www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

 IMG_20200831_093553.jpg

VODŇANSKO – osada u Vodňan

Pošumaví- Vodňany. Chatová a chalupářská osada,kde je pár chat na polosamotě  v bezprostřední blízkosti Vodňan mezi rybníkem a řekou Blanicí ,necelý 1 km od centra města,krásná a velmi klidná krajina .V místě místní asfaltová cesta ,okolo jen rybník,řeka,les a  klidná zástavba,příroda.Zděná  chata  se zvýšeným přízemím po nedávné rekonstrukci vnitřků,v dobrém stavu,ihned k užívání.Chata je téměř na okraji osady s JZ výhledem na řeku Blanici,okolo chaty je vlastní okrasná a oplocená zahrada ,před zahradou volný travní pozemek na parkovnání.Situována na JZ s celodenním sluncem a otevřeným výhledem.Ve zvýšeném přízemí je vstup přes krytou terasu do kuchyňky,dále obývací pokoj,ložnice ,koupelna a WC.Domek má sklep,vodovod,jímku,elektřinu.Za domkem je malý sklad.Půdní prostor pro možnou vestavbu nyní nevyužit.Chata je stylová,vytápění kamny,možnost elektřinou,má internet.celoroční užívání.Pro milovníky klidu,vody a řeky,v místě i trvale bydlící.Zahrada vhodná na pergolu,přístřešek,zahrádku.Blízko příroda i město s veškerou vybaveností.V místě klid,lesy,příroda,řeka na koupání,rybolov,cyklo,ve městě obchoďáky,lékař,vlak,bus a veškerá vybavenost.Dobrý přístup celoročně.Vhodné na i na trvalé bydlení v klidu i na rekreaci bez ruchu lidí.Celková plocha je 446 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 550 000,00 Kč.

 DJI_0151.JPG

BLATENSKO – polosamoty u Lažánek

Blatensko- malá chatová osada,kde je pár chat na polosamotě u lesů a rybníka,2 km od obce Lažánky a 6 km od Blatné,krásná a velmi klidná krajina Blatenska.V místě klidná místní cesta i jako cyklostezka,okolo jen lesy a absolutní klid,příroda.Zděná  chata ze suterénem a podkrovím z 80-90 let,málo užívaná a hezkém stavu,ihned k užívání.Chata je na okraji s krásným JZ výhledem,okolo chaty je vlastní okrasná zahrada s velkými balvany,vedle chaty a nad chatou místo na venkovní posezení,odpočinek,bazén,zahrádku.Situována na JZ s celodenním sluncem a otevřeným výhledem.V suterénu domu je vchod a veranda,garáž,místnost na sklad a kotelna,koupelna s vanou.Dřevěné schodiště do zvýšeného přízemí,kde je kuchyňka,velký obývací pokoj s krbem,posezením a balkonem,umývárna a WC.V podkroví je velký pokoj  i na ložnici a další ložnice  s balkonem.Vše stylově zařízené.Topení je ústřední na tuhá paliva či elektrokotel,dále krb,voda z vlastní studny,septik,220/380 V.Parkování v garáži či před domem i pro více aut.V místě klid,lesy,příroda,rybníky na koupání,cyklo,v Blatné Zámek Blatná  a veškerá vybavenost.Dobrý přístup celoročně.Vhodné na i na trvalé bydlení v klidu i na rekreaci bez ruchu lidí.Celková plocha je 479m2.PENB třídy G.

Cena: 2 300 000,00 Kč.

ŠUMAVA - Netolicko

Šumava-Netolicko.Krásná a velká oplocená zahrada se zděnou chatou na kopci nad Netolicemi .Výhodou je klid a příroda,ale také kousek do města na nákupy,do restaurace,na ryby na Mnich,blízko koně a zámek,také do lesa. Zděná chata,vstup přes krytou verandu,v přízemí pokoj s posezením a s kuchyňskou linkou,sprcha,umyvadlo a WC,v podkroví je ložnice.Možnost rozšíření chaty.U chaty je velká terasa na posezení.Dále je na pozemku dřevěný sklad na nářadí,vlastní vrt,septik,elektřina.Pozemek je oplocený a tvoří ho velká ovocná zahrada,parkování na pozemku.Z pozemku a chaty krásný výhled na panoramata.V místě jen pár chat,krajová zahrada bez sousedů.Jižně situovaný pozemek s celodenním sluncem a s výhledem.Město je s veškerou s vybaveností,blízko na nákupy a do centra.K pozemku místě asfaltová komunikace,jen pár chat  a zahrady,klidná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled ,slunce,klid.Ihned k rekreaci,chovu,odpočinku,letní bydlení.Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 1725 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

Písecko – polosamota u Zátaví u Otavy

Písecko- zděná chata nedaleko Zátaví u Písku na nádherném místě na konci malé chatové osady u lesa a přímo u rybníka ,100 m od řeky Otavy.Chata postavena u lesa s vlastním pozemkem okolo,nezátopová zóna s dobrým přístupem celoročně.Chata je zděná,má sklep a garáž v suterénu ,dále oplocenou zahradu s kolnou a posezením s výhledem na rybník a na jih,celodenní slunce.Do chaty je veranda,chodba s umývárnou a vstup do podkroví,samostatný WC,dále kuchyně velký obývací pokoj s krbovkami ,pokoj je velkýdo L a má vstup na velkou lodžii.V podkroví je velká ložnice do L,sprcha,lodžie.Elektřina je přivedena,jímka,vlastní studna.Krásná zahrada přímo se vstupem do rybníka, terasa,u domu parkování.Za chatou je volná příroda a lesy,končí cesta.Klid,lesy,výhled na rybník,rybaření a koupání v Otavě 100m od chaty.Vhodné pro milovníky klidu a přírody,rybaření.Chata je komplet vybavena,ihned k užívání. Celková plocha je 400 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-osada u Jetětic

Orlická přehrada-zděná chata nedaleko Jetětic-samoty Červená,na krásném klidném místě na okraji lesa s krásným výhledem na přehradu i s dobrým přístupem- 100 m k vodě.Chata je stylová,v přízemí je pokoj na sezení s krbem s vchodem na kryté venkovní sezení,dále sklad a spíž, navazuje na terasa s posezením.V polopatře má verandu se zápražím,dále chodbu,kuchyň,velký obývací pokoj s krbovkami a jídelnou, navazuje prosklená veranda s výhledem na vodu,dále komora,ložnice,koupelna a WC.Voda z vlastního vrtu,septik,220/380V.K chatě přístavek na skladování.Okolo chaty je krásná okrasná zahrada s posezením,navazuje na les,pozemek okolo chaty je pronajat.Parkování nad chatou.Velmi pěkné,prodej s vybavením,výhled na vodu,slunce,lesy a houby,klid,možnost k vodě i autem,pro rybáře a relax.celková plocha je 48 m2 a pozemek.PENB třídy G.

Cena: 1 200 000,00

STRAKONICKO - u Zborovic

Pošumaví-Strakonicko u Zborovic a Strunkovic, okraj chatové osady nad řekou Volyňkou na kopci s krásným výhledem na povodí Volyňky, lesy, kopce, přírodu. Vlak 1 km s dobrou dostupností do Volyně, Strakonic, na Šumavu. Zděná chata na okraji lesa, krajová chata, s výbornou dostupností po asfaltové silničce. V přízemí je veranda, velký pokoj s kuchyňským koutem a velkou lodžií na jih s výhledem, dále samostatná koupelnička a WC. V podkroví je velká ložnice a lodžie. V suterénu je garáž se skladem a sklep. Elektřina přivedena, voda ze studny pod chatou, septik. Okolo chaty je vlastní svažitý pozemek, místo na parkování a posezení, pod chatou zeleň a keře. Topení je lokální. V místě jeden soused-okraj chatové osady. Vedle les, louky, blízko k Volyňce-koupání, rybaření, cyklostezka Strakonice-Volyně. Vhodné na rekreaci i celoroční využívání. Dobrý celoroční přístup. Krásný výhled, klid, příroda. Celková plocha je 220 m2.PENB třídy G. V místě lesy, houby, cyklo, blízko na Šumavu, obchod, hospoda.

Cena:   0,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-u Radavy

Orlická přehrada-nádherné místo přímo u vody v lese a v klidné zátoce blízko Radavy za Chrástem,exklusivní výhled na vodu a panorama.V místě je pár chat,vstup na povolení,chata má přístup autem,přímo vstup do vody,terasy a molo na rybaření,koupání s pozvolným vstupem do vody.Chata je montovaná,dřevěné prvky,na kamenné podezdívce,nedávno modernizovaná.V přízemí je vstup,kuchyňka,sklípek,obývací pokoj s krbovými kamny,dále se vstupem do podkroví a balkonovým velkým oknem na velkou terasu,obehnanou zelení se soukromím a s nádherným výhledem na vodu a panorama,dále pokojík,v podkroví jsou 2 ložnice.V suterénu je nová koupelna s rohovou vanou,sauna,technická místnost.Topení el.a krbovky,220/380V,vlastní vrt septik.Stylově řešeno.Vedle chaty je parkovací stání,venkovní posezení či prostor na hraní pro děti,pár schodů pod chatou terasa na grilování,přímý přístup k vodě a k molu s prostorem na rybolov,loď,koupání.Pár chat,soukromí,slunce,exklusivní výhled na přehradu,chata je mezi nejkrásnějšími místy na přehradě.

Cena: 0,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-Zvíkovsko

Orlická přehrada-polosamota u lesa,malá chatová osada u lesa nedaleko Kučeře a Zvíkova,800 m k přehradě k vodě-koupání,rybaření.Zděná chata,před nedávnem po modernizaci a instalaci ÚT,celoročně k užívání,leží na okraji osady,okolo je okrasná zahrada a terasa se skalkou a krbem.Ve zvýšeném přízemí je venkovní veranda,terasa,vnitřní veranda,pokoj s krbem a kuchyňským koutem,2 pokojíky,v podkroví je ležení-ložnice až pro 6 lidí.V suterénu je ložnice,koupelna a WC,kotelna a prádelna,spíž,veranda a vstup ven,kde je za chatou kolna a sklad.Před chatou a okolo chaty je vlastní okrasná zahrada,krb s terasou a posezení.Topení je krb a ÚT na tuhá paliva,vrt,jímka.U chaty je parkování,možnost garáže,celodenní slunce a výhled na přírodu a lesy,klid,pár chat,k Vltavě 800 m.Do obchodu a hospody 1km.Kompletní s stylové zařízení v ceně.Ihned k užívání.Celková plocha je 432 m2.

Cena: 0,00

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.