www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

PÍSECKO – polosamota u Podolského mostu

Písecko- polosamota v malé chatové osadě u Podolského mostu blízko Temešváru,500 m od řeky Vltavy.Zděná patrová chata s krytou terasou a pěknou terasovitou zahradou s protékajícím potokem v malé osadě,která je oplocena a se soukromím ,500 m pod obcí,navazuje na přírodu a blízko k přehradě.Chata má v přízemí kuchyň s jídelnou a terasu s pesezením a výhledem na zahradu,,samostatný vchod z terasy i schody do patra.V patře je pokoj s krbem a balkon,dále koupelna se sprchou a WC,i samostatný vstup s z verandy ven.V podkroví je ložnice.Topení je krbem a lokální,voda ze studny,septik,elektřina.Vedle chaty jsou 2 sklady,dále samostatné posezení s ohništěm a udírnou,nad chatou je okrasná malá zahrada,další velká okrasná zahrada je pod chatou,je předělena potokem,je terasovitá a velmi pěkná.Parkování je vedle chat.V místě je soukromí,klid,příroda,k řece Vltavě na rybaření a koupání je 500m ,přístup i autem.Vhodné k rekreaci,rybaření.Celková plocha je 500 m2.PENB třídy G.

Cena: 900 000,00 kč.

PÍSECKO - polosamota u Protivína

Písecko-polosamota v lesích blízko Protivína,Vodňan a 1km od Milenovic, 600 m od řeky Blanice.V místě je pár chat,klid,chaty jsou v lese, chata leží přímo na okraji,u ní končí cesta,začíná les.Chata i pozemek u chaty jako okrasná zahrada a parkoviště je na vlastním pozemku.Chata je v přízemí zděná,patro a podkroví kombinace se dřevem. V suterénu je velký sklad a dílna,dále sprchový kout.V přízemí je veranda,WC a umývárna,kuchyň a velký pokoj s velkou terasou na jih s výhledem do lesa.V podkroví jsou 2 menší ložnice.Voda z vlastního vrtu,elektřina,septik.U chaty je kolna,posezení s udírnou,okrasná zahrada a parkování.Zpevněná cesta k chatě i celoročně na užívání.Chata je udržovaná a ihned k obývání.Krásné a klidné prostředí,lesy,blízko Blanice na koupání a rybaření,blízko do Protivína,kde je vybavenost,Písku i Vodňan.Chata je vybavena,topení je lokální.Vhodné k rekreaci i k pronájmu pro vybranou klientelu,výhodná poloha .Celková plocha je 400 m2.PENB třídy G.

Cena: 750 000,00 Kč.

ŠUMAVA - polosamota nad Česticemi

Šumava – malá chatová osada u Čestic na Vacovsku.Zděná chata s dřevěnou zateplenou nástavbou s patrem a podkrovím na okraji u lesa,krajový pozemek-okrasná a ovocná oplocená zahrada okolo chaty. Chata má terásku s posezením, v přízemí velký pokoj s kuchyní a posezením,v patře je ložnice s lodžií,v podkroví je ložnice.Topení je lokální a elektrické,elektřina zavedena.Vedle chaty je zděný suchý WC a skládek.Voda je možná čerpat z potoka pod chatou-přivedené potrubí.Chata je situována na jih-celodenní slunce a krásný výhled na lesy a přírodu,za chatou volná příroda a les.V místě pár chat,zpevněná cesta až k místu.Okolo je terasovitá zahrada,dále ovocné stromy a okrasná zahrada,posezení a ohniště.Klid,lesy,přírody,blízko na centrální Šumavu,v obci 1km vybavenost,bus do Prahy,obchod,hospoda.Chata je vybavena,ihned k užívání.Celková plocha je 402 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

ORLICKÁ PŘEHRADA-osada u Jetětic

Orlická přehrada-zděná chata nedaleko Jetětic-samoty Červená,na krásném klidném místě na okraji lesa s krásným výhledem na přehradu i s dobrým přístupem- 100 m k vodě.Chata je stylová,v přízemí je pokoj na sezení s krbem s vchodem na kryté venkovní sezení,dále sklad a spíž, navazuje na terasa s posezením.V polopatře má verandu se zápražím,dále chodbu,kuchyň,velký obývací pokoj s krbovkami a jídelnou, navazuje prosklená veranda s výhledem na vodu,dále komora,ložnice,koupelna a WC.Voda z vlastního vrtu,septik,220/380V.K chatě přístavek na skladování.Okolo chaty je krásná okrasná zahrada s posezením,navazuje na les,pozemek okolo chaty je pronajat.Parkování nad chatou.Velmi pěkné,prodej s vybavením,výhled na vodu,slunce,lesy a houby,klid,možnost k vodě i autem,pro rybáře a relax.celková plocha je 48 m2 a pozemek.PENB třídy G.

Cena: 1 200 000,00

STRAKONICKO - u Zborovic

Pošumaví-Strakonicko u Zborovic a Strunkovic, okraj chatové osady nad řekou Volyňkou na kopci s krásným výhledem na povodí Volyňky, lesy, kopce, přírodu. Vlak 1 km s dobrou dostupností do Volyně, Strakonic, na Šumavu. Zděná chata na okraji lesa, krajová chata, s výbornou dostupností po asfaltové silničce. V přízemí je veranda, velký pokoj s kuchyňským koutem a velkou lodžií na jih s výhledem, dále samostatná koupelnička a WC. V podkroví je velká ložnice a lodžie. V suterénu je garáž se skladem a sklep. Elektřina přivedena, voda ze studny pod chatou, septik. Okolo chaty je vlastní svažitý pozemek, místo na parkování a posezení, pod chatou zeleň a keře. Topení je lokální. V místě jeden soused-okraj chatové osady. Vedle les, louky, blízko k Volyňce-koupání, rybaření, cyklostezka Strakonice-Volyně. Vhodné na rekreaci i celoroční využívání. Dobrý celoroční přístup. Krásný výhled, klid, příroda. Celková plocha je 220 m2.PENB třídy G. V místě lesy, houby, cyklo, blízko na Šumavu, obchod, hospoda.

Cena:   0,00 Kč.

ŠUMAVA-Volyně

Šumava-Volyně,brána Šumavy.Dřevěná chata se zápražím a sklípkem,18 m2, na oploceném pozemku-zahradě o výměře 337 m2,jihovýchodně u měts apod vrchem Andělíček s výhledem na jihozápad na Šumavu,lesy,kopce a přírodu.Zahrada s chatkou tvoří součást malé chatové osady s dobrou přístupovou cestou,pozemek je oplocen,bez elektřiny a vody,možnost napojení.V místě klid,les,slunce a výhled.Vhodné pro relax,zahrádku,odpočinek.Ve mětě je vybavenost,koupaliště,Volyňka,cyklotrasy,blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 355 m2.

Cena: 0,00

POŠUMAVÍ-u Strakonic

Pošumaví-polosamota nedaleko Přešťovic a Štěkně,v lese,kde je pár chat,blízko 100 m je řeka Otava.Stylová dřevěná chata na okraji lesa,nezátopné území,pod chatou je louka,za ní řeka Otava.Chata má velkou verandu se vstupem do předsíně,dále velký pokoj s velkou kuchyňskou linkou,posezením,krbovými kamny a vstupem do podkroví.V podroví je velká ložnice a lodžie s krásným výhledem.U chaty je venkovní terasa s posezením,okolo je pozemek,nyní v pronájmu,vyřizuje se odkup.Je k chatě i přípojka elektřiny.Parkování nad chatou.V místě klid,pár chat,slunce,výhled,řeka,pod chatou potůček se zdrojem vody.Klidné místo,celoroční přístup,blízko Písek,Strakonice,dostupnost na Šumavu.Vhodné preo relax,rybáře.celková plocha je 100 m2.

Cena: 400 000,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-u Radavy

Orlická přehrada-nádherné místo přímo u vody v lese a v klidné zátoce blízko Radavy za Chrástem,exklusivní výhled na vodu a panorama.V místě je pár chat,vstup na povolení,chata má přístup autem,přímo vstup do vody,terasy a molo na rybaření,koupání s pozvolným vstupem do vody.Chata je montovaná,dřevěné prvky,na kamenné podezdívce,nedávno modernizovaná.V přízemí je vstup,kuchyňka,sklípek,obývací pokoj s krbovými kamny,dále se vstupem do podkroví a balkonovým velkým oknem na velkou terasu,obehnanou zelení se soukromím a s nádherným výhledem na vodu a panorama,dále pokojík,v podkroví jsou 2 ložnice.V suterénu je nová koupelna s rohovou vanou,sauna,technická místnost.Topení el.a krbovky,220/380V,vlastní vrt septik.Stylově řešeno.Vedle chaty je parkovací stání,venkovní posezení či prostor na hraní pro děti,pár schodů pod chatou terasa na grilování,přímý přístup k vodě a k molu s prostorem na rybolov,loď,koupání.Pár chat,soukromí,slunce,exklusivní výhled na přehradu,chata je mezi nejkrásnějšími místy na přehradě.

Cena: 0,00

ORLICKÁ PŘEHRADA-Zvíkovsko

Orlická přehrada-polosamota u lesa,malá chatová osada u lesa nedaleko Kučeře a Zvíkova,800 m k přehradě k vodě-koupání,rybaření.Zděná chata,před nedávnem po modernizaci a instalaci ÚT,celoročně k užívání,leží na okraji osady,okolo je okrasná zahrada a terasa se skalkou a krbem.Ve zvýšeném přízemí je venkovní veranda,terasa,vnitřní veranda,pokoj s krbem a kuchyňským koutem,2 pokojíky,v podkroví je ležení-ložnice až pro 6 lidí.V suterénu je ložnice,koupelna a WC,kotelna a prádelna,spíž,veranda a vstup ven,kde je za chatou kolna a sklad.Před chatou a okolo chaty je vlastní okrasná zahrada,krb s terasou a posezení.Topení je krb a ÚT na tuhá paliva,vrt,jímka.U chaty je parkování,možnost garáže,celodenní slunce a výhled na přírodu a lesy,klid,pár chat,k Vltavě 800 m.Do obchodu a hospody 1km.Kompletní s stylové zařízení v ceně.Ihned k užívání.Celková plocha je 432 m2.

Cena: 0,00

VODŇANSKO-okraj nad Stožicemi

Pošumaví-Vodňansko,okraj malé obce Stožice u Vodňan,malá chatová osada u lesa za obcí,blízko koupaliště a přírody.Stylová zděná chata na vlastním pozemku s možností užívání pozemku okolo-les a okrasná zahrada.Leží na kopci s krásným výhledem na jih a na přírodu, v místě pár chat a klid.V přízemí je vstup přes krytou terasu do společenské místnosti s krbem a posezením,dále sprchou,WC,sklípek,navazuje dílna a menší garáž-sklad.Schody do patra,kde je kuchyňka,spíž,obývací pokoj s krásným výhledem,pokojík a ložnice.Chata je plně vybavena,topení krb a elektrické,vodovod.V místě klid,slunce,parkování před chatou,celoroční přístup,100m koupaliště,ranč koní,lesy,hospoda,blízko do Vodńan-nákupy a vybavenost.Celková plocha je 300 m2.

Cena: 0,00

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.