-osada Střela u Strakonic a Katovic směr Plzeň.Prodej historické budovy bývalé velké sýpky,památkově chráněné.Prostory vnitřní mají 1000 m2.Budova není rekonstruována,je v původním stavu,třípatrová s velkými prostory-sklady.Půdorys vnitřku je 30 x 10 m ve všech 3 patrech.Leží u silnice I.třídy Strakonice-Plzeň,je pod zámkem Střela,je samostatně oddělena včetně pozemku okolo budovy.Ten je vhodný na zeleň,parkování.Dům má velké prostory,dobré,staré  a kvalitní stropy ve 3.patrech,spojené dřevěnými schody. Přípojka elektřiny na budově,voda vedle budovy,parkování před budovou.Vzhledem k poloze vhodné na přestavbu v retro stylu na penzion,hospodu,výrobu,ateliery,prodejnu,sklady ap.celková plocha pozemku je 750 m2.PENB třídy G.

Cena:   400 000,00

ŠUMAVA - Černá v Pošumaví

Šumava -centrum Šumavy přímo na začátku Lipenské přehrady s řekou Vltavou a začínající přehradou.Známá obec s cyklosezkami,pod Jeleními vrchy ,s dobrým přístupem na sjezdovky Hochficht a budoucí lanovkou na areál. Prodej domu s 12 samostatnými apartmány v nově zrekonstruovaném domě s parkovištěm v klidné části obce,blízko jezera,lesů i centra a nákupů,nádraží. V přízemí jsou 2 vstupy,společné prostory na sklady,v přízemí dále apartmány 3+KK a 2x 1+KK,v 1.patře jsou apartmány 1+1 a 1+KK, s balkony,ve 2.patře 1+KK a 1+KK s lodžií.Každý apartmán má místo pro kuchyňskou linku,je zde sprchový kout,WC.vytápění elektrické i před DO.Ihned k využívání a to celeoročně.V domě jsou samostatné přípojky elektřiny,vody,kanalizace,přístupová obecní cesta.Parkoviště je před domem.Dále klid,výhled do krajiny a na lesy,celodenní slunce.Nedotčená obec s malou nekomerční zastavěností,obchod,restaurace,vlak,v místě klid,nad domem krásná příroda ,kola,rybaření,turismus,lyže,běžky,pro celoroční využití.Dobrá investice na pronájem,celoročně.PENB třídy G.

Cena: 0,00

STRAKONICE - centrum na náměstí

Strakonice- centrum města na velkém náměstí na lukrativním místě ve  Strakonicích.Komerční dům s uzavřeným dlážděným dvorem s pergolou a dvorním traktem s nebyty a byty,sklady.Dům je stylový,po celkové stylové rekonstrukci před několika lety včetně střech,rozvodů,oken,omítek,podlah ,toipení.V přízemí je uzavřený dlážděný průjezd,2 prodejny a kanceláře s výlohami ,sociálním zařízením a vlastními vchody z náměstí,dále z průjezdu vstup do předsíně,kde je WC a úklidová místnost,vstup do velkého sklepení ze studnou,pokračuje vstup do patra,kde je byt velký 5+1,2x WC,koupelna,velký balkon do dvora,dále samostatný byt 2+KK,sprcha, s okny do dvora,v podkroví je velký byt 3+1.Byt jsou velké,pěkné,vybavené kuchyněmi,spotřebiči.Ve dvoře je provozovna,kotelna-dálkové vytápění párou,2 sklady,pergola a posezení,soukromí.Dům je napojen na přípojky města.Dům je celý výhodně pronajat,výhodná investice v centru ST.Celková plocha je 400 m2.PENB třídy G.

Cena: 8 000 000,00

ŠUMAVA-Vimperk

Šumava-Vimperk,známé město nedaleko hranic SRN,s veškerou vybaveností,blízko centra Šumavy,vhodné podmínky k podnikání.Průmyslová zděná hala v průmyslové části města směrem na Prachatice s velkým pozemkem,oplocnou zpevněnou plochou,dobrým přístupem.Hala o velikosti 30x18 m,výška je 9m.Velká vjezdová vrata na kamion,nákladní vozidla,nosná podlaha.Na halu navazuje zděný sklad,vlastní kotelna na tuhá paliva,velké garáže s dílnou a menší sklad.Přípojka elektřiny,vodovodu,kanalizace.Hala je dosud využívána k dřevovýrobě a na sklad řeziva a výrobků,dílny jsou využívané pro nákladní vozy.Zsatvěná plocha haly je 877 m2,vedlejší zpevněná a oplocená plocha na sklady,parkování i na další případnou výstavbu o velikosti 4344 m2.Vhodné k podnikání,výrobě,na sklady.Celková plocha je 5221 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 000 000,00

ČESKÝ KRUMLOV-samota u Rožmberka

ČESKOKRUMLOVSKO směr Rakousko a Lipensko okolo VLtavy blízko Rožmberka.Stylový,romantický hotel s oborou s jeleny o výměře 3 ha na samotě blízko Rožmberka nad Vltavou,leží na kopci pod lesem s překrásným výhledem na do údolí Vltavy,na lesy a panorama.Hotel prošel nákladnou rekonstrukcí,má stylovou restauraci se 110 místy včetně kuchyně,jídelny,šenku,terasy,salonku a sálu,nad je 15 komfortně vybavených pokojů s koupelnou a WC,terasa,dále samostatný byt v podkroví s balkonem pro majitele či na apartmán.V suterénu sklady,garáž,dílna,prádelna,byt pro personál.Na hotel navazuje bývalá velká stodola s platným stavebním povolením na další vestavbu pokojů a dále na 6 garáží.Vytápění je elektrické,plynem či na tuhá paliva,vrt a zázračný pramen k léčbě či lázním,vlastní ČOV.Před domem je parkoviště,kaple na svatby,akce.Dále vlastní tenisový kurt se zázemím a šatnou,koupelnou.Kolem hotelu je vlastní 3 ha obora s jeleny a daňky,rybníček.Nad hotelem je možnost přikoupení další obory 4 ha i pro možnost stavby RD .K dispozici honitba 800 ha u hranic.Vzhledem k poloze využití pro hotel,lovecké pobyty,léčebné pobyty,firemní akce,svatby,turismus a restaurace-vodáci,turisté do ČK,A.Nádherné prostředí,ochranná zóna hradu-bez budoucí výstavby v okolí.Hotel plně funkční,vybaven,stálá klientela.Celková plocha je 30 000 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

STRAKONICE-u náměstí

Strakonice centrum města u Velkého náměstí.Víceúčelový rodinný větší dům na lukrativním místě města, již po modernizaci a rekonstrukci,s nebytovými prostory v přízemí,byty v patře a v podkroví,garážemi v suterénu a uzavřeným dvorem.V přízemí 2 obchody,v patře 2 byty a v podkroví zánovní byt.V suterénu jsou 2 garáže,2 sklady,dále velký uzavřený dvůr s kolnami a sklady,zatravněný,slunný se soukromím ,na zahrádku i na posezení či parkování.Topení je ÚT dálkové,vodovod i kanalizace,obchody zavedené,vše i byty pronajaty,výhodně a dlouhodobě.Výborná lokalita,před domem i za domem parkování,obchody,vše v dosahu.K bydlení,podnikání i investici.celková plocha je 376 m2.PENB třídy G.

Cena: 6 000 000,00

ŠUMAVA-Volyně

Šumava-Volyně,brána Šumavy,městečko na úpatí Šumavy s veškerou vybaveností,střední školy a VOŠ,lékaři,spojení do Prahy i na Zadov.Židovská synagoga poblíž centra města.Historický objekt z roku 1808,již prošel několika rekonstrukcemi s různým využitím.Nyní v objektu funkční diskotéka s tanečním sálem,salonkem,barem,skladem,šatnou,toaletami,v patře je balkon a salonek.Vybaveno,plně funkční,ÚT na plyn.V patře domu je samostatný byt 3+1 se samostatným vchodem,moderní a ihned k bydlení,vhodné na pronájem či pro personál či provozovatele.U domu je dále uzavřený dvůr se zahradou do L,vhodné na posezení,parkování,zahrádku a odpočinek.Vhodné na investici či široké využití dle potřeby,nyní vše výhodně pronajato.Celková plocha je 510 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 100 000,00

ŠUMAVA-osada nad Vimperkem

Šumava-osada nad Vimperkem nedaleko komunikace na Zadov,Kvildu a centrální šumavu.Stylová restaurace s penzionem-ubytováním,zavedená klientela,celoroční provoz hostince i ubytování vzhledem k poloze.Přestavěna před 10 lety z původní usedlosti.Restaurace je stylová,40 míst s barem,salonek,kuřárna,kuchyně,sklady,sociální zařízení,krbovky,terasa ve dvoře se soukromím a venkovním grilem.Navazuje garáž,kolna,sklep a velká stodola na sklad, i s vlastním vjezdem.Nad restaurací je velká půda na pokoje,byt.Z druhé strany navazuje a je spojena chodbou budova obytná,kde je ubytování-v přízemí jsou 3 pokoje se sociálním zařízením,kotelna,sklad a v podkroví je byt 2+1 a 2 pokoje.Celkem nyní 20 lůžek.Též u domu je vlastní uzavřený dvůr na hraní dětí,posezení,zahrádku,před domem zahrádka,parkování.Topení je ÚT na tuhá paliva,obecní vodovod,septik.zařízení je stylové,zavedená klientela,prodej včetně vybavení,ihned k využívání.Blízko Vimperk-nákupy a koupaliště,blízko lesy,lyže,příroda.celková plocha je 1065 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 000 000,00

ŠUMAVA-Volyně centrum

Šumava-centrum města Volyně,historické centrum u silnice Praha-Strážný-SRN,blízko centrální Šumavy.Klidné městečko na úpatí Šumavy,obklopené lesy a kopci,s řekou Volyňkou,historickým plaveckým areálem a zároveń studentské město.Rodinný penzion v centru města,s galerií,bytem,11 pokoji pro ubytování,dvorem,restaurací,terasou,zahradou a parkovištěm.V přední části je z náměstí vstup s recepcí,samostatný vstup do galerie s 3 místnostmi s možností zřízení obchodu,chodba do zadní části,v patře je hala,balkon,kancelář,kuchyň,velká jídelna,pokoj s koupelnou,v patře jsou samostané retro pokoje se sprchou,WC a byt,ve 2.patře jsou 3 pokoje se zařízením a sklad.Z chodby z přízemí navazuje dvůr s posezením a budova s 8 pokoji,každý s WC a sprchou ,dále navazuje vstup do samostatné restaurace a jídelny- 40 míst,kde je bar,venkovní terasa s pergolou ,kuchyň,zázemí,posezení s krbem,v patře jídelna a sociály.Za terasou je uzavřené parkoviště pro hosty,okrasná zahrada a ovocná oplocená zahrada.Ústřední vytápění a krb,vodovod i kanalizace.Celkem k ubytování 23 lůžek,stylové provedení,stylové vybavení,perfektní stav,zavedená klientela,vše v provozu,ihned k bydlení,ubytování a restauraci.Výhodná poloha,celoroční využití.Celková plocha je 1956 m2.PENB třídy G.

Cena: 9 500 000,00

ŠUMAVA-Volyně

Volyně na Šumavě-brána Šumavy,městečko s veškerou vybaveností a velkým turismem v krásném prostředí Šumavy s výbornou dostupností do srdce Šumavy,na Zadov,Kvildu,i do SRN.Stylový hotel, plně funkční, s velkými zahradami,parkem,parkovištěm a vodním náhonem přímo v klidné části města s možností další výstavby příslušenství a vybavení hotelu.Hotel je plně funkční a vybaven stylovým nábytkem.Má restauraci s terasou na 120 míst,salonek s terasou,plně vybavenu kuchyň s příslušenstvím,garáže,zázemí,10 pokojů-25 lůžek,každý pokoj s vlastní koupelnou a WC,balkonem.Topení je ÚT na plyn,krb s výměníkem,napojen na ČOV a vodovod města.U hotelu vlastní parkoviště,pro hosty oploceno,vlastní zahrady,posezení,vlastní náhon,dětské hřiště a velký park lemovaný vodním náhonem.Krásné a klidné prostředí,blízko hlavního tahu Praha-Šumava-SRN,Zadov 25km,ve městě střední školy a VOŠ,bazén,Volyňka,tvrz,vlak,bus.Celková plocha je 13033 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

BLATNÁ-náměstí a centrum města

Blatná-moderní město v JČ s veškerou vybaveností.Komerční objekt s plochou 1200 m2 v lukrativní části města přímo v centru u náměstí města,dále s parkovištěm za domem.Objekt se skládá z dvou částí,obě jsou patrové a jsou vzájemně propojeny.Přízemí nyní po celkové rekonstrukci v hodnotě 1,5 mil.Kč a je celé pronajaté.V přízemí je z náměstí vstup a vestibul,velký obchodní prostor,celý pronajat, sociály,kancelář,vchod na parkoviště a pro zásobování,vchod do ulice,dále sklad,velká garáž s nákladovým prostorem k plošině výtahu,garáž a sklad,kotelna-ÚT na plyn.Vstup z vestibulu a z náměstí je též do patra,kde jsou velké místnosti-bývalá velká prodejna, 8 menších místností,kanceláře,sociály,umývárny,dále je v patře prosklená terasa a sklady,výtah.Velmi dobrý stav,3 nezávislé vstupy,vodovod i kanalizace městská,ÚT,dům je ze 70 let-montovaný moderní skelet s možností změny vnitřků a příček,možnost půdní nástavby na byty,výborný stav.Lukrativní místo v centru města,před domem parkoviště,za domem zeleň na zahradu či vlastní parkoviště.Vhodné na jakékoliv komerční využití včetně hotelu,obchodního centra,služeb,bydlení,výroby.V ÚP prodejní zóna,služby,byty,lehká výroba.Výhodný výnos z přízemí i z budoucího patra.Celková plocha je 1139 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

PÍSECKO-Varvažov u Orlické přehrady u Zvíkova i Orlíka

Zánovní stylový penzion s restaurací a sálem,bytem,dále 3 apartmány,garsonkou,terasou, je plně funkční a vybaven na krásném místě u rybníka,v klidu,s výhledem do krajiny a možností rozšíření o starší chalupu,pozemky na hřiště.V přízemí je formanka,velká jídelna s barem,velká krytá a otevřená terasa,sál s hernou,vinný sklep,kuchyně,3 sklady,sociály a kotelna,v podkroví pak jsou 3 apartmány po jednom pokoji s koupelnou a WC,jeden apartmán s 2 ložnicemi a koupelnou s WC,garsonka s vlastní koupelnou a velký byt s terasou.Vše stylově provedeno,ÚT na tuhá paliva,vlastní studna,parkoviště,terasa i pro byt a soukromí,zahrádka.Plně funkční,stylově provedeno ve dřevě a zařízeno.Možnost přikoupení vedlejší chalupy s dvorem stodolou a zahradou,dále parkoviště před budovou,velký sklad a dalších až 6 ha vedle na sportoviště,golf ap.Vhodné na penzion,sportovní či školicí středisko s bydlením.Lukrativní lokalita blízko Orlíka,lesy,příroda,klid.Celková plocha je 707 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.