www.reality-sumava.cz      www.reality-pisecko.cz

PATERNA - REALITY, s.r.o.

Šumava a Písecko . Vimperská 707, Volyně

Praha a okolí - Lucemburská 1, Praha 2

Největší a stálá nabídka nemovitostí na Šumavě, v Pošumaví, Písecko a okolí Orlické přehrady

Naše pobočky v Praze, Holandsku, Belgii, SRN, a naši klienti po celé Evropě i zámoří

Pobočka Španělsko - prodej nemovitostí u pobřeží Valencie a okolí, tel. +34 609 683 340

Rychlé a kvalitní zprostředkování prodeje všech nemovitostí včetně zajištění právního servisu, posudku, PENB

Přímý a okamžitý výkup všech nemovitostí

+420 602 272 472                                                    Stavební činnost - kompletní činnost ve výstavbě                                  paterna@reality-sumava.cz

 IMG_20200601_105348.jpg

ŠUMAVA - osada u Kraselova

Šumava- malá klidná osada blízko Kraselova,kde je pár chalup a obklopena lesy v absolutním klidu začínající Šumavy.Výborná dostupnost na centrální Šumavu,blízko Hoslovice skanzen a ranč s koňmi,příroda,lesy.Stylové ,bývalé, zemědělské stavení  po kompletní rekonstrukci před pár lety ,nyní 2 byty včetně nové půdní vestavby s bytem.V přízemí veranda a šatna,volně navazuje kuchyň,velký obývací pokoj s klenbami a s jídelnou,chodba,ložnice,dětský pokoj,velká koupelna s vanou,sprchou a WC.V přízemí je i velká technická místnost s WC a vstupem do dvora a do půdního bytu,kotelna s vchodem ven.V podkroví nový samostatný byt.Vhodné pro 2 rodiny či k pronájmu.Ústřední vytápění na tuhá paliva a podlahovka,studna a vrt,septik.Stylově předělané z původního zemědělského stavení.Dům má 2 klenuté sklepy.Ve dvoře je okrasná zahrada,přístřešek pro auto,kolna.Dále menší zahrada a zbořeniště-možnost dále stavět,za domem je oplocená větší zahrada a za ní volná příroda.Kousek do klidné přírody a do lesů,Strakonice 10 km.Celková plocha je 1700 m2.PENB třídy G.

Cena: 3 800 000,00 Kč.


ŠUMAVA – Kvilda

Obec nejvýše položená v ČR, v srdci Šumavy v CHKO a NP. Zahájeny rezervace na prodej nových apartmánů do osobního vlastnictví, ve stylovém šumavském stavení, blízko sjezdovky a přírody, na okraji obce s výhledem. Každý apartmán má terasu či balkon. Prodej i atelierů. Každý apartmán má v ceně sklad v suterénu a venkovní stání pro vůz. Apartmány a ateliéry jsou od 1+KK od 45 m2 do 3+KK o velikosti 106 m2, vždy s velkou terasou, některé i s balkonem nebo zahrádkou. Byty jsou stylové v několika různých dispozicích, v ceně budou hotové stylové koupelny, podlahy. Bez zařízení a nábytku. Možnost zajištění dodání kuchyně i nábytku od specializované firmy. Byty jsou s krásným výhledem, slunné a na JZ. Prodej jednotek do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství, areál oplocen. V domě bude nová restaurace, která bude především k dispozici pro majitele bytů, pouze pro denní provoz. V suterénu k dispozici je welness. Dům se nachází blízko sjezdovky, nad domem jsou běžecké dráhy, cyklostezky, lesy a příroda, dětské sjezdovky, restaurace a bowling, kavárny, obchody. Topení je centrální a dům je zateplen, voda i kanalizace, internet. Z pokojů je výhled na přírodu, lesy, příroda. Vše provedeno v šumavském stylu se dřevem. Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek, sport, relax, k pronájmu turistů. Energetický štítek PENB třídy A.

Cena: od 90 000 Kč za 1m2.


ŠUMAVA - Budkov u Husince

Šumava - osada Budkov u známého Husince blízko centrální Šumavy a Prachatic.Zděný starší domek v klidné části obce na návsi,z chalupy krásný výhled na lesy,kopce,v místě klid a klidné okolí.Přes uzavřený dvorek je vstup do verandy se schodištěm do podkroví a chodba se vstupem do kotelny,další menší chodba se vstupem do sklepa.Následuje velká kuchyň s jídelnou,obývací pokoj,ložnice,koupelna s vanou,WC,komora.V podkroví je pokoj a půda na případnou další vestavbu.Topení je ústřední na tuhá paliva,krbovky,voda ze studny i obecní,septik.Ve dvoře je i garáž a dílna,dále navazuje další dvůr s kolnami vhodný na zahrádku,posezení,pergolu,bazén.Před domem je také zahrádka.Dům je starší a udržovaný.Kousek od domu na dohled je ovocná zahrada,oplocená se skleníkem,obecní vodovod na místo.Vhodná na pěstitelství či chov.Klidná vesnička,autobus do Husince,PT,v místě hostinec a úřad.V okolí lesy a příroda.Celková plocha je 557 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 900 000,00 Kč.


Orlická přehrada - polosamota u Červené

Orlická přehrada – polosamota na krásném a klidném místě u Červené nedaleko Jetětic za Podolským mostem.V místě je pár chalup,u této chalupy jen jeden soused rekreačně .Chalupa je po celkové rekonstrukci vnitřků,rozvodů,vody,elektřiny,podlah před několika lety,dále nová kuchyň,koupelna,.započata další místnost v bývalém skladu,který navazuje na obytnou část.Domek má verandu a chodbu,předsíň,dále velkou kuchyň s jídelnou,obývací pokoj s krbovými kamny,ložnici,koupelnu a WC.Na obytnou navazuje sklad,kde je započata vestavba dalšího pokoje,kolna.Velká půda pro vestavbu.Výhled z oken,slunce.U chalupy je předzahrada,okrasná zahrada s altánem a ovocná zahrada.Na zahrady navazuje volná louka a pak les.K Vltavě-přehradě je 600m,možnost i autem až k vodě,kde je pláž a koupání,rybaření.Klid a krásná příroda,přehrada,nedaleko vlaková zastávka a hospůdka .Vše hezky a vkusně provedeno.Topení je krbovkami  a přímotopy,voda obecní,septik.V místě klid,příroda,lesy,nádherná krajina,blízko voda pro rybáře,cyklostezky.Celková plocha je 800 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 


Orlická přehrada - u Jickovic

Orlická přehrada – osada u Jickovic,kde je pár chalup a chat,blízko lesa a blízko k přehradě a  k vodě,kde je krásný výhled na hrad Zvíkov,v místě rybaření,koupání,možnost sjet k vodě autem.Novostavba rekreačního,celoročně obyvatelného domku-dřevostavby se zateplením,s možnosti rozšíření obytné části jak do podkroví,tak do boku stavby.Výhodou je,že leží na okraji osady,bez přímých sousedů a má velký pozemek-2 oplocené okrasné zahrady o velikosti 1000 m2.Chalupa má předsíň s vestavěnými skříněmi,velký obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, dohromady i s ležením a s možností předělení,velkou koupelnu a WC.Možnost snadného rozšíření či zřízení ležení v podroví.Dům je stylová dřevostavba,zateplena.Vše hezky a vkusně provedeno.Z oken výhled do zahrady a zeleně.Voda z vrtu,elektřina,jímka.Dvě oplocené zahrady na posezení,zahrádku,chov nebo možnost další stavby na druhé zahradě.V místě klid,příroda,lesy,nádherná krajina,blízko voda pro rybáře,cyklostezky.Celková plocha je 1000 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 

 

CHKO Blanský les - samoty

CHKO Blanský les-samoty nad Brlohem-Janské Údolí.Stylový bývalá menší usedlost na velmi lukrativním místě v lesích na kopci,v místě jen 2 chalupy,lesy,ze zahrady nádherný výhled na českobudějovicko.Nemovitost tvoří 2 budovy do U s uzavřeným dvorem,okolo je okrasná a ovocná zahrada.Původní stavení opraveno v původním stylu selského stavení,má přízemí,patro a podkroví,4+1 včetně stylové sednice s kachlemi,v podkroví 2 ložnice,lodžie s úžasným výhledem na louku a les,2x koupelna a WC.Na obytnou navazuje stylová klenutá vinárna s barem,dále atelier,sauna,sprcha a WC,sklad a garáž.Dvůr uzavírá další obytná budova z původní sýpky,ve stylu,má halu 3 ložnice,zápraží,koupelnu a WC.Uzavřený a slunný dvůr s posezením a zelení.Topení ÚT,kachle,kamna,voda ze studny,septik,220/380V.Okolo je zahrada,ze spodní části zahrady,kde je posezení a ohniště je nádherný výhled do vnitrozemí.Okolo lesy,louky apříroda,bez civilizace,absolutní klid,asfaltová přístupová cesta,část zpevněná.Pro milovníky přírody,klidu a stylového bydlení.Do ČK,ČB,PT kolem 20 km.Celková plocha je 1672 m2.PENB třídy G.

Cena: 4 200 000,00

ŠUMAVA – vesnička nad Vimperkem

Šumava-vesnička nad Vimperkem,obklopena lesy a klidnou přírodou. Původní statek s obytnou částí a druhou částí se sálem,kde bývala i hospůdka na návsi malé osady , s velkým uzavřeným dvorem,garáží,skladem,stájemi,velkou stodolou a velkou zahradou .Obytná část prošla mírnou rekonstrukcí , zachovalé prvky statku .Obytná část má v pravé části velkou místnost z bývalého sálu,uzavřený průjezd,navazuje velká předsíň s chodbou,vpravo je obytná část velké 5+1,sprcha,koupelna,WC,komora,sklep,chodba s kotlem,vchod na půdu.Tam jsou 2 velké pokoje a půda.V přízemí i vchod na uzavřený dvůr,kde je vpravo sklad a bývalé stáje,dále tvoří uzavřený dvůr stodola a garáž.Nad stodolou je velký sad k chovu či pěstitelství.Dvůr je velký,zatravněný a uzavřený se soukromím.Topení je lokální a ústřední na tuhá paliva,2 studny,septik.Vše udržované,ihned k bydlení i chovu,pěstitelství.blízko Vimperk s vybaveností,blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 5050 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 000 000,00 Kč.

PÍSECKO – osada u Štěkně

Pošumaví Strakonicko a Písecko,osada u Štěkně nedaleko Písku a Strakonic,v krásné krajině u lesa,v klidu,přírodě,kde je pár chalup,klid.Chalupa s pozemkem 2500 m2 stylového typu s bytem 6+1,pergola,dále na pozemku stání,další domek pro hosty,stání pro auta,sklad,krb s posezením a venkovní bazén.Dále má kryté stání pro koně,možnost chovu na prostorném pozemku,přes který protéká potok.Dům má několik ložnic,2 koupelny a WC,sklep.Vše stylově a pěkně řešené.Pro větší rodinu i 2 rodiny.Dům má krbová kamna,kotel i elektrické vytápění,septik,2 studny a vrt.U domu je samostatný domek pro hosty.Okrasná zahrada u domu,navazuje velký pozemek pro chov a na výběh.Vše stylově provedeno se dřevem,kompletně vybaveno, ihned k užívání.Blízko na Orlickou přehradu,dobrá dostupnost na Šumavu.PENB třídy G.Celková plocha je 2500m2.


Cena: 3 500 000,00

CHKO ŠUMAVA - Zadov centrum


Šumava-Zadov,Churáňov vsrdci Šumavy v CHKO a NP . Prodej apartmánů do osobního vlastnictví,od 1.PP až po podkrovní ,každý apartmán má lodžii či terasu,některé galerii,některé v přízemí i vlastní zahradu od 40 do 150 m2.Apartmány jsou od 1+KK od 26 m2 do 3+KK o velikosti 70 m2.Byty jsou stylové v několika různých dispozicích,hotové stylové koupelny a omítky s rozvody,vybavení dle vlastních potřeb.v nově vybudovaném apartmánovém domě přímo pod Churáňovem v centru a nad sjezdovkou Kobyla areálem Zadov.Byty budou různých velikostí,k bytu bude sklep,parkovací místo.Byty jsou s krásným výhledem,do osobního vlastnictví se zajištěním správcovství.ke všem bytům bude parkoviště,zeleň a posezení venku.a sklad na lyže,kola,dále bude v objektu kolárna a lyžárna.Dům se nachází 5 minut od hlavní sjezdovky,nad domem 800 m jsou běžecké dráhy,další i dětské sjezdovky,restaurace a bowling,kavárna.Topení je centrálnía dům je zateplen,,voda i kanalizace,internet.Z pokojů je výhled na přírodu,lesy,příroda,rozhledna.Vše stylově provedeno se dřevem,kompletně vybaveno.Vhodné k celoročnímu využití na odpočinek,sport,relax,k pronájmu turistů.Celková plocha je od 40m2 do 150 m2.Ceny od 2 650 000 Kč dle velikosti.PENB A.


Cena: 2 650 000,00

ŠUMAVA - osada u Zbytin a Volar

Šumava-osada nad Prachaticemi u Zbytin a CHKO Šumava směr Volary,blízko NP Šumava,směr Lipno,okolo lesy a příroda Šumavy,blízko lyže,kola,cyklo.Stylová památková chalupa již po rekonstrukci vnitřků,stále udržovaná,v pěkném stavu a ihned k užívání,trvalému bydlení,rekreaci i pronájmu v šumavské chalupě.U chalupy je předzahrada a dvůr,otevřený,slunný a s výhledem.Obytná část má velkou klenutou předsíň s vchodem i do podkroví.Vpravo je velká obytná sednice s krbem,posezením a odpočívárnou,dále kuchyň s jídelnou.Za předsíní je i vchod do velké chodby a komory s vchodem do klenutého sklepa,dále koupelna a WC.Na obytnou navazuje kolna,garáž a stodola.V podkroví je velká ložnice a menší pokoj,pokračuje i velká půda na případnou další vestavbu.Chalupa je velmi stylová,původní prvky i vybavení,romantika.Voda je obecní,septik,elektřina zavedena,topní je stylovými kamny a krbem.U chalupy je předzahrádka,dále menší zahrada a zahrádka.Vhodné k rekreaci i k pronájmu pro vybranou klientelu,výhodná poloha na Šumavě.Ve Volarech je plavecký stadion,nákupy,kultura.Vzhledem k poloze je vhodná na chalupu i trvalé bydlení.Celková plocha je 5688 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 700 000,00 Kč.

ŠUMAVA - osada u Zbytin

Šumava - malá osada u Zbytin na Prachaticku směr Volary,tam kde končí cesta a lišky dávají dobrou noc,u NP Šumava,okolo lesy příroda,absolutní klid a čistý vzduch.Osada, kde je pár stylových chalup,krásný výhled a božské ticho bez civilizace. Větší stylový dům s uzavřeným dvorem a s velkou zahradou,dvůr je společný a uzavřený.Dům po rekonstrukci,hlavně obytné části a po vestavbě nového bytu v podkroví nad bývalou stájí.V přízemí patrového domu je velká veranda se vstupem do podkroví .Dále vstup do velké klenuté komory,která je vhodná na vinárnu a z komory do krásného klenutého sklepa.V přízemí je i velká sednice s jídelnou a s cihlovou ohřívárnou,navazuje velká kuchyň,velká koupelna,WC.V patře je velká místnost na využití dle potřeby a velká ložnice,z chodby nedodělaná velká místnost na další 2 pokoje a sociální zařízení.Topení je ústřední na tuhá paliva s podlahovým vytápěním v přízemí.Na tuto obytnou navazuje zvenka přes terasu velký sklad s novým stropem-původní stáj,nad stájí je samostaným schodištěm zvenka vstup do velkého bytu 3+KK s velkou koupelnou.Na bývalou stáj navazuje stodola,z které jsou 2 dílny,garáž a sklad,garáž průjezná do zahrady,která je velká a oplocená ,má i samostatný vjezd,za ní volná příroda.Voda ze studně,velký septik.Nová střecha i vnitřky.Z místností krásný výhled,celodenní slunce,klid,lesy,příroda.Vhodné na klidné bydlení i pro 2 rodiny,rekreaci,pronájem.V místě lesy,cyklostezky,blízko na Lipno,Soumarský most,Stožec.Celková plocha je 1983 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00 Kč.

ŠUMAVA - Nová Pec u Lipna

Šumava- Nová Pec na okraji Lipenského jezera,kde Vltava začíná tvořit jezero,klidná obec u  CHKO Šumava,s výbornou dostupností na Lipno areál a lyžařské středisko Hochficht v Rakousku,blízko Třístoličník,v místě cyklostezky,lesy,příroda,koně,Vltava.Velká stylová chalupa na okraji obce již po nedávné celkové rekonstrukci ,přístavbě a vestavbě podkroví,s krásnou oplocenou zahradou směrovanou na jih s výhledem na Plechý a vstupem přímo ze zahrady do vody.Dům má v přízemí byt 2+1 dále a 3 apartmány s vlastními vstupy včetně podkroví,s vlastními koupelnami a WC,ložnice oddělené,infrasauna.Velice vkusná je společná stylová sednice  s jídelnou ,kuchyní a posezením,dále veranda s posezením,krytá velká terasa s výhledem a pecí,pod ní  velká otevřená terasa s posezením a vstup do zahrady.U domu je velká garáž pro 4 vozy,krytá pergola na společné posezení.Dále má dům sklad,sklep,sklad na nářadí.Vlastní tepelné čerpadlo s fotovoltaikou-nízké náklady na vytápění,vlastní vrt,septik.Na hezké ovocné zahradě je i dětské hřiště,chata se saunou s venkovním bazénkem,dále minigolf,zatravněné hřiště na volejbal či tenis,dále ohniště s posezením.Vše vkusně a stylově řešeno ve dřevě,pro několik rodin či k pronájmu,zavedená klientela jako rodinný penzion,celoroční využití.V dolní části jsou lodě s možností rybaření,molo a vstup do vody,pro koupání a vodní sporty.Klidná lokalita před obcí, jeden soused,krásný výhled,v obci obchod,restaurace,půjčovny,pláž,vlak.Celková plocha je 1581 m2.PENB třídy G.

Cena:  9 000 000,00

CHKO ŠUMAVA-Zadovsko

Šumava- polosamota u Zadova v nedotčené a klidné krajině nad Masákovou Lhotou,1 km od Zadova a Churáňova a sjezdovky Kobyla.Okolo jsou hluboké a krásné lesy a příroda,klidné prostředí pro bydlení,chov,pěstitelství i rekreaci.V místě pár chalup-soukromí.Novostavba zděného domu obloženého dřevem z roku 2004, provedena ve velmi krásném šumavském stylu jako replika šumavského většího stavení s navazující 1ha loukou okolo.Dům je vhodný a postaven až pro 3 rodiny s ložnicemi v přízemí a v podkroví,vhodné též k ubytování s bydlením či pro 2 rodiny.Obytná část má v přízemí velkou předsíň s pračkou a úložnými skříněmi,dále chodbu do L s WC a vstupem do suterénu,dále do garáže,kotelny,také i na venkovní terasu.V pravé části přízemí je velká stylová světnice ve dřevě s funkční pecí s ležením,vybavená kuchyň a velká jídelna s posezením,spíž,vstup na terasu,která je s výsuvnou roletou.V levé části je ložnice,koupelna s WC,vchod do garáže,kotelny a skladu paliva a nářadí -se samostatným vchodem ven.V suterénu je velká místnost využitelná k fitness,jako společenská místnost,sauna ap.V podkroví je chodba s oddělenými vstupy,kde je v pravé části velký pokoj s ložnicí,dětský pokoj,koupelna s vanou a WC,vlevo jsou další 2 pokoje-ložnice,koupelna a WC.Vše stylově provedeno i vybaveno stylovým zařízením.Společný kotel a ústřední vytápění na dřevoplyn s kombinací elektrokotle na DO,voda z vrtu a velkoobjemový septik.Dům má alarm.Byty jsou velké,slunné,s krásným výhledem.U domu je parkoviště a okolo domu okrasná zahrada a navazující velká udržovaná louka,vhodná na chov,pěstitelství,další využití včetně staveb,.V místě pár chalup,soukromí,absolutní klid.V místě lesy,houby,běžky,lyže,cyklo,koupaliště 5 km,vybavenost a lékař v blízkém Zdíkově.Celková plocha je 10500 m2,možnost přikoupení dalších 2000 m2 v blízkosti.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ŠUMAVA - Srní

Šumava-centrální Šumava – Srní nedaleko známé Modravy a Horské Kvildy, s krásným výhledem na panaroma Šumavy,okolo hluboké lesy,běžky,cykloturistika,turistika,lyže,park.Stylový luxusní apartmán 93 m2 v OV,i s vlastním vchodem a velkou terasou,ve zvýšeném přízemí 4 apartmánového klidného stylového a zatepleného domu v klidné části obce,s krásným výhledem,okolo okrasnou oplocenou okrasnou zahradou a vlastním parkovištěm.Apartmán má velkou předsíň se šatnou,chodbu,velkou luxusní kuchyň se spotřebiči a vstupem na velkou terasu se vstupem do zahrady a k pergole,jídelnu a obývací pokoj,velkou ložnici,ložnice s vlastní toaletou,velkou koupelnu s vanou,sprchou a WC.Vše stylově a luxusně provedeno a zařízeno.K apartmánu je v suterénu velký sklad,vlastní vířivka se sprchou, samostatná umývárna se sprchou,WC,2 skládky,dále společná prádelna se saunou.U domu je pergola s posezením,krytá i otevřená,sklad na lyže či kole.Topení je ústřední společné na olej a tepelná čerpadla,vodovod,kanalizace. správce domu i pozemku.K apartmánu je možno přikoupit další apartmány 2x2+KK s balkony v podkroví .Apartmány jsou vybaveny stylovým zařízením,krásné a moderní provedení,klid,výhled,slunce.Známá klidná obec v centru Šumavy,Pro rekreaci,bydlení,k pronájmu.Celková plocha 93 m2.PENB třídy C.

Cena: 8 500 000,00

ŠUMAVA - Srní

Šumava-centrální šumava – Srní nedaleko známé Modravy a Horské Kvildy, s krásným výhledem na panaroma Šumavy,okolohluboké lesy,běžky,cykloturistika,turistika,lyže,park.Stylový luxusní apartmán 93 m2 v OV,v podkroví malého 4 apartmánového klidného stylového a zatepleného domu v klidné části obce,s krásným výhledem,okolo okrasnou oplocenou okrasnou zahradou a vlastním parkovištěm.Apartmán má předsíň,velký pokoj s kuchyňským koutem a vybavenou linkou,jídelnou a balkonem s výhledem,dále velkou ložnici se šatnou,koupelnu a WC.K dispozici v suterénu je sklad,prádelna,vířivka se sprchou a saunou,WC.U domu je pergola s posezením,krytá i otevřená,sklad na lyže či kole.Topení je ústřední společné na olej a tepelná čerpadla,vodovod,kanalizace. správce domu i pozemku.K apartmánu je možno přikoupit další apratmán v pdkroví spojen chodbou a schodištěm 3+KK s balkonem o výměře 40 m2.Možnost velkého apartmánu při propojením apartmánů.Apartmány jsou vybaveny stylovým zařízení,krásné amoderní provcedení,klid,výhled,slunce.Známá klidná obec v centru Šumavy,Pro rekrteaci,bydlení,k pronájmu.Celková plocha 93 m2.PENB třídy E.

Cena: 8 500 000,00

ŠUMAVA-osada nad Čkyní

Šumava-osada Nahořany nad Čkyní na kopci s nádherným výhledem do údolí a na Boubínsko,stylová náves,klid,lesy,příroda a lesy okolo vsi.Hrubá stavba domu na polosamotě pod obcí s krásným výhledem,velkým pozemkem okolo,stavěna jako stylový dům k rekreaci i bydlení.Dům je cihlový s prvky dřeva.V přízemí je vstupní hala s vchodem do patra,dále na terasu,kuchyňka,WC,sprcha,odpočinková a relaxační společenská místnost se zapuštěným bazénem v prosklené hale s výhledem.V patře je plánovaný obývací pokoj s balkonem, krbem s rozvodem,kuchyň,koupelna a WC,v podkroví pak mají být 2-3 ložnice či pracovna,balkon s výhledem.Dispozice lze volit dle svých představ.Dům má sklep na sklad,plánované vytápění na krbovky s rozvodem,vlastní vrt,septik,220/380V.Vedle domu je přístřešek pro auta.Velká terasa s výhledem na posezení,situováno na jz,okolo je velký pozemek,pod domem volná příroda a lesy.Absolutní klid,výhled,lesy,hospůdka,blízko cemtrální Šumava.Celková plocha je 1266 m2.PENB třídy G.CENA V RK.

Cena: 0,00

POŠUMAVÍ-osada mezi ST a Pískem

Pošumaví-malá osada na kopci mezi Strakonicemi a Pískem,s výhledem na úpatí a kopce Šumavy a Zadovska.Velká původní stylová usedlost o výměře 8000 m2 -statek v renesančním stylu,část chráněná.Původně k usedlosti 2 obytné budovy,jedna již po modernizaci s 2 byty.Druhá původní bez rekonstrukcí,patrová. Navazuje velká třípatrová sýpka s nádhernými zachovalými dřevěnými kontsrukcemi a stropy,dále velké klenutá stáje, vejminek,obrovská stodola s vyjímečným krovem,za stodolou menší zahrada.Velký uzavřený dvůr s výhledem uzavírá obytná budova.Vše je před rekonstrukcí,několik let nevyužívané,možnost dotačních programů na památky ap.Usedlost má studny,elektřinu.Velká zastavěná plocha,styl.Možnost přikoupení vedlejší menší usedlosti s výměrou 7700 m2,ihned bydlení,s 2 byty a loukou,rybníkem,další 2 rybníky u vsi.Nedaleko silnice Praha-ST-SRN.Vhodné na penzion,farmu,pivovar ap.PENB třídy G.

Cena: 900 000,00

ŠUMAVA-osada nad Volyní

Šumava-osada nad Volyní směr Vacov.Původní zemědělská usedlost s velkým uzavřeným dvorem v malé osadě ,kde je pár chalup.Obytná část,původně o 4 místnostech,nyní k celkové rekonstrukci,má pěkný sklep,na obytnou navazuje sýpka,velká bývalá stáj se skladem,v dobrém stavu,velké zachovalé podkroví-půda k vestavbě.Dále má usedlost velkou stodolu,kolnu,stodola je zachovalá s vjezdem na zahradu,která je za stodolou.Elektřina přívedena,vodovod,jímka.Za zahradou je velký pozemek 4000 m2 k případnému přikoupení.Velký uzavřený a slunný dvůr se soukromím,zatravněn.Hezké a klidné prostředí blízko Šumnavy,nejbližší středisková obec 1 km.Celková plocha je 1300 m2.PENB třídy G.

Cena: 1 000 000,00

ŠUMAVA-osada nad Stachama

Šumava-osada nad Zdíkovem blízko Stach a Zadova a v blízkosti krásných šumavských lesů.Stylová původní chalupa se zahrádkou,kde proběhla již rekonstrukce a vestavba bytu.Chalupa má v přízemí verandu a šatnu,dále halu,velkou sednici s pecí,velkou ložnici,pokoj,dále kuchyň,koupelnu,WC,sklep,pod chalupou terasa,navazuje sklad s kolnou a garáž.Pod chalupou je terasa a zahrada s výhledem na javorník a kopce ,okrasná zahrádka a pergola vedle chalupy s posezením,parkovací stání.Voda je obecní,kanalizace,topení na tuhá paliva a krbovky.V místě klid,slunce,výhled,pod chalupou jsou běžecké dráhy,cyklosteska na Zadov,blízko rybník na koupání,lyže Zadov a Kvilda 10 minut.Krásné a klidné místo na Šumavě,chalupa je u místní udržované komunikace,je vybavena.Celková plocha je 400 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 150 000,00

ŠUMAVA-osada u Nových Hutí

Šumava-osada Nový Svět u Nových Hutí a Borové Lady,nad Chalupskou slatí,kde je rezervace, s krásným výhledem na slaťe,lesy,přírodu.Stylová zděná chalupa po rekonstrukci,obložena dřevem, na okraji osady,s velkou zahradou,navazující na volnou přírodu,na slunném místě,blízko lesů a přírody,100m od běžkařských drah,kolem chalupy cyklostesky na Kvildu,Zadov a centrální Šumavu.Chalupa má verandu,velkou předsíň na posezení či šatnu,dále komoru,velký obývací pokoj s kuchyňským koutem,ložnici,pokoj,koupelnu a WC.Pokoje jsou prostorné,slunné,s výhledem do přírody a na zahradu.Dále navazuje chodba se vstupem do sklepa a na velkou půdu,připravenou pro vestavbu pokojů či dalšího bytu.Topení je krbovkami s možností rozvodu ÚT,voda z řádu,septik.Před domem je zahrádka,vedle domu je parkování,okrasná zahrada,za domem je velká oplocená zahrada,na ní možnost stavby garáže,kolny,pergoly.Krásné prostředí Šumavy,lyžařské vleky 2 km,restaurace,soví farma,kola,běžky,přírodní koupaliště 2 km,lesy.Jedno z nejhezčích míst Šumavy.Celková plocha je 1953 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ŠUMAVA-Borová Lada

CHKO Šumava-Borová Lada-srdce šumavy u NP a v krásné krajině blízko slatí a Kvildy.Stylová chalupa se zahradou přímo nad řekou Vltavou,po částečné rekonstrukci a vestavbě v podkroví.Chalupa má v přízemí velké zádveří,verandu a vchod do podkroví,dále kolnu a garáž,v levé části je kuchyň,spíž,pokoj s jídelnou,velká ložnice,koupelna a WC.V podkroví je hala,velký pokoj ihned k obývání,nedokončený pokoj a půda na sklad.Topení je lokální,vodovod a septik.Místnosti jsou velké,výhled na soví farmu,povodí Vltavy a lesy.Vedle domu je parkovací stání,pod domem je okrasná zahrada s kolnou a protékajícím potůčkem,zahrada je slunná,lemuje jí řeka Vltava.Využití pro bydlení,rekreaci,vzhledem k poloze i na pronájem,penzion,ubytování či občerstvení.V místě cyklo,turismus,lyže,běžky,blízko Chalupské slatě a NP Šumava.Celková plocha je 547 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

ŠUMAVA-samota u Stach

Šumava-samota mezi Vacovem a Stachama,v krásném prostředí Šumavy,s výhledem na lesy,kopce Zadovska.Rodinný dům s bývalou vodní elektrárnou ve velkém suterénu,s pozemkem okolo a s přímou návazností pozemku na říčku Spůlku.Objekt nyní neudržován,vhodný na chalupu,bydlení,zřízení vodní elektrárny.V přízemí je veranda,kuchyň,sociál,2 pokoje,podkrovní místnost,terasa,v suterénu velké prostory pod celým objektem-bývalé zázemí a strojírna vodní elektrárny.Okolo je pozemek,bývalá zahrada,sahající až ke Spůlce.Objekt je vysoko nad řekou-nezátopné.V místě klid,lesy a příroda,vesnice 2km,blízko k nádrži Zdíkovec-rybaření,koupání,blízko na lyže Zadov.Elektřina v místě,voda též.Celková plocha je 1289 m2.PENB třídy G.

Cena: 2 000 000,00

ŠUMAVA-MALENICE

Šumava-polosamota nad známou obcí Malenice u Čkyně- vyhlášenou Vesnicí roku v krásné lokalitě na kopci 800m od obce pod lesem s výhledem na Šumavu.Novostavba plně roubeného stylového domu z masivní kulatiny s velkým pozemkem,navazujícím na les,s veškerými přípojkami elektro,vody,kanalizace,plynu.V místě klid a výhled,vhodné k rekreaci i k trvalému bydlení-v obci je veškerá vybavenost,školy,vlak,v místě ranč koní,Volyňka.Dům je postaven na klíč,vybaven kuchyní a kotlem na plyn,dlažby,alarm.Dům má v přízemí verandu a vstupní halu,komoru,kuchyň propojenu s volně s jídelnou a vstupem na terasu,dále velký obývací pokoj s krbovými kamny a vstup do podkroví,dále koupelnu a WC.V podkroví jsou 2 velké místnosti na ložnice a pokoj,koupelna s vanou a WC,přístřešek na auto.Možnost volby i parcely od 700 do 1000 m2.Topení podlahové a ÚT na plyn,vodovod,kanalizace.Dobrý přístup,příroda,lesy,klid,slunce,bus 500m.Blízko na centrální Šumavu.Celková plocha je 700 -1000 m2 dle potřeby za 850 Kč za 1 m2.PENB třídy G.

Cena: 0,00

 

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.

Firma je zapsána u KS v ČB, oddíl C, vložka 10 960.