www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

REALITY - ŠUMAVA - PRAHA

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

 IMG_20210730_151721.jpg

PÍSECKO – rybník Tálín

Písecko- vesnička Tálín se stejnojmenným rybníkem Tálín,blízko Písku v klidné krajině Písecka.Ojedinělá nabídka stylové dřevěnice na samotě s velkým pozemkem 7500 m2, skryté v lese na břehu rybníka,s absolutním soukromím bez sousedů,okolo lesy,příroda,velký rybník.Pozemek je oplocen,část tvoří vzrostlý les a část zeleň-slunná louka.Chalupa je původní dřevěnice s kulatiny,nyní po celkové rekonstrukci včetně střechy,vnitřků,nové terasy se zastřešením.Dále je na pozemku vedle domu  velká garáž,venkovní posezení s ohništěm a na okraji pozemku další garáž,kterou lze přestavět na chatu,chalupu,je vedena jako stavba pro bydlení.Dům má verandu,dále předsíň,vybavená kuchyň s jidelnou,velký obývací pokoj s krbovkami,vstupem na terasu a vstup do podkroví.V přízemí je dále prostorná koupelna a WC.Vše stylově vybaveno.V podkroví je hala s ležením,dále dětský pokoj a velká ložnice.Celoročně obyvatelné,střecha zateplena.Voda pitná z vlastního nového vrtu,ekologický septik,fotovoltaika bez potřeby připojení na síť.Dům i pozemek je zabezpečen alarmem.Prodej včetně kompletního vybavení,traktůrku,čtyřkolek,lodi.Místo je skryto před lidmi,dobrý příjezd celoročně.Pod pozemkem je přímo rybník,nad pozemkem volná přírody a louka s výhledem.Do obce je 1 km,vybavenost,do centra Písku 15 minut autem.Nemovitost skýtá možnost pro využití na sídlo,relax,pronájem,možnost rozšíření ,chov,pětitelství.Prodej včetně kompletního vybavení.Celková plocha je 7500m2.PENB třídy G.

Cena: 15 500 000,00 Kč.

 DJI_0173.JPG

ŠUMAVA – polosamota u Volyně

Šumava- Volyňsko.Malá chatová osada,kde je pár chat na polosamotě pod Volyní ,přímo u lesa a nad řekou Volyňkou-100 m,1 km od Volyně ,krásná a velmi klidná krajina .V místě klidná místní cesta i jako cyklostezka,okolo jen lesy,koně,řeka a  klid,příroda.Zděná  chata ze suterénem a podkrovím z 80let,v dobrém stavu,ihned k užívání.Chata je na okraji malé osady s JZ výhledem,okolo chaty je vlastní okrasná zahrada , nad chatou místo parkování.Pod pozemkem je místo na zahradu,kterou je možné využívat na zahrádku,ohniště ,pro děti.Situována na JZ s celodenním sluncem a otevřeným výhledem.V suterénu domu je místnost s posezení, s kuchyňkou,před domkem velká terasa na posezení a udírna,sklep,vodárna a dílna,dále vchod do přízemí.V přízemí je vchod a veranda,vchod do podkroví.Dále v přízemí kuchyň,obývací pokoj s krbem a jídelnou,vstup na velkou lodžii s výhledem,koupelna se sprchou a WC.V podkroví je velká ložnice s lodžií a menší ložnice.Vše stylově zařízené.Topení je krb a na tuhá paliva ,voda z vlastní studánky,septik,220/380 V.V místě klid,lesy,příroda,řeka na koupání,rybolov,cyklo,ve Volyni koupaliště,vlak,bus a veškerá vybavenost.Dobrý přístup celoročně.Vhodné na i na trvalé bydlení v klidu i na rekreaci bez ruchu lidí.Vedeno v KN jako rodinný dům.Celková plocha je 252 m2 a pozemek v užívání 300 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 200 000,00 Kč.

 Soubor_035.jpeg

PÍSECKO – polosamota u Otavy

Písecko – zděná chata na polosamotě u řeky Otavy a v listanatém lesíku pod Zátavím kousek od Písku,v místě  je klid,pár chat a Otava,za chatami volná příroda a kousek od místa je soutok Otavy a Blanice.Chata je v místě ,kde končí cesta,má okolo vlastní velký 800 m2 pozemek-okrasná zahrada přímo až k vodě,posezení,parkování,sportoviště.Chata je zděná ,stáří 10 let ,vystavěna na starých základech,kde zůstal pěkný sklep pod celou chatou.Pár schodů je do velké prosklené verandy s otvíracími okny a výhledem na řeku,dále je místnost ve které je kuchyňka,jídelna,obývací pokoj s ležením a s krbovými kamny,dále koupelna,kde je sprcha,umyvadlo a WC.V podkroví je ložnice.Zvenka je vchod do 2 skladů a velkého sklepa na sklad,saunu ap.Topení je lokální,voda teplá i studená ze studny,septik,elekřina.Možnost rozšíření chaty.V místě slunce,vzrostlé stromy se stínem a soukromí,pozemek až do vody,klid a příroda,koupání  a rybaření,v dobré dostupnosti od místa je stylový hostinec,cyklostezka.Blízko do Písku na nákupy,turismem.Obecní a vlastní komunikace až k chatě.V místě jen čtyři rekreační chaty.PENB třídy G.

 

Cena: 0,00  Kč.

 DJI_0151.JPG

BLATENSKO – polosamoty u Lažánek

Blatensko- malá chatová osada,kde je pár chat na polosamotě u lesů a rybníka,2 km od obce Lažánky a 6 km od Blatné,krásná a velmi klidná krajina Blatenska.V místě klidná místní cesta i jako cyklostezka,okolo jen lesy a absolutní klid,příroda.Zděná  chata ze suterénem a podkrovím z 80-90 let,málo užívaná a hezkém stavu,ihned k užívání.Chata je na okraji s krásným JZ výhledem,okolo chaty je vlastní okrasná zahrada s velkými balvany,vedle chaty a nad chatou místo na venkovní posezení,odpočinek,bazén,zahrádku.Situována na JZ s celodenním sluncem a otevřeným výhledem.V suterénu domu je vchod a veranda,garáž,místnost na sklad a kotelna,koupelna s vanou.Dřevěné schodiště do zvýšeného přízemí,kde je kuchyňka,velký obývací pokoj s krbem,posezením a balkonem,umývárna a WC.V podkroví je velký pokoj  i na ložnici a další ložnice  s balkonem.Vše stylově zařízené.Topení je ústřední na tuhá paliva či elektrokotel,dále krb,voda z vlastní studny,septik,220/380 V.Parkování v garáži či před domem i pro více aut.V místě klid,lesy,příroda,rybníky na koupání,cyklo,v Blatné Zámek Blatná  a veškerá vybavenost.Dobrý přístup celoročně.Vhodné na i na trvalé bydlení v klidu i na rekreaci bez ruchu lidí.Celková plocha je 479m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

ŠUMAVA - Netolicko

Šumava-Netolicko.Krásná a velká oplocená zahrada se zděnou chatou na kopci nad Netolicemi .Výhodou je klid a příroda,ale také kousek do města na nákupy,do restaurace,na ryby na Mnich,blízko koně a zámek,také do lesa. Zděná chata,vstup přes krytou verandu,v přízemí pokoj s posezením a s kuchyňskou linkou,sprcha,umyvadlo a WC,v podkroví je ložnice.Možnost rozšíření chaty.U chaty je velká terasa na posezení.Dále je na pozemku dřevěný sklad na nářadí,vlastní vrt,septik,elektřina.Pozemek je oplocený a tvoří ho velká ovocná zahrada,parkování na pozemku.Z pozemku a chaty krásný výhled na panoramata.V místě jen pár chat,krajová zahrada bez sousedů.Jižně situovaný pozemek s celodenním sluncem a s výhledem.Město je s veškerou s vybaveností,blízko na nákupy a do centra.K pozemku místě asfaltová komunikace,jen pár chat  a zahrady,klidná lokalita nad městem s dobrým přístupem do centra i do přírody.Výhled ,slunce,klid.Ihned k rekreaci,chovu,odpočinku,letní bydlení.Výhodná lokalita,příroda,klid,celková plocha je 1725 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

Písecko – polosamota u Zátaví u Otavy

Písecko- zděná chata nedaleko Zátaví u Písku na nádherném místě na konci malé chatové osady u lesa a přímo u rybníka ,100 m od řeky Otavy.Chata postavena u lesa s vlastním pozemkem okolo,nezátopová zóna s dobrým přístupem celoročně.Chata je zděná,má sklep a garáž v suterénu ,dále oplocenou zahradu s kolnou a posezením s výhledem na rybník a na jih,celodenní slunce.Do chaty je veranda,chodba s umývárnou a vstup do podkroví,samostatný WC,dále kuchyně velký obývací pokoj s krbovkami ,pokoj je velkýdo L a má vstup na velkou lodžii.V podkroví je velká ložnice do L,sprcha,lodžie.Elektřina je přivedena,jímka,vlastní studna.Krásná zahrada přímo se vstupem do rybníka, terasa,u domu parkování.Za chatou je volná příroda a lesy,končí cesta.Klid,lesy,výhled na rybník,rybaření a koupání v Otavě 100m od chaty.Vhodné pro milovníky klidu a přírody,rybaření.Chata je komplet vybavena,ihned k užívání. Celková plocha je 400 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

STRAKONICKO - u Zborovic

Pošumaví-Strakonicko u Zborovic a Strunkovic, okraj chatové osady nad řekou Volyňkou na kopci s krásným výhledem na povodí Volyňky, lesy, kopce, přírodu. Vlak 1 km s dobrou dostupností do Volyně, Strakonic, na Šumavu. Zděná chata na okraji lesa, krajová chata, s výbornou dostupností po asfaltové silničce. V přízemí je veranda, velký pokoj s kuchyňským koutem a velkou lodžií na jih s výhledem, dále samostatná koupelnička a WC. V podkroví je velká ložnice a lodžie. V suterénu je garáž se skladem a sklep. Elektřina přivedena, voda ze studny pod chatou, septik. Okolo chaty je vlastní svažitý pozemek, místo na parkování a posezení, pod chatou zeleň a keře. Topení je lokální. V místě jeden soused-okraj chatové osady. Vedle les, louky, blízko k Volyňce-koupání, rybaření, cyklostezka Strakonice-Volyně. Vhodné na rekreaci i celoroční využívání. Dobrý celoroční přístup. Krásný výhled, klid, příroda. Celková plocha je 220 m2.PENB třídy G. V místě lesy, houby, cyklo, blízko na Šumavu, obchod, hospoda.

Cena:   0,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-Zvíkovsko

Orlická přehrada-polosamota u lesa,malá chatová osada u lesa nedaleko Kučeře a Zvíkova,800 m k přehradě k vodě-koupání,rybaření.Zděná chata,před nedávnem po modernizaci a instalaci ÚT,celoročně k užívání,leží na okraji osady,okolo je okrasná zahrada a terasa se skalkou a krbem.Ve zvýšeném přízemí je venkovní veranda,terasa,vnitřní veranda,pokoj s krbem a kuchyňským koutem,2 pokojíky,v podkroví je ležení-ložnice až pro 6 lidí.V suterénu je ložnice,koupelna a WC,kotelna a prádelna,spíž,veranda a vstup ven,kde je za chatou kolna a sklad.Před chatou a okolo chaty je vlastní okrasná zahrada,krb s terasou a posezení.Topení je krb a ÚT na tuhá paliva,vrt,jímka.U chaty je parkování,možnost garáže,celodenní slunce a výhled na přírodu a lesy,klid,pár chat,k Vltavě 800 m.Do obchodu a hospody 1km.Kompletní s stylové zařízení v ceně.Ihned k užívání.Celková plocha je 432 m2.

Cena: 0,00

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.